Zbrane v baroch, pohostinstvach a restauraciach?

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5632
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Hm, spomenul som si na historku, ktorú mi rozprával jeden príbuzný. Neviem, do akej miery bola pravdivá, ale vraj mu v banke vypadol kvér na podlahu. :lol: Vraj okamžite začal všetkých upokojovať a šmátrať po služobnom preukaze. :roll:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

za padnutie zbrane na zem je niekde trest aj 1000 klikov :lol:
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Pri návšteve istej predajne so tiež zažil,ako istému mladíkovy vypadol na podlahu zásobník.Ja som ho prvý zdvihol (!) a zistil že toto neni zasobnik od plynaku :P ale pekne dvojradák od G17 :!: No nechapal som ako môže niekomu len tak vypadnúť medzi ľudmi zásobník z ostrej zbrane na zem a dotyčný človek "zmrzol" a tak som mu ten zasobnik podal...
Inak dotyčný vysvetlil takto :vraj kupil nejake lacne puzdro na zbran,že mu tam pistol moc dobre nedrží tak asi preto aj zasobnik vypadol :idea: :?: :!: :roll:
Riadne psycho
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Ja som minule v banke hľadala op a bola som dosť v strese a nahmatala som v kabelke niečo iné...som normálne na chvíľu zbystrila čo to tam mám také ťažké a studené :oops: skoro som ju vytiahla von :shock: by sa teta za okienkom smiechu nezdržala :wink: a potom ja...
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 26 Mar 2012, 12:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Tycho28
Jasne že normálne nie, ale prázdnu tam občas dám (to môžem, nie? Bola v puzdre ale nejako vyliezla von) ak ju nemám kde mať- s tým mám trošku problémik občas- obtiahnuté rifle/sukňa a krátka bundička a vnútorné puzdro je strašne vidno :oops:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

konzultuj s Bavorkou, ta nosi Walther PPS v podprde... teda aspon to tvrdi, zatial nam to nepredviedla
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 26 Mar 2012, 12:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

733thunder napísal:Tesco a jemu podobne hypace by som mal asi u zadnice,ale do banky uz by som so zbranou asi nesiel.Mimochodom,ked si svoje usetrene peniaze dobre uschovas pocas cesty do banky a neponesies ich na dlani,nikto Ti po prstoch len tak neklepne.Len by ma zaujimalo ci maju taketo oznacenia zakazu vstupu so zbranou aj oporu niekde v zakone,ci sa to moze povazovat za priestupok,alebo je to iba vec majitela budovy,podniku,prevadzky.
Máme známych - manželský pár a obaja sú zhodou okolností riaditeľmi pobočiek bánk (každý z nich inej). Preberali sme prečiarknuté ikony na vchodoch do banky (moja iniciatíva). Ich prvá odpoveď samozrejme zaznela nemôžeš, ale moja argumentácia ich presvedčila o tom, že banky si robia mylný výklad vecí, event. špatne inštruujú zamestancov.
Na ikonu preškrtnutý mobil je moja odpoveď - mám vo vrecku mobil no nevolám. Preškrtnutý gun - mám pri sebe no nestrieľam.

Mimochodom, dám vám modelovú situáciu

situácia 1. Vyberám hotovosť v banke, podpísal som výberný listok na hotovosť. Pokladníčka podpísala tiež a ide pred mojimi očami rátať peniaze. V tom prichádza ozbrojený lupič a berie aj tie peniaze čo išla rátať. Otázka znie: Okradol lupič banku, alebo moju osobu?

situácia 2. Vyberám hotovosť v banke, podpísal som výberový lístok na hotovosť. Pokladníčka podpísala tiež, odovzdala mi peniaze aj doklad. Prichádza ozbrojený lupič a odchádza s peniazmi čo som mal v ruke.
Otázka znie: Okradol lupič banku, alebo moju osobu?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

tango priznaj sa kolko si ty fasol za celu karieru :lol: :lol: :lol:
pištoľníčka: a co nosis ak smiem vediet?:)) to by ma zaujimalo co zeny nosia heh, nepoznam totiz ziadnu taku co by nosila zbran :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

turbiak: moja nosí Steyr-a a to častejšie ako ja. :lol:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

roman napísal:konzultuj s Bavorkou, ta nosi Walther PPS v podprde... teda aspon to tvrdi, zatial nam to nepredviedla
To by som chcela aj ja vidieť :lol:

čo sa mňa týka, tam ťažko :D

To Tycho a spol. : Stane sa mi raz za čas že ju potrebujem mať v kabelke, zas to bolo napísané pre srandu, takže ma tu nedžubte. Tu som čítala že to niektorí borci nosíte v ľadvinke (...) a tiež k tomu nemám komentár :wink: na 99% ju mám tam kde má byť, len občas ju musím do tej kabelky schovať.
Turbiak-pm
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 26 Mar 2012, 12:42, upravené celkom 1 krát.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Snypo »

tycho28: Stalo sa to v KE - obchod v centre.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ak dobre kukam tak to je walther

Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"