OR PZ v Senici - ZP skupiny A

Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

C08R4: adresa trvalého bydliska je len údajom na OP. Vôbec tam nebývam. Skôr sa obávam, aby im v tom prípade naši niečo nevhodné nekecli.
Susedov sa môžu pýtať, ani nebudú vedieť, kto som, nie to ešte, na ktorom poschodí mám ten trvalý pobyt.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Rudo vobec taketo veci neries, pokial ti nebolo dokazane ze nie si bezuhonny, co predpokladam, ze si, tak si mozu dovod jedine vymysliet.
Napr si na teba zasadnu a prva kontrola (po obdrzani ZP) zo zbrani bude u teba doma, len ty tam nebudes ;-)
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

Rudo, no recnicky suboj, bodaj by... ale ak sa raz rozhodnu ze ti to nedaju, tak ti to nedaju... tam to vyzera na poriadny stat v state... vidim to potom skor na odvolanie na KR PZ no a a ked ani tam nie, tak potom uz jedine napdanut ich rozhodnutie na Najvyssom sude.

Preto moje odporucanie by teraz bolo, zober B-cko, akoze budes poslusny obcan, a hned pri preberani B-cka si das ziadost o rozsierenie na A-cko. Stoji to sice dalsich 16, 5 € ale ako som pisal pred tym, mas uz rovno od nich potvrdeny dovod na drzanie zbrane. A od toho uz je len maly krocik na nosenie zbrane.

A este, nahravat, nahravat a nahravat tie ich jalove reci
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Rasťo: myslíš, že to pôjde všetko bez problémov ?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nepojde, bol som osobne pri tom, ked znamy ziadal o Acko a nedali mu ho, len on nemal chut a cas sa hadat a dozadovat sa svojich prav, tak sklopil hlavu a zobral Bcko.
Max ta pozvu na podanie vysvetlenia, pricom sa budu odvolavat na internu smernicu.
To rozsirenie je tiez jedna z moznosti, ale pokial nemas narok (podla nich) teraz na Acko a situacia sa u teba nezmeni, tak ti ho prestak nerozsiria!
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Lenže v zákone sa interná smernica nespomína - tým sa môžem ohradiť či nie ? Zákon nestanovuje podmienky pridelenia skupiny A, rovnako ako ostatných skupín.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Vďaka všetkým za rady a námety. Dám vedieť, keď bude čo.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Zachvíľu to bude mesiac a nič - ticho. Žiadne predvolania, žiadne kontroly. Som prekvapený ...
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

V piatok mi niečo prišlo do vlastných rúk. Myslíte, že je to pozvánka na skúšku odbornej spôsobilosti alebo predvolanie na vysvetlenie žiadosťi ?
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

v pondelok daj vediet, oboje musi ist do vlastnych ruk
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Do Senica sa dostanem až v utorok. Tajne dúfam, že to bude pozvanie na skúšku.
Ešte sa toľko opýtam. Je možné, že sa skúška bude konať v utorok alebo stredu (11.5 alebo 12.5) keď mi to prišlo v piatok 7.5 ?
friendly_shamir

Príspevok od používateľa friendly_shamir »

Myslim,ze skusku su povinny ti oznamit min 2 tyzdne pred nou.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

Mna odbili tym ze termin skusky mi oznamili pri podavani ziadosti a rovno som podpisal prehlasenie ze chapem ze skuska bude o mesiac....
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Prečo nie? Pri osobnom podaní žiadosti rovno povedia kedy bude, nemusia nič posielať. Dokonca ja som ani nič nepodpisoval, povedali presny datum a dovi. Zabudneš? Smola...
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Keď som si podával žiadosť ja (31.3), tak sa mala konať skúška na budúci týždeň vo štvrtok (alebo utorok ??), čo som odmietol. Poprosil som praporčíčku, nech sa mi ozvú na mobil s termínom ďalšej skúšky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"