V Devínskej Novej Vsi sa strieľa - osem mŕtvych!

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Inak na tomto forum by som radsej nasiel fakticke informacie (nie dohady typu ze na cas.sk bol uz po dvoch hodinach obrazok vz58), co mal strelec skutocne so sebou, na sebe, aku mal municiu, ake mala ucinky na obete, ako boli zasiahnute, ake mal zbrane, holstre atd atd. nez filozofoval o mediach... tak sa teda tesim na prispevky ludi, co to naozaj videli alebo ktorym tie obete doviezli na stol.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

No neviem ci by sa za cin zufaleho otca dalo povazovat strielanie do okien a po policajtoch...
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa boris »

nuz na expertizu aka vysla k tzv. Miami Incident si este budeme musiet pockat. vzhladom na reakciu ministra ohladne nutnosti prezbrojenia policie verim ze sa nejaka sprava k takticko-technickym, balistickym a medicinskym okolnostiam pripadu bude spisovat. len dufam ze to neskonci tak, ze sa s odkazom na tento incident rychlo bez vyberoveho konania nakupi "vhodna" vybava pre policiu od spriazneneho dodavatela.

ale deputy ma pravdu. nema zmysel dalej plkat. pockajme si na podrobnejsie a snad aj presne informacie od zdroja a nie z medii...
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

práve to naznačuje zúfalosť, ktorá ho zrejme pripravila o "zdravý úsudok". keby to prebiehalo tak, že popraví ľudí, za ktorými prišiel a potom sa snažil o útek (maskovaný, nenápadný a pod.) vtedy by sa ťažko mohlo hovoriť o zúfalosti.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

neviem, či mám zlý zrak, ale ten strelec sa moc na cigáňa nepodobal.

A ak je pravda, že to bol bývalý četník- tak si zase média zgustnú na spájaní psychopata s Policajným zborom

Zasahujúci policajti to tam mali pekne husté. Stáť proti samopalu vz.58 a vedieť , že Kirassa (vesta) mi je na prd je docela nepríjemný pocit...
inspiring_elgamal

Príspevok od používateľa inspiring_elgamal »

z fora :

Ako tvrdil miestny mladík, do prestrelky s útočníkom išli len radoví policajti. Kukláči vyčkávali za rohom, dokonca prekračovali zraneného človeka, ktorý volal o pomoc. Útočníka začali prenasledovať, až keď prestal strieľať, tvrdil očitý svedok.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Mno, bez ohladu na to ci bol ex-policajt alebo ex-vojak, ak bol ich susedom (agentura JPP: vraj byval hned nad nimi) mohlo to byt tiez sposobene susedskymi nezhodami ktore presli do extremu a skratu. Casom uvidime ako to presne bolo, ale z prvotnych (dez)informacii to nezodpoveda beznemu profilu takychto tragedii (snaha o zverejnenie sa, priprava a planovanie, atd.)


Gunslinger
brada7
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa brada7 »

kirasa zdrží zásah z 58 a znesie na platňu aj zásah z SVD, ktý má dvojnásobnu energiu
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

Mimochodom pozostali uz v mediach utocnika oznacili za rasistu co bojoval proti ,,pocernejsim,, cize po nasom ciganom. Uz to vidim co bude rezonovat vsakovakymi ciganskymi mecenasmi.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

hoši- vaše slová platia vtedy-ak to nakúpite do platne. Ak to schytáš na plecia a ostané časti od pupka dolu- máš smolu.

Toto mi vyvrátte!

Tango, tvoje tech.normy platia len na plochu krytú platnou- tak tu moc nemudruj. Rozmer platne je obdlznik okolo 15x25cm
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

Osma potvrdena obet. Padesiatnicka neprezila na operacke a podlahla.
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

A zastavi SVDcko. :wink:
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Celé mi to príde tak, že chlapík tú rodinu vystrieľal z pomsty. Nakoľko sa jednalo o cigánov, žiadni svätci to určite neboli. A nech si Spišiak a Lipšic nechajú tie ch****** o monitorovaní problémových oblastí, ale nech konečne začnú riešiť cigánsku kriminalitu :!:

Navyše mi príde scestné porovnávať túto udalosť s kadejakými americkými a inými prestrelkami, ako so darí televízii hnoj, nakoľko nie sú dostupné žiadne ďalšie informácie o pozadí streľby...
Naposledy upravil/-a miro285 v 30 Aug 2010, 17:38, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Podla detailnych fotografii bol na to pripraveny, pricom som si vsimol kompik a aj poloha bola natrenovana a to este nehovorim o skutocnosti, ze to nebol az taky skrat, ked si nezabudol nasadit traktoristicke sluchatka :shock:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luke »

Deputy napísal:tak sa teda tesim na prispevky ludi, co to naozaj videli alebo ktorym tie obete doviezli na stol.
pred 2min mi odpisal sudny lekar s ktorym spolupracujem, ze ide akurat do prace to riesit, takze na vysledky pitiev si este asi par hodin pockame, aspon od vsetkych obeti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"