Kde kupim .40 S&W v Ba?

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Lapua Cepp bohužiaľ nie. Jednak má na špičke dutinu, síce menšiu ako klasické Hollow Pointy ale predsa prítomnú, čiže by asi šlo o zakázané strelivo, navyše je inak konštruovaná. Podľa toho čo som čítal by mala byť extra neodrazivá ale jej deformačné schopnosti nič moc.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

Zoidberg37 napísal:Robí EFMJ alebo strelivo na rovnakej báze ako EFMJ (s iným názvom) aj niekto iný ako Federal?
Njablizsie k zakapotovanemu HP ma Hornady Critical Defence, kde je dutina vyplnena podobnym materialom ako u EFMJ (nejaka forma silikonu). To by malo pokryt poziadavku zakona, kedze sa jedna o projektil so zmenenou homogenitou.

http://www.hornady.com/store/40-S-and-W ... l-Defense/
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

agger: teraz si spomínam, že sme si o tom už aj písali, ale zdá sa, že zohnateľnosť bude rovnaká ako v prípade EFMJ. :( 9 lugristi majú poloplášte a Ruag Secy, 45kári majú reálne zohnateľné EFMJ a my 40tkári máme prd.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

Ja som konecne po dlhom case zohnal krabku od Magtech-.40S&W,11,66 g, 180gr. JHP,kupil som ich draho, ale vyzeraju dobre :o)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Kde si zohnal, koľko stáli? Aj keď kupovať JHP asi nemá valný význam.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

rozhodil som siete a sam neviem od koho nakoniec boli, krabka stala 50 e.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

No a načo sú ti? Ak nechceš verejne, tak môžeš pm.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

kupil som ich do zbierky,na nosenie su zakazane,ale ak ma niekto na predaj rozne druhy,rad sa nim dohodnem. V tomto kalibri je u nas bohuzial velmi uzky vyber..
friendly_meninsky

Príspevok od používateľa friendly_meninsky »

Predajca na Slovensku nemoze EFMJ strelivo objednat?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tie objednávkové listy idú cez políciu na schválenie a ževraj EFMJ radi škrtajú a predajcom sa neoplatí hádať a robiť si problémy kvôli strelivu o ktoré neni až tak veľký záujem. Tak mi to aspoň jeden nemenovaný predajca povedal. :)
friendly_meninsky

Príspevok od používateľa friendly_meninsky »

Takze na Slovensku sa .40 s&w efmj nedaju zohnat vobec ?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

No nevidel som nikdy od nikoho príspevok, že by ich v 40S&W videl.
friendly_meninsky

Príspevok od používateľa friendly_meninsky »

Hmm tak musi stacit FMJ.. Nahodou sa nechysta niekto na vacsi nakup .40 s&w napriklad z aresu bo by som sa pripojil..
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tie Aresy podstatne viac spinia nez Sellery/Geca/Federaly , jedine ktore mi pripadali este horsie boli snad len Fiocci bez mosadzneho plasta.
Inak tiez by som sa zapojil do nakupu Aresov, pocitovo sa mi zda, ze trosku menej kopu nez ostatne.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Viete niekto kde sa daju na zapadnom Slovensku kupit .40 S&W od firmy Federal? V T&T ich uz nemaju a nikde inde som ich nevidel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"