Púzdro na zbraň so svetlom

Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

tengou: mas to aj zalakovane priehladnym lakom, ci len nanesena farba/samolepiaci pasik?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Fuh toľko odpovedí som ani nečakal :)

Rasťo: jasné, chápem.

Matus: Áno, tých 10-12 rokov som už myslel pod pojmom večné riešenie :wink:

Yarco: pokaziť sa môže samozrejme všetko, s tým ako sú tie mieridlá staré je to samozrejme risk, tiež ma to štvalo pri kúpe, ale nakoniec to dopadlo schodne, resp. svietia lepšie ako klasické Glockácke trítiovky (tie robí tuším Meprolight).

Tango: tá cena je jasná a má o tom zmysel uvažovať pre potreby možno bežných hliadok, ale príde mi zvláštne, že niekto so skillom ako máš ty, čo máš špičkové vybavenie a veľmi vysoké znalosti (bez irónie) si nekúpi trítiovky, ale doma si pred cestou von bliká na fosfor baterkou. Jasné ide to, ale čo v situácii keď musíš byť v tme dlhodobejšie plus je to ďalší faktor na ktorý musíš myslieť (ešte si zobrať kľúče, mobil, peňaženku, rezervné zásobníky, nôž, kasér... aha ešte bliknúť na mieridlá baterkou!). Že to funguje na Špagina je super, je to ale z núdze cnosť, ale že si to niekto ako ty dá na Glocka? Nuž proti gustu... :)
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Zoid, tango spomínal, že tie mieridlá sa dostatočne nabijú aj od umelého osvetlenia, keď máš zbraň hocikde položenú. Teda ak má tango zbraň neustále v pohotovosti niekde na stole, tak mu blikať baterkou na to netreba.

Teda čo chcem povedať, za tú cenu je to super vec, len každý si musí sám zvážiť, či mu stojí za to neustále keď ide pred zotmením/po tme von absolvovať to nasvietenie, alebo sa obzrie za iným riešením. Hovorím o bežných smrteľníkoch :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Miro: bežnému smrteľníkovi to uznám, o to viac ma to prekvapuje u Tanga :wink:
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

tango, nepamätám si presne, kde si postoval presne tie farby, ale je to niečo takéto?

http://www.zbrane-ke.sk/product_info.ph ... ts_id=3487
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

miro285 napísal:nepamätám si presne, kde si postoval presne tie farby
V tomto vlákne na predchádzajúcej strane... :D
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

sorry, dlho som tu nebol :D :D
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

vďaka, vyskúšam to kúpiť z tej stránky čo si tu dával nedávno, za vyskúšanie nič nedám :)
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

hehe, aj tak nejdem kupovať hneď, takže v pohode :)

na glocka mi 2,3 ml fľaštička asi bude stačiť nie? :P
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

tango a konkrétne je to tá prvá varianta hej?

1- Glow-On Super Phosphorescent™ The original super phosphorescent paint.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

tengou: ja som precital durch celu tu temu z fora co si sem postol a bud tam alebo na stranke vyrobcu bolo napisane ze je to water-based, tym padom, ked vidis ze to nejak zasycha, tak to trosku dolejes vodou a aj ked to prelejes, tak len miesas, dokym ti nebude mat spravnu konzistenciu.
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa tom11 »

podla tohto by ta Glow-on mala ist riedit vodou...If the acrylic mix becomes thick, add a drop of water at a time to thin and shake vigourously.

ak sa niekto chystate na nakup z http://glow-on.com/purchase.html, tak by som sa rad pridal k objednavke a podelil o naklady
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

tango:...zastavim sa u vas , kolko bude stat jeden nater? :wink:
inspiring_solomon

Príspevok od používateľa inspiring_solomon »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_solomon v 12 Mar 2013, 17:52, upravené celkom 1 krát.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tak páni, známy si kúpil farbu Glow on, ktorú Tango odporúčal, ale nečakali sme, že to bude v práškovej forme. Boli tak aj tie vaše (a ak áno, ako ste ich rozmiešali) alebo je to nejaký nový typ balenia? Na mnohých videách použili lak na nechty, ale Tango ty si spomínal nejaký lep. Dik.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."