Beretta Px4 Storm

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Igoca, ty máš Px4 iba ako plynovku od Bruni, všakže?
:?: :lol:
friendly_davinci

Príspevok od používateľa friendly_davinci »

:lol: to Bruni v podpise som prehliadol
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Chovanie plynovky a ostrej zbrane sa nedá relevantne porovnávať.
A aby napísal niekto že Beretta nemá na K100?
Igoca čo máš teplotu? :shock: Keď Beretta vyrábali zbrane, to ešte Kuracinov dedo ťahal za sebou káčera.
friendly_davinci

Príspevok od používateľa friendly_davinci »

nj plynovka sa s ostrou neda porovnavat. To "Bruni" som si nevsimol... mea culpa
...ale PX4 s K100 ano. Verim ze K100 je dobra zbran i ked tu nieje tak dlho a som si isty ze raz si ju kupim mozno mk7 podla toho ake budu referencie.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

S Bruni som sušieval, lebo chcel som PX4 ako prvú. Potom som mal možnosť porovnať ostré zbrane. Rozhodol som sa pre K100 a urobil som dobre !!! Plynovku som si nechal - pre deti. Odvtedy mi prešlo rukami zopár pištolí a teraz mám už len 4. Z domu pôjde už len CZ a ostatné si nechám. Keď som bol v junáckom veku, tiež som si myslel, že všetko z Ameriky je bohovské. Keď si veci odskúšate, možno dospejete k poznaniu, že Vaše potreby uspokojí aj slovenský výrobok. Keby neboli značky na zbrani, prd by ste vedeli s čím strieľate a potom by ste boli prekvapení, ktorá Vám tak dobre sadne :roll: :roll: :roll: a že je to zrovna čínsky alebo ruský model :D :D :D A také kydy že beretta vyrábal zbrane..atď, atď mi žily netrhajú. lebo som K100 positive 8) 8) 8)
Ale nech sa páči: http://www.military-club.cz/rservice.ph ... 2002010901 :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Ale flame ste vyrobili pekný :wink: ozaj rob, koľko si mal pištolí, keď si odborník na beretty :roll:
friendly_davinci

Príspevok od používateľa friendly_davinci »

...ale nie od flamu sme este daleko :)
K100 mala byt vlastne moja prva. No ked som si zacal citat tu a tam tak ma zaujala dalsia a dalsia. A teraz mam taky plan ze bude PX4 potom mozno K100 alebo M&P9 a urcite nejaka 1911.

Preto sa pytam aj na PX4 aj na K100 lebo vlastne planujem obe. Info o K100 hladam na .sk a PX4 viac v zahranici kedze to tam viac fici. Myslel som ze to tu nejak spojime, ale asi nikto nema obe za opaskom. :(
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ja by som si dve skoro takmer rovnake pistole nekupoval, este aj system rotacie hlavne maju podobny a taktiez polymerovy ram.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to co8r4: nemajú podobný rotačný systém - ani zďaleka. Majú len rotačné uzamykanie hlavne. A na K100 je špičkové.
K100 sa lepšie drží a má pokojnejšie chovanie pri streľbe. Lenže, čo človek to chuť a iný názor. A keď k tomu prirátate meno Beretta a cenu a to že nie je slovenská a stojí raz toľko tak Vám z toho vyjde PX4 Storm. Ovšem dostupnosť a cena doplnkov, servis ani nehovorím a čas čakania na všetko k Berette, mne hovorí pre K100. Ale prajem spokojnosť s Berettou a keď opadnú sňahy môžeme spraviť na Liptove match. K100 vs Beretty. A kto prehrá zaplatí strelivo a strelnicu. Díky striľeam 147 grs komolý kužel :wink:
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa polucias »

berreta PX4 storm sotí 2x toko preto , že K100vky si musíš kúpiť dve aby si mal vždy náhradné diely :lol:

inak je to pravda s tým servisom, katastrofa, sám som objednával nejaké veci cez fraňa z berrety ale ak nie je letné obdobie kde oni majú 2 mesačnú závodnú dovolenku ( tam sa s tým meserú že? ) tak ti to príde tak do mesiaca, čo nie je až taká katastrofa,
prípadne je fraňo drobné veci podla nákjresu vyrobiť sám, ak ide len o nejakú prkotinu.
mám jedného K100 pozitívneho kamaráta a vždy ma pochová hláškami typu Kúpil som dalšiu verziu K100 a pozri sa akú plnu igelitku súčiastok mi dal kuracina k tomu, to sa válam 5 min od smiechu, nič v zlom chlapi ale za vaše prachy si kuracina robí vychytávanie múch na tej zbrani. už neviem koľkou verziou.

v mojich rukách PX4 absolutne sedí, aj chovanie aj celkový vzhľad, ale 100ludí 100 chutí, ale mne osobne dost vadia tie poistky na závere, to neviem čo je za nápad pána pietra, je to jedniné čo mi na tom vadí
ale ak by som mal 500e a mám v ruke G alebo K, tak jednoznačne G, zoženieš na to také doplnky aké K100 nikdy mat nebude, a tá spolahlivosť je neporovnateľná. ajked ma za to ukamenujete káčkari ale je to fakt, videl som vela vela súťaží s káčkami, vela vela užívateľov na strelnici nespočetkrát, ale verím že to Kuracina raz dotiahne uplne na špicu a bude nám robiť dobré meno vo svete.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ak niesi moc horenos tak prid a ukazem ti s pozicanou K-100 co dokaze.Ked nie Ipsc chystam sa tento rok buchnut aj IDPA :twisted:
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa polucias »

veru som neni

ale 100 -200 - aj 3000rán je ešte málo na to aby si povedal že je to super kvér, to ukážu až roky,

a čo dokáže je priamo závislé od toho čo dokážeš ty :wink:

ja som IDPAčku robil, ale teraz už nemám čas lebo robím vela iného, ale ak mi čas výde prídem aj tam, starý známi ma tam stále volajú,
počítam ale že ty budeš IPSC hlavne tunovať, koľko mávaš % ?
:roll:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

% su zavisle na pocte a ucasti spicky,ale hadam pri machroch nad 70% :wink:
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa polucias »

pekné pekné, ja som sídce mával trochu viac ale to sem nepatrí,

ja k100vke drzím palce ale ešte má dlhú cestu pred sebou, avšak začať sa musí a začiatok je vždy najťažší,
ako niekto napísal že ked berreta vyrábala zbrane tak kuracinov dedo ešte káčera ťahal za sebou, skúsenosti storočné nedoženieš za 10rokov

netreba ho podceňovať ale určite nie ani preceňovať. 8)
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Zasa stará známa otázka K100 a iných zbraní. Chlapi čo majú K100-vky to berú ako najlepšie na svete (viď Igoca v predošlých príspevkoch).
To je všetko pekné, ja takisto prajem GP aby sa im darilo a aby ich zbrane technicky napredovali. Len ak dovolíte, prečo máte problém pripustiť, že GP si zrejme zobral z viacerých zbraní určité detaily (niektoré má možno osobité), ale s prepáčením firmy ako GLOCK, HK, SIG, ČZ, WALTHER, BERETTA a zabudol som kopec iných (sorry) sú v zbrojárstve pojmy a na toto nezabudnite. Porovnajte materiály zbraní (predovšetkým hlavne a spracovanie) a prestaňte už tárať kraviny. Nikoho nepodceňujem len za to že má K-100, ale robiť tu z toho pomaly svetový unikát mi prichodí scestné.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"