Zbran cisto iba pre IPSC - CZ 75 SP-01 Shadow vs CZ 75 TS.

Ktoru z tychto dvoch zbrani by ste si vybrali cisto iba pre IPSC sutaze, pricom cena zbrane je nepodstatna ?

CZ 75 SP-01 Shadow
25
58%
CZ 75 Tactical Sports
18
42%
 
Celkom hlasov: 43

inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

....... hmmm rad sa zucastnim teda ak sa termin sutaze nebude krizovat z inymi mojimi záujmami .....
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Rob nas cely squad nadaval ako pohan na tu vasu predvadzacku, lebo tie vase 2 paralelne stage pokazia celu sutaz.
Uz minule sme si mysleli, ze ste to pochopili a v nedelu bum znova.
Je to pekne spestrenie strelit si z dacoho neznameho, ale ked sutaziz za I. na to nemas ani cas a za II. za tie roky si uz aktivny strelci kupili spravne zeleza a viac ich otravuju tie prestoje.

Viem ze vybaviť nieco take podobne chce cas a snahu, ale ako vravim u nas sa to nestretlo s pochopenim ;-(
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Rasťo, aj tvoja kritika je názor. Zväčša si to iní chalani pochvalovali. Bohužiaľ daňou za široký val u nás v Tekove je, že tam môžeme dať max. 2 stage a musia sa strieľať na striedačku. S tým nič nenarobíme, sme však v rokovaní o rozšírenie počtu valov o 1-2 podľa finančnej náročnosti. Potom by sme vedeli robiť aj 7 stage. chceli sme opäť vyskúšať niečo iné čo nemáš na iných pretekoch.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Robo to "aj tvoja kritika je nazor" mi vyznelo ako "koho to zaujima", ale ako pisem, ked nie sme schopny odstrielat 4 parkury ani za 5 hodin no sam uznaj, to by si byval u nas na 8mych dokedy!!!???
Na sirokom vale musite dat dlhy behavy na co je idealny a nie to silou mocou znasilnovat, len pre to aby ste to spravili o kusok zaujimavejsie, lebo zo sutaze spravite cirkus, na ktori sa chodia ludia pozerat a strelci pojdu inam.

A uz konecne postavne stage podla IPSC pravidiel, aby ste nemuseli dirigovat strelcov co mozu a co nie, len koli nedomyslenym steidzom.

PS osahal som si balistikovho shadowa a nebolo to az take zle ako som si z prvoti myslel, ale radsej to porovnam s excaliburom a mozno si daco z toho kupim.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

Ahoj RAsto, odporucam Shadowa :o)
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

prezentácie sú na pretekoch super, najmä také, ako boli v Tekove. tam sa práve ľudia mohli presvedčiť, že zbrane, ktoré vyzerajú takmer rovnako sa v správaní pri streľbe dosť podstatne líšia.

mimo témy, ale predsa - k stage 1 a 2 v Tekove, ak sa neurobia nové valy, tak sa dajú tie situácie strieľať naraz za predpokladu, že sa bude strieľať "vejárovým systémom" tak, ako to robia chalani na Sielnici (odtiaľ je aj tento nápad)
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Vejarovy sytem je aky ?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Predstav si do vejaru postavene 2 stage, pricom sa mozu strielat oba naraz.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ak to dobre chapem tak nie je medzi nimi ziaden val.
A co sa tyka 180 stupnoveho bezp. uhla sa to ako riesi ?
Alebo tieto 2 stage mozu byt iba staticke t.j. ze sa strielaju iba zo startovnej pozicie ?
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

bezpečnostné uhly nie sú fixované na os valu, preto tam kľudne môžu byť bezpečnostné uhly v rozmedzí 180°, a tento uhol bude rátaný podľa osi, v ktorej je stage postavený, resp. sa bezpečnostné uhly vymedzia značkami. Preto tieto stages nemusia byť statické.

a aby to bolo k téme, tak tieto stages môžeš strieľať aj Shadowom aj TS-kom, že yarco :)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Vráťte sa, prosím, k téme.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Je nádherná, je úžasná, je presná, je moja a je doma :)
V kontexte tejto témy som dnes doniesol domov moju novú hračku.
Základ je v ráme zo Shadowa, záver a hlaveň z TS-ka. Dopasoval, záver odfrézoval, úplne nový typ spúšte vyrobil, preleštil a osadil In-FinitY, za čo mu verejne chcem poďakovať. Boli sme ju rovno aj vyskúšať a ak sa niekde hovorí, že zbraň strieľa jednou dierou, tak táto ňou naozaj strieľa. Spúšť na úrovni cca. 0,7kg ako jedno maslo, zbraň je pokojná po výstrele, až sa mi to nechcelo veriť. Fotky dodám zajtra, dnes sa mi ešte klepú ruky od vzrušenia :)

Ak si chcete dať upraviť zbraň, oslovte Pána s nickom In-FinitY. Skutočne vie, čo robí.

No a na pretekoch máte "po riti" :wink:
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Inak to co je za nestastne hlasovanie? Porovnavat Shadova, ktory bol vyslovene spraveny pre Production a TS ktore je origo pre Standard ? Ved to su uplne ine naroky na diviziu :!: Najprv si asi bude treba ujasnit, co chcem strielat.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Niko-naš byvaly forista uz problem vyriešil,on nestriela v SADS ale iba klubovky tak mu slo iba o to poradit,ale myslim ze uz ma co ladit ked kupil shadow. :lol: Ja mam teraz TS a budem tento rok uz iba kondicny strelec :?
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

sľúbené fotky môjho nového zázraku :)
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"