Vyber vzduchovky

inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

bezproblemova vzduchovka ale ta rybina je dost kratka ale nasiel som na nu montaz a drzi jak dziabel :) este to nemalo ziadnej poruchy
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

ja by som si stale vybral len slaviu...no vcera som bol v polovnictve a chytil som hatsan 90 a 80...no hroza....radsej by som bral staru slaviu 630 ako toto....spust a pazba plastove(pazba som vedel ze bude plastova ved vsetky od 70 az po 100 su plastove a este 105 a 125 je plastova a este nejake pod 55 su plastove).....zdali sa mi take krehke ako porcelan...spust a na forach hovorili ze aj vnutrajsi mechanizmus je plastovy no hroza ...a ta ocel krehka tiez...no ale tazka je dost....a poobede mi sused podal cez plot jeho 20 rocnu slaviu 630...no skoro som odpadol...presna na milimeter a este s tym pre mojimi ocami aj vrabca na 15 metrov dal dole no koniec.....aj ja som uvazoval nad hatsanom ale slavia ma presvedcila
:(
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

pre mna je naj pruzinovka Diana 48 Black
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

vsak jasne ze tak ja nehovorim fogas (ak si narazal na mna) ze slavia je lepsia nez vsetko...ja si myslim len ze slavia je spracovanim a kvalitou lepsia ako gamo alebo hatsan alebo BMK a taketo vzduchovky....jasne ze na HW alebo dianu nema ziadna slavia a ani nic ine..... to je spicka pruzinoviek tieto 2 znacky :)
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

jj suhlasim slavia je asi najuniverzalnejsia vzduchovka vobec za dobu cenu dobra kvalita idelany pomer
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

100% suhlasim :D
eager_goodall

Príspevok od používateľa eager_goodall »

thomas, s tymi hatsanmi to nieje az take zle, vravel si ze spustovy je plast ale nieje to tak, plastovy je len kohutik a funkciu plni na 100% akurtat ze robi zly dojem,
pazba, tak s tou mas pravdu mne ten plast tiez nejako nereze ale inac vzduchovka je to celkom dobra, hlavne pre takeho cloveka ktory rad majstruje a vylepsuje...(ja)
slavka je stara dobra vzduchovka, uznavam, ale treba vyskusat aj nieco nove...hodnotit vzduchovku za tak kratky cas mi pride dost "inteligentne"
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

ten kohutik na hatsane sa da zpravit aj pazba aj ked to uz je nadlhsie ale da sa ja som si napr robil lucik na slavku lebo bol plastovy nie ze by vyzeral zle ale moc som tomu neveril ked som to nikde zaprel tak som si spravil jeden kovovy a jeden dreveny napokon tam ostal kovovy je to pevne a aj krajsie
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Mozem Vam "povedat", ze som presiel snad vsetky fora na Slovensku, v Cechach, v Polsku, i nejake ine, siel som po skusenostiach a odporucaniach, robil som si jasno. Presiel som testy roznych znaciek dojmy a skusenosti roznych majitelov, roznych vzduchoviek. Nechce sa mi verit :shock:, ze som vzduchovke venoval tolko energie, casu a pozornosti :) . Som totiz fanda "vacsej rany" a vzdy v minulosti som vzduchovku presiel so zhovievavym usmevom. Dospel som k rozhodnutiu, ze vzduchovka je dobra zabava a svely doplnok strelby "za humnami", kde ked clovek dodrzi niekolko elementarnych zasad, nema problem s bezpecnostou, cenou, ani zakonom.
Nechcem to prilis natahovat, ale musim povedat (resp. napisat) ze boli dni, ked som mal hotovy nazor na konkretneho kandidata na kupu. Gamo hunter 900, BMK 19, hatsan weihrauch HW 30 i 50. Nakoniec som zostal pri slavii 634. A to som bol na zaciatku rozhodnuty, ze slaviu nie! Kupil som ju cez internet a momentalne na nu cakam.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

a aky kaliber 177 ci 22?
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Aj tomu som venoval dost pozornosti a zvolil som .177. 22 ma svoje vyhody, ale .177 je pre moje vyuzitie to prave orechove.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

tak sme na rovnakej lodi :) odkial si to bral?
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Dufam, ze neporusim ziadne pisane ci nepisane pravidla ked napisem ze som ju kupil na http://www.colosus.cz.
Co ma rozladilo, na zmeny kurzu czk reaguju tak, ako sa im hodi. Napr. momentalne maju kurz czk:euro 26:1 co bolo aktualne na konci februara. Na druhej strane maju skvele postovne.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

niekto tu hadzal odkaz na slovensku stranku a tam bola za 3800 sk co je o 1000 menej ako som dal za nu ja
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

To by ma zaujimalo. Mojej pozornosti totiz taka stranka usla. :(
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"