Rady ohladom kupy plynovej zbrane

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_nightingale

Príspevok od používateľa friendly_nightingale »

Berserker,nevytacaj sa zbytocne skodi to zdraviu :lol: Milk nepisal nic o obrane ani o utoku len dodal citujem: ,, (doticny by mozno utiekol ked zacnem obtahovat ) ". O obrane zacal pisat az neskor. Takze mi nemusis vysvetlovat rozne situacie kedy je NO a kedy nie.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

milko napísal:ked neda otocku tak mu dam nazrat tachnickeho so slznym aj 15x ked si bude pytat
(Napísal to pred tvojim príspevkom)
Toto pre mňa znamená, že to chce na obranu, keďže vychádzam z toho, že chce plynovku použiť legálne.

Keby aj bol môj predpoklad nesprávny, nemení to nič na tom, že si napísal, že streľba ostrou na plynovkára je NO, bez uvedenia kontextu či podmienok pri ktorých by toto platilo. Inštitút NO nie je triviálna vec, netreba to zjednodušovať a šíriť nepresné definície.

Napísal som všetko čo som k tomu chcel dodať, takže z mojej strany HOWGH.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Svoj príspevok teraz myslím úplne vážne:

Nedalo by sa zaviesť pravidlo, že príspevok musí spĺňať istý vizuálny a kvalitatívny štandard? Vizuálny v zmysle nech nemusíme čítať capslocky a "???!!" a podobné nádhery, takisto pravopis - cca tretina nováčikov na tomto fóre začína svoje posty tak nechutne že je to na plač. Toľko ľudí predsa nemôže trpieť dysgrafiou. A kvalitatívne v zmysle obsahu, som za to aby ak niekto napíše post obsahujúci niečo v zmysle: "a keby neboli ringle take buzny", tak nech mu to moderátor zmaže a pošle mu o tom správu s radou nech svoj príspevok preformuluje do ľudštiny.

Ten Milkove príspevky, ja normálne neverím, že takto sa vyjadrujúci človek existuje, to si snáď niekto založil ďalší profil a robí si tu z toho srandu. :roll:
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa milko »

ja si plynak kupim tak ci tak chalani diki za NO(sice neviem co to znamena-to si musim precitat asi cele forum),dozvedel som sa co som potreboval,ze ma odjebu jak zajka,kupim si ja kaser a ten vymel ma odjebe aj taklebo som na neho nieco vytahoval a on zato nemoze ze ma 6ky dioptrie hawk sim sala bim bac :lol:
Jaaaj NO jako nulova odpoved :?
Riesite tu ako sa vyjadrujem,v prvom prispevku celkom slusne,a hned som dostal odpoved typu nekupuj plynovku lebo... asi medved,chcel som poradit od tych co nosia pistol,ja som este vruke nedrzal ani plynak,neviem ako tam fuguje spust,ci ide tazko,neda sa to stlacit ani ked zavadim o opasok alebo o nieco,len nekupuj plynak,to tusim odpoveda len jeden webak s 300 nikmi alebo vsetkych co maju plynak uz odkrutili v potravynach ked stal v rade na chleba,meh :D
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

milko,
Snáď ti to pomôže: NO je Nutná obrana (§ 25 Trestného zákona).

Ak si tú plynovku naozaj chceš kúpiť aj nosiť, prosím ťa prečítaj si Zákon o strelných zbraniach a strelive (190/2003), a tiež aspoň § 24 - 25 Trestného zákona.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa milko »

tam sa dozviem ci si odstrelim pipika s novimadom ked budem nosit naboj v komore,vypusteny kohutik a bez manualnej poistky???more
inspiring_hoover

Príspevok od používateľa inspiring_hoover »

nie, tam sa dozvies daleko dolezitejsie veci pre nosenie aj ked len plynove ale ZBRANE pri sebe !
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

3500korun: asi aj my budeme za psychotesty este vdacny... neviem, ci by nemal byt "webforisticky" psychotest podmienkou registracie :roll:
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

Zoidberg37 napísal:Svoj príspevok teraz myslím úplne vážne:



Ten Milkove príspevky, ja normálne neverím, že takto sa vyjadrujúci človek existuje, to si snáď niekto založil ďalší profil a robí si tu z toho srandu. :roll:
Aj podľa mňa si niekto robí srandu, no a admin by mu mohol len tak zo srandy rovno zmazať účet, lebo takýchto inteligentov nám tu netreba :)
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa milko »

no hlavna vec ze ty si normalni ked tukas do klavesnice pol hodiny aby si odpisal,sice uplne mimo veci ale predsa dirty.harry to znie husto dirty slam jam :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=dW6Fz7rY5DM
Idem aj sam neublizil som nikomu z vas
Naposledy upravil/-a milko v 11 Nov 2011, 19:38, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

sa vam cudujem, ze po prvych reakciach na neho este reagujete. Podla mna si legalne plynovku zadovazi tak za 3 roky, ked bude mat osemnast.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

milko napísal:tam sa dozviem ci si odstrelim pipika s novimadom ked budem nosit naboj v komore,vypusteny kohutik a bez manualnej poistky???more
Či si odstrelíš pipíka závisí od náplne tvojej hlavy (v tejto úvahe nepokračujem ďalej lebo by som porušil pravidlá fóra). Inak to je nonivamid, nie novimad.

Človek (teraz samozrejme nemyslím len seba) sa ti snaží pomôcť, a ty namiesto toho aby si sa poďakoval (napr za vysvetlenie čo je NO), povýšenecky vypľuješ "more". Síce nemáš veľa príspevkov, ale velmi dobre o tebe vypovedajú.

Diskusiu s tebou končím. Ak viem, rád pomôžem, ale u teba to zrejme význam nemá.

P.S.: Už sa teším keď sa na toto pozrie mod alebo admin.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa milko »

Aha dalsi(Aris),no tak ty si to trafil uplne presne urcite mas dost nastrielane na strelnici ze,daj si to x2 a ked chce niekto inteligentnu odpoved najskor musi zodpovedat inteligentne predsa otazku,admin daj mi ban lebo medved :!:
berserker:nemyslel som to osobne na teba,a dik za NO vysvetlenie v zakone o zbraniach a strelive to pisu cele a vies podla mojich prispevkov kde sa asi pohybuje moje IQ>Tykve :D
Naposledy upravil/-a milko v 16 Nov 2011, 19:10, upravené celkom 3 krát.
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Childe89 »

No ked chces plynovku tak aspon ber model s odskokom kladiva, teda poistnym zubom, lebo nosit s udernikom pritlacenym na zapalke je take vselijake. Zoraki 906/914 alebo pockaj na 917 (turecky glock) :D
Plynovka by sa nemala pouzivat na odstrasovanie atd., ale rychlo vytasis, strela na tvar, a zdrhas prec. Aby si utocnik ani nevsimol co sa stalo :)
Na obranu su vsak popravde nesikovne, ale ako hobby/zabavka/trening su fajn, na obranu radsej CR spray.
friendly_hugle

Príspevok od používateľa friendly_hugle »

:?: Je možné, učinné a dovolené strieľať z expanznej pištole plynovú muníciu.
Ďakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"