Spolocny nakup D-Force

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Chlapci odoberali material koli odlahceniu a ocividne to prehnali.
Reklamujte to cim skor a naraz, nech si uvedomia, ze urobili chybu.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

joe213 napísal:tuto je moja trhlina
Ej toto veru nie je pekne , ta trhlina je znacna. Som rad, chlapi, ze ste sa o tuto skusenost s nami podelili.
Uvazoval som o D-Force, teraz uz to nie je iste. Este porozmyslam.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

čakal som len na prachy aby som objednal. Nič také však neurobím. Za tie prachy to musí byť bezchybné. Dík chlapi
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Rasto napísal:Chlapci odoberali material koli odlahceniu a ocividne to prehnali.
...
Ani nie tak odľahčenie... Vyzerá to, že sa silou-mocou chceli prispôsobiť pôvodnému uchyteniu plechu až dovnútra pod tie "uši" na nosiči, ale odfrézovaním a stenčením vytvorili miesto kritického namáhania, obzvlášť ak to ešte v rámci prispôsobovania dĺžky treba prebehnúť pilníkom (aj malý vryp na hliníku stačí na začiatok trhliny). Toto bude systémový prúser, pokiaľ to miesto - prechod nadpažbia vpredu do upevňovacích paciek - poriadne nespevnia :evil:
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Porovnavam to s nadpazbim+podpazbim od Zendla.
Tam je to technicky riesene trosku inak. Navyse sa nadpazbie zasuva do podpazbia kvoli stabilite a presnosti osadenia doplnkov.
U D-Force je to zrejme v predu v mieste osadenia viac namahane a nevydrzalo to, preto ta prasklina.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

To moje sadlo uplne ako rit na serbel, ale trhlinka je velmi podobna po odstrielani ~2 zasobnikov.

vmp: este ta poprosim o fotku a budem pisat do CR
inspiring_keldysh

Príspevok od používateľa inspiring_keldysh »

ja sa len obávam toho,že v papieroch je napísané,že to má osádzať puškár alebo odborne spôsobilá osoba,aby nedošlo neodbornou manipuláciou k poškodeniu railu, bud s tým už majú skúsenosť,alebo s tým počítali,ak budú solídny,vymenia,ak nie budú to naťahovať.....
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa vmp »

Mesi napísal:To moje sadlo uplne ako rit na serbel, ale trhlinka je velmi podobna po odstrielani ~2 zasobnikov.

vmp: este ta poprosim o fotku a budem pisat do CR
fotky najdes v mojom prispevku vyssie (jeden prispevok pred joeovym: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... 15#p182402), su tam dva linky na fotky.
Moja trhlina je oproti tej joeovej mensia, odstrielane ~2 zasobniky, potom som si ju vsimol, dokopy odstrielanych ~150ks streliva, zatial sa nezmenila, ale ako som pisal vyssie, je mozne, ze to prdne kedykolvek.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Jedna vec je mať ten rail na nadpažbí prázdny a druhá drbnúť naň nejaký kolimátor - hneď bude iné namáhanie tých paciek... :evil:
inspiring_keldysh

Príspevok od používateľa inspiring_keldysh »

ja som strielal zatiaľ bez kolimátoru asi tri zásobníky,skúsim tam dať minidocter a uvidím,kedy to povolí .....:)
mne to príde,že je tam stále pnutie medzi uchytením vpredu a vzadu,správa sa to ako napnutý luk a tam kde je prasklina je najslabšie miesto.....
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa vmp »

ja mam nadpazbie zatial prazdne (cakam na svetlo), kolimator mam vzadu na rakvicke.
Tolerancie tych pnuti som riesil pocas osadzania (mesi ma upozornil, ze to nemam riesit silou), tak som jemnucko "spilnikoval" (brusnym papierom) ten povrch a krasne to sadlo.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Prikladam tu moju, pozeram, ze na tom az tak zle nie som (koniec sarkazmu). Budem pisat do CR cez vikend, uvidime aka bude odpoved. Brali sme tri, tri skoncili velmi podobne. :shock:
Prílohy
20140110_213203.jpg
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa vmp »

nejake novinky ohladom daneho stavu?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ano, akurat mi dnes Peter odpisal:
...
je to pro mě zvláštní a nepříjemná novinka. Za celý rok jsem měl pouze jedinou závadu způsobenou násilnou montáží. Každopádně, abych mohl identifikovat důvod závady, potřebuji od každého vadného kusu fotografie nasazeného předpažbí v celkovém pohledu a také v detailu. To vše z obou stran a ve slušnějším rozlišení. Dále informace o typu zbraně a její výbavě (kompenzátory, atd.) a délce hlavně. Poté bych raily potřeboval poslat do ČR a v případě uznání záruky vám pošlu na naše náklady nové kusy.
...
Takze by som vas poprosil poslat high-def fotky, detaily a ostatne veci. Idealne do konca tyzdna, nech to nenatahujeme. Uvidime, co sa stane. Dufam, ze nam reklamaciu uznaju, kedze 3/3 kusy... je dost.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

no 3 z 3 a on napise v případě uznání záruky :idea:
Zaruku mas uznanu obcianskym zakonnikom tak ako u nas, akurat ti musi uznat reklamaciu.
Bud na slovensko poslali smejd (3z3), alebo sa im este vrati dost kuskov i z domaceho trhu a maju po vtakach.
Dovera sa tazko buduje, ale lahko strati.
Na vasom mieste by som to zavesil i na strelectvi, ale tam sa ich budu pepici zastavat a nakoniec to bude neodbornou montazou bla bla bla ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "