Walther P22 + predlzena hlaven

friendly_wozniak

Walther P22 + predlzena hlaven

Príspevok od používateľa friendly_wozniak »

Ahojte...Jezisko mi pod stromcek priniesol pistolku Walther P22. Na nete som si nasla pistolku aj s nasadkou na predlzenie hlavne...ma s tym niekto nejaku skusenost?
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ahoj, konkretne s touto pistlou skusenost nemam ale ako skuseny strelec si dovolim tvrdit, ze dokupovat cokolvek k tejto pistoli je vyhadzovanie penazi. Uzitkove vlastnosti tejto pistole nejak markantne nezvysi ziadny doplnok. Ja by som si radsej dokupil za usetrene prachy viac streliva, uzil si lacnu strelbu a naucil sa s nou poriadne strielat.
friendly_wozniak

Príspevok od používateľa friendly_wozniak »

Dakujem..
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...nede o "násadku", ale druhú - dlhšiu hlaveň. Tá sa dá v tele pištole jednoducho vymeniť, obvykle je aj s nástavcom - závažím - ktoré je priskrutkované na konci hlavne a tvorí ako keby pokračovanie záveru. Najväčšou nevýhodou dlhej verzie je, že pre každú rozborku musíš to závažie odskrutkovať a po zložení opäť priskrutkovať. A ono sa tie závity v tom "hovnokove" po krátkom čase ožviakajú a nedrží to... Druhá hlaveň = samozrejme ešte jedno nákupné povolenie.
Myslím si však, že "fun faktor" waltríka je v krátkej verzii dostatočný :D
Prílohy
Petra.jpg
walther 1.jpg
walther 2.jpg
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Trocha skúseností s týmto krpcom mám a myslím, že Duso to vystihol presne.

Je to zábavná malá vecička vhodná na plinking či učenie nezletilého alebo ženského príbuzenstva. Ale dá sa s ňou celkom pozabávať aj na súťažiach, samozrejme skôr na lokálnej úrovni a nie zrovna na siluetky na 50 metroch :wink:
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

pri dlhej hlavny praskaju zaveri po 6000 včeličiel T&T strelnica to maju pre baby na požičiavanie
už menyli dva zavery lebo zaver udiera do prednej časti-bloku hlavne
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"