Strelnica Vištuk II. (pri farme)

Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

Pre mierenkárov je tam 25.6. kvalif. pretek v streleckom 3boji (KVvZ) a potom 19.9., 24.10. a 19.12. nejaké gulášovky. Viac na www.szvvz.sk/kalendár súťaží.
...a "parkúrové jazdy" cez petersona. Verím že sa Ti to podarí :wink:
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Dnes som bol aj s priatelkou uz asi 4ty krat ak sa nemylim. citili sme sa tam super. :). dnes nas to posunulo ovela dalej ako sme boli, vdaka vysvetleniu nasich chyb p. Stojkovicom. Super pristup.
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

tak tak Miloš je proste špica chlap, preto "k nemu" vždy rád chodím
vigorous_ptolemy

Príspevok od používateľa vigorous_ptolemy »

Zdravim. Aj ja chcem napisat skusenost s touto strelnicou. Dnes som bol vyskusat a za seba mozem len odporucat. Super pristup, fajne miesto. Mozem to porovnat iba so strelnicou v TT a je to ako nebe a dudy. Buduci rok (uz pozajtra) by som chcel konecne zacat chodit pravidelne pukat a viem, ze na 120% to bude sem. Chalani odviedli (odvadzaju) skvelu pracu. Len tak dalej, uplna spokojnost.
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

pohan: Ak myslíš NSC v TT,tak to je iný level (zavedený) žiaľbohu aj cenovo :( ale zas prevádzka takého komplexu aj niečo stojí... A že Miloš spravil Vištuk v podstate "z ničoho" tak paráda. Výhoda že sú to v podstate 2 strelnice v 1 areáli a strelci sa vždy dohodnú čo chcú strieľať aby to malo hlavu aj pätu. Až na to občasné blato je to paráda ale holt celý areál je v jame tak pochopiteľné.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"