Pocit bezpečia-dotazník /prieskum/

vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Nuz komunikoval som o tom iba cez kolegu, pokusim sa o priamy kontakt. Budem trochu otravny :)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

[quote="vanto"]Ja to momentalne (po diskusii) vnimam tak, ze sa robi priezkum na nejaku temu so zameranim na nejaku skupinu ludi, avsak bez zakladnej znalosti problematiky samotnej.[/
quote]
Cize ludovo povedane:na zaklade predsudkov:(
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Po diskusii s kolegom, ze o com ma byt ta praca a aka je znalost gun poblematiky resp. veci s tym suvisiacih. Nerozumiem v com je problem. Cely cas predsa hovorim o tom, ze som komunikoval s autorkou cez kolegu a toto bol moj zaver.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Chlapi celkom by ma zaujímalo, akými prostriedkami by ste chceli zlepšovať povedomie verejnosti ohľadne zbraní a dosiahnuť, aby to v tejto oblasti u nás nešlo do *** ?
Priamo na dvere tu zaklope niekto, kto sa zaujíma (dôvody sú nepodstatné) - naskytne sa príležitosť ukázať, že mať na opasku a v hlave sa nevylučuje, a vy vyrukujete len s paranojou a fóbiami. Ako nezainteresovaný pozorovateľ vám musím povedať, že ste veru zanechali dosť blbý dojem a iba ste potvrdili tie klišé, čo sa o nás hovoria. Alebo si myslíte, že týchto 6 strán vypálilo inak?
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

precital si si celu tuto temu? vsetkych 6 stran?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

quest: a na toto čo povieš?
roman napísal:JT1 ako zastupcovia Legis Telum o.z. - Zdruzenia vlastnikov strelnych zbrani sme na podobnu temu prednasali na konferencii "Zbrane a prevencia psychocialneho zlyhania" v r 2012.
http://legistelum.sk/akcie-a-podujatia/ ... o-zlyhania
Za LegisTelum mozme tiez prispiet k serióznemu vyskumu, intimne pocity jednotlivých drzitelov vsak podla môjho súkromného nazoru nepatria na verejne publikovane forum.

Moje odporucanie na dalsi priebeh vyskumu:
- skuste sformulovat zopar strukturovanych otázok resp tez , ktore vas zaujimaju
- clenovia komunity vam odpovedia formou sukromnej spravy

az získate dostatocnu vzorku odpovedi na zorientovanie sa v spektre moznych odpovedi, mozte zavesit na web anonymny dotaznik a linku dat sem.

Samozrejme asi nebudem jediny, koho bude zaujimat výsledok Vasho vyskumu.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Komunikoval som s autorkou, vysvetlil som jej preco sa to stretlo s takym ohlasom. Tieto vyhrady akceptovala. Po vzajomnej komunikacii mam dojem, ze nikto nikomu nechce robit zle, vidim priestor na vecnu debatu. Posunul som kontakt na LT, zaujem nadviazat spolupracu je, uvidime co z toho nakoniec vzide.

Navrhujem tymto tuto temu na LOCK.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

aris - Iste, všetkých 6.

peterson - jedna z tých lepších reakcií, ale neviem nakoľko autorke vlákna pomohla, keďže na žiadnu z jej otázok neodpovedá

vanto - a prečo ten ohlas?
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

quest1: v ramci celkovych tlakov na poukazovanie, ze zbrane su zle a treba ich zakazat, su podozrenia strelekej komunity podla mna na mieste. A nejedna sa o ziadnu paranoju, ale o realne dianie. V ramci EU tu mame snahy europskej komisie ist cestou takychto zakazaov a hladanim si dovodov preco ano. A takto sa koncipuju aj priezkumy tych ktory chcu tieto veci obmedzovat. Nejde totizto a priezkum ako taky, ale o to povedat, ze to co robia ma zmysel. A preto ta nedovera voci akymkolvek vyzkumom zameranym na danu problematiku a este ked je tam financovanie zo strany EU.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"