SWS (Stretnutie Webfora - Slovensko) 02-03.08.2014,Istebné.

Na SWS 2014

Prídem
33
53%
Neprīdem
21
34%
Ešte neviem
8
13%
 
Celkom hlasov: 62

luger
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa luger »

Výborná organizácia akcie,vysoká odborná úroveň prednášok, skvelá partia ľudí,som veľmi rád,že som sa zúčastnil. Nabudúce určite prídem opäť. Skvelý začiatok dovolenky.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Chlopi, neberte to tragicky :twisted: , niekto nevyhra v tombole a niekto si ide strelit prvy parkur v zivote a opakuje si 'nestrkat pistol do okienka, nestrkat pistol do okienka, zasekne sa ti zaver'.

Samozrejme, riesit potom nedotlaceny zaver, dobuchnutie nepomaha, tak obtiahnut, zachytavac neberie nabojnicu, naboj v komore tisne zrazu uz ten druhy, ktoreho sa snazi zaver s podavacom presvedcit, ze by mal ist do komory, zasobniku samozrejme sa nechce pri tomto stave ist moc von, trham ho, pada na zem, vravim si: "Parada, esteze som si povedal, ze 15+5 nabojov musi stacit, ale 4 uz lezia v zasobniku na zemi... to sa len hocikomu nestane... proste tou tombolou som si to musel kompenzovat ;)

DUSO: Nemas vysledky? Myslim, ze casovo som to vyhral, dlhsie to uz asi nikto nedal. :lol:
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 637
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa mabo »

Aj ja by som rád poďakoval za super akciu. Vysoko si vážim prístup organizátorov a všetkých účastníkov.
Nikto sa tam nechoval ako majster sveta, každý sa snažil poradiť, pomôcť, vysvetliť aj takým "luzerom" ako som ja. Osobne som si prvý krát v živote vyskúšal "stage"...
Veľká vďaka a obdiv partia Rasťovi za jeho trpezlivé a neustále odpovedanie na opakujúce sa otázky počas celého dňa, ochotu a prístup.
Veľká vďaka Panzerovi a Vladovi za prednášku na ktorej sa nedalo nepočúvať a vysvetlenie §26 TZ, čo bolo pre mňa úplnou novinkou...

Ešte raz ďakujem...
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Dakujeme velmi pekne za vsetky reakcie. Som rad ze sa Vam u nas pacilo a ze ste si tento vikend dobre uzili.

Chcel by som Vas vsak poziadat, ze v pripade nejakych napadov na zlepsenia, postrehov (pozitivnych aj negativnych), pripadne nejakych bodov kde by sme mohli zapracovat, kludne mi napiste PM/SS.

Na buduci rok sa vynasnazime usporiadat akciu v este vyssej kvalite ako tento rok.

Musim sa vsetkym ucastnikom podakovat za disciplinovanost a dobru naladu ktoru si vsetci priniesli.
V neposlednom rade musim podakovat aj nasim sponzorom bez ktorych by sa nevydarila tombola, ale ani ine veci ktore uz k takymto akciam patria - Lusien, GDU, ZVS, Falco, ITOSS, BP Holstres, RDA, Rasto Korba....

Nasu vdaku si zasluzia aj vsetci prednasajuci, ktori nas ako kazdy rok naucili a vysvtelili a zopakovali veci na ktore sa casom zabuda.

Este raz vsetkym VELKA VDAKA VSETKYM a dufam ze sa vsetci stretneme v minimalne takom pocte aj na buduci rok!
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Pridal som do fotiek dalsie fotky od Luger-a

EDIT: rebuild fotiek, aby ich videli aj ludia bez uctu.
EDIT2: Nemam rad google+ - snad uz link ide.
Naposledy upravil/-a Mesi v 04 Aug 2014, 13:05, upravené celkom 1 krát.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Takze tu su vysledky parkuru:

celkovo:
https://drive.google.com/file/d/0B_wadG ... sp=sharing

jednotlivo:
https://drive.google.com/file/d/0B_wadG ... sp=sharing

Na nastenke v strelnici vyseli uz v sobotu podvecer, len skoda, ze som to zabudol vyhlasit :roll: :roll: :roll:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Gratulujem Alici, pekne porazila viacero muzskych!
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

tak bolo bi ich viac keby sme strieľali vsetci :mrgreen:

apropo usporiadateľom+sponzorom dik za super víkend + spolunocľažníkom za pokecvečer a prisahám že už nebudem pochybovať o demokratických princípoch ...... :twisted:

ps: som rad že som opäť nepokazil veľa fotiek ... :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len skoda ze všetci nestrielali stage,mohli si to aspon skusit.Bol som k dispozicii a moje rady bral vážne len majitel e-shopu Lusien.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ja som si ho strelil.
Len skoda, ze to bolo na take male vzdialenosti, nemohol som vyuzit moznosti Maraudera :-)
Gratulujem druhemu umiestnenemu :-)
luger
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa luger »

Nomed napísal:tak bolo bi ich viac keby sme strieľali vsetci :mrgreen:

apropo usporiadateľom+sponzorom dik za super víkend + spolunocľažníkom za pokecvečer a prisahám že už nebudem pochybovať o demokratických princípoch ...... :twisted:

ps: som rad že som opäť nepokazil veľa fotiek ... :lol:

ak budeš pochybovat o princípoch demokracie, tak Ti naviniem takú cévku do auta,že uvidíš... :D vypneš každú elektroniku.... :lol:
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Vidím že pokec večer ešte stále doznieva :D A bacha na Kevina.
cross5
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa cross5 »

Takiez dakujem vsetkym sa inspirativny vikend, bol to rozumne straveny cas :D

Bujny - dopocul som sa, ze Kevin je uz starsi clovek so sklonmi k drogovej zavislosti takze sa ho nemusis az tak bat :lol:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

zisťujem, že tie menovky ozaj chýbali. :)
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

peterson
a mozno to bolo aj dobre,ze neboli :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."