CZ P-07

stefan
prispievateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa stefan »

Hm chalani idem do toho..mam ju rezervovanu, tak berem, hlavne ze to nema minusy ako DUTY, to vydutie a hovno plast
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

tu máš recenziu, niekde okolo 12. minúty máš pekne viditeľný chod spúšte v SA režime. Ako som písal, zbrúsením ozubu kladiva sa toto dá výrazne zredukovať

https://www.youtube.com/watch?v=J_XIL41fWjs
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

stefan: leto prešlo, čo máš ju? Aké máš dojmy? Ja sa blížim (14.10.2015) čo ju budem mať rok, vystrelených (bude) cca 10000, možno aj o niečo viac. Zatial spokojnosť, nebola jedna závada. Keď ju vyčistím, ani nespoznáš že má odstrielaných tolko. Až som ostal prekvapený koľko sa dá za rok vystreliť. A myslím že to bude aj 12000. Prebíjam, takže podľa spotreby surovín kt. si značím (gule, prach, zápalky, olovo).
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

tiež som vykulil oči a niekoľkokrát prepočítal :shock:

chodím viacmenej pravidelne 2x do týždňa (utorky a štvrtky/piatky) plus súťaže, cez leto 2-3x do mesiaca v zime (krytá strelnica v Zaľubici) 1x do mesiaca.

Na "tréningu" dám 100-150 kúskov 2x do týždňa plus na súťaži minimálne 130-150 kusov

Až sa bojím to číslo povedať a inú zbraň v 9x19 nemám. Sem tam popri P 07 vezmem aj 1911, z tej dám tak 50 kúskov 2x do mesiaca.

A sedí to aj podľa spotreby (hlavne striel) komponentov kt používam na výrobu streliva.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

myslím že nejakých teoretických 50.000 hadam aj 100 by to malo (mohlo) vydržať.
Netuším aká je plánovaná živostnosť zbrane.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jedna stara P07 na Martinskej strelnici ma udajne podla majitela cez 50tis výstrelov.Osobne som testoval aj jej novsiu sestru a možem povedat, že materialovo su na vyššej urovni ako priklad shadow,dokonca mi to potvrdilo niekolko ludi -predajcov CZ.Ale zas som videl ako jednemu panovi na IPSC sutaži večne niečo prdne, pružina spuste,pružina blokaca atd.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

američania to volajú Saturday Night Gun :P

to sa stáva. Sú veci ktoré boli vyrobené pod nešťastnou hviezdou. Ja som mal raz taký mobil. Všetci mi ho doporučovali ako super, špica, dokonalý a ten môj bol stále v oprave a po nejakej 9 oprave v značkovom servise som ho hodil do koša. Nuž pán má smolu na daný kus.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

scandium napísal:američania to volajú Saturday Night Gun :P
Myslím, že nevolajú. :wink:
Saturday Night Gun resp. Saturday Night Special volajú lacné zbrane lacných výrobcov, ktorými sa (prevažne čierna) lúza strieľa po nociach navzájom.
Pokiaľ viem, na to čo ty myslíš sedí skôr výraz "lemon".

Koniec OT.
stefan
prispievateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa stefan »

No za mna osobne nôžem povedať že spokojnosť, bez závady, nestrielam vela, ale vsetko parkur dvojrany, nestalo sa mi ze by sa zasekla alebo nieco. Povrchovka je bez zavad, nosím kazdy den.
pre mňa v compacte porovnateľná s glockom.
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

chalani, kde ste ju kupili? ja hladam nieco v okoli ZA, pripadne NR (Krskany CZ a SK veci nechcu vozit)
udrela mi do ruky dnes, ked som ju v Opave skusal, porovnaval som G19 a P07, bol som viac-menej rozhodnuty pre G, dnesna realita ma posunula do P07
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

Byť na tvojom mieste beriem G, ale máš ju pod nosom v poľovníckych potrebách:
http://www.trapper.sk/
ak ju nebudú mať ihneď, dovezú ju na druhý deň z Čadce:
http://www.m-hunt.sk/
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

tompek napísal:Byť na tvojom mieste beriem G, ale máš ju pod nosom v poľovníckych potrebách:
http://www.trapper.sk/
ak ju nebudú mať ihneď, dovezú ju na druhý deň z Čadce:
http://www.m-hunt.sk/
dnes som schvalne skusal G19 gen4 vs CZ75 P-07, kazda po 25 ran
G19 sa mi strasne blbo drzala a malicek mi padal prec, CZ sadla perfektne
ukazalo sa to aj na strelach, kde G19 mi lietala (zrejme kvoli zlemu chyteniu) 18/25 ciernych, CZ isla krasne 24/25 do cierneho
strelba kombinovana 10-15 m vzdialenost

kazdopadne, dik moc, nevedel som, ze mhunt je u nas trapper, vedel som len o trapper+margita
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

kazdopadne, dik moc, nevedel som, ze mhunt je u nas trapper, vedel som len o trapper+margita


ono je to iná fa, ale úzko spolupracujú. V skutočnosti je to ako si si myslel. Ak zájdeš do Čadce- mhuntu, je to kúsok od margity, vyberieš si spomedzi viacerých kúskov.
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

tak som nakoniec kupil, ibaze je to CZ75 P-07 DUTY (pricom DUTY ma na zavere dole pod muskou)
a je to Made In Slovakia

dal som s nou "zoznamovacich" 70 ran, celkom prijemna, avsak asi v polovici mi pri 3 nabojoch S&B 8g zaseklo naboj pri vyhadzovani
zatial to prikladam rozbehavaniu, uvidime o cosi neskor
kazdopadne sa drzi prijemne a presnost je velmi pekna

po dalsich testoch podam dalsie hlasenie
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

tak uvidim, co z toho vyjde
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"