CZ P-07

Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

cez vikend som mal moznost si zastrielat okrem ineho aj z P-07 a P-09 a bola to slabota, vobec ma nenadchli...
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

ako spominas, ja som sa rozhodoval medzi G19 a P07 a nakoniec som zobral P07mu, lepsie sadla, lepsie sa cital terc, mensie kopance
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

...po veľa vystrelených ranách porucha. Praskla mi pružina čo vracia spúšť do prednej polohy. Ostáva mi spúšť visieť vzadu a dá sa vrátiť len ručne.

Pozeral som na CZUB shop ale nič také tam v náhradných dieloch neposkytujú. Neviete niekto ako postupovať?
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Predpokladam, ze to este bude v zaruke. Kontaktuj predajcu, alebo napis mail do CZUB.
Používateľov profilový obrázok
Max Hardcore
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa Max Hardcore »

CZ P07 ma novy .22 LR adapter.


Obrázok
Obrázok



http://www.imageworld.sk/images/haqit5vp78sxkdbnbfd.png
http://www.imageworld.sk/images/ur5cqdxt8odk3greb64.png


uvidime na IWA 2016 aku cenu zapytaju pani z CZUB . Som zvedavy aj cena noveho SHADOWA 2.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Tiez som sa na to pozeral.
CZUB ma nove internetove stranky a P-07 moze mat adapter na .22LR , alebo tiez je tam v ponuke aj cela zbran CZ P-07 v kalibri .22LR.
Zaujimave je, ze samotny adapter urceny na predaj , ma iny tvar ako tvar na celej zbrani v prevedeni .22LR.
Prílohy
p_07_22lr_1.jpg
p_07_22lr_2.jpg
P_07_zaver22lr.jpg
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Vidím len vyčnievajúcu hlaveň na komplete P 07. Či sú aj iné rozdiely?

Cena? Očakávam rovnakú cenu za adaptér sólo a aj komplet teda okolo tých 12000 CZK, druhá vec je M-Hunt ako dovozca. Ja mám teraz niečo od nich objednané, v ČR to stojí 23990 čo je cca 900 EUR a v M-Hunte za to chcú 1050 EUR.
Používateľov profilový obrázok
kvaderlipa
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa kvaderlipa »

jj, m-hunt ma vysoke marze, ja som kupoval CZ z kosic, i ked byvam na kysuciach, lebo v m-hunt to mali tak drahe, ze sa to neoplatilo, a to je uhersky brod od nich za kopcom, ;-))
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Som objavil v novom katalogu CZUB clanok o CZ P-07 Kadet.
Pripajam ako PDF subor.
Prílohy
CZ_P07_Kadet.pdf
(96.68 KiB) 514 stiahnutí
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Už majú novú stránku, treba tam pozrieť.. :-)
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

scandium napísal:Vidím len vyčnievajúcu hlaveň na komplete P 07. Či sú aj iné rozdiely?....
Vsimni si zaver na zbrani - ma tam "okno" na vyhaddzovanie prázdnych nabojnic.
Samotny zaver, bez zbrane (Adapter Kadet) to nema takto riesene. Aspon podla fotiek je to ine. Cize je rozdiel v typoch zaveru. A samozrejme aj v dlzke hlavne.

PS: rozmyslam, ci by nebolo vhodne zalozit temu CZ P-07 kaliber .22LR , nech sa to tu nepletie s 9mm verziou. Admin posudi.
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Chlapi. Vratim sa k povodnemu nazvu vlakna. Minule som strielal z P-07 DUTY a dal sa s nou nastrielat velmi pekny rozptyl-cca priemer 9koveho kruhu na vojenskom zelenom terci. Co ma vsak trosku prekvapilo, ked sme potom diskutovali s majitelom o zbrani, tak povedal, ze zbran ma realne nastrielanych cca 50 000 vystrelov :!: :shock: Na zbrani nemusel udajne nic menit a udrzba prebiehala len formou nastreku Konkoru do hlavne a spustaku po kazdej strelbe a raz za cas zbezne ocistenie od bordelu.
Neviem co si mam o tom mysliet, ale ak je to pravda tak ta zbran ma u mna obdiv! :|
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Povedal by som že je to reálne. Ja mám podobné pozorovanie. Moju P 07 používam každý týždeň a stopy po opotrebovaní nieje vôbec vidno. Povrchovka je dokonalá, odolná voči mechanickému poškodeniu. Myslím že P 07 znesie porovnanie s inými svetovými značkami. A už som sa niekde vyjadril, že po zakúpení P 07 som predal Shadowa a súťaže idem len s P 07. Lepšie mi sadla. Je ľahšia, lepšie prenášam, som rýchlejší. Aj keď Shadow je športová zbraň, s P 07 mi to ide lepšie. Ak ju zoderiem, kúpim si druhú. (láka ma ale aj P 09, ale to je OT)
Ja mám jeden poznatok a skúsenosť s P 07. Niekedy vezmem na strelnicu človeka čo nikdy nestrielal z ničoho a nemá žiadne skúsenosti. Keď odbúchajú 1911, Tokareva..prípadne si požičiame nejakú inú "devinu" čo je na strelnici, ( (naschvál nepíšem značku aby sa majitelia neurazili a ani to nieje podstatné na niekoho útočiť)......tak všetci títo neskúsení strelci označia P 07 za zbraň s ktorou sa im najlepšie striela, nehovoriac o tom že na 15 metrov všetci práve s ňou nastrielajú najlepšie. Toto sa opakuje či som vzal na strelnicu manželku, prípadne jej kamošky alebo nejakých svojich priateľov
Takže ja P 07 odporúčam.

PS: chváliš DUTY-nu...a koľko sa na ňu napľuvalo aká je tvarovo nestála, akú ma nahovno povrchovku atď a P 07 je o triedu lepšia
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

skutočne máš pravdu. To okienko na vyhadzovanie nábojníc je riešené celkom inak.
Písal som do CZUB ohľadne ceny a dostupnosti adaptéra (celá pištol v 22-ke ma nezaujíma) ale zatial bez odpovede.
Zaujímavé bude aký to bude mať spätný ráz, pretože ako som sa dočítal v priloženej recenzii tak záver je z ocele a behá celý ako na normálnej zbrani (nie šuflík ako na Kadete pre 75-ku)

Čítal som totiž jednu recenziu na iný adaptér čo urobili nejaký česi na Shadowa a podľa tejto recenzie sa razancia spätného rázu približuje ku klasickej zbrani. A ten je tiež celoocelový a tiež behá celý v drážkach.
Meno výrobcu si nepamätám, viem že to bola nejaká strojárska firma z Vyškova.

Takže aj náš Kadet na P 07 by mal mať zaujímaný spätný ráz.


ANTREG- spomenul som si
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

.. bol to tento adapter alebo nejaky iny? (vyrobca bol Prema Praha)
http://www.rehak-lov.com/m8-pouzite-zbr ... raha-22lr/
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"