Fab Defense pažba

inspiring_cohen

Fab Defense pažba

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

Ahojte máte niekto skúsenosti s odpruženou pažbou od Fabu . Osobne som zo zbrani ktorá ju mala namontovanú som mal možnosť strieľať len pár krát tak preto sa pýtam skúsenejších.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Z vlastnej skúsenosti hovorím, na odpruzene pazby sa vykasli. Kvalitná pevná je ideál.
Okrem toho, že odpruzenie je u zbrane tohto výkonu úplne zbytočné, spôsobuje aj "plávanie" pri streľbe. Na to zrovna dobrý vplyv na sustrel pri rýchlejšie po sebe idúcich ranach.
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

a akú by si mi odporučil
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nemate niekto akukolvek M4 rovnu pazbu s adaptérom na vz58 na pozicanie na tento vikend ? chcem nieco otestovat a kupovat pazbu kvôli tomu nechcem
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

http://www.zbrane-mellivora.cz/index.ph ... dapter-651 a tubus kupis hocikde ... na slovensku som ten adapter nenasiel ... Soltes z PO ho ma na stranke polovnictva ale to je stary bajkar ... na stranke ma skladom veci co v zivote nemal v obchode a kludne ta bude rok tahat za nos ze mu to uz uz maju dodat ... ( nech sakludne urazí kedze viem, ze je tu, ale je to tak!!!)

" ( ináč CSA redukciu ti vedia zohnať aj na alfatactical.cz za 1250 kc ... )
Naposledy upravil/-a inspiring_tesla v 29 Máj 2014, 12:36, upravené celkom 1 krát.
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

ja som zvazoval aj toto http://www.takticke-doplnky.cz/www-takt ... azba-vz-58 ale stranka pôsoby čudne ... predavaju tam airsoftove repliky s nadpisom ze su urcene na ostre zbrane ... ono nie zeby nevydrzali ale toto je zavadzanie ...
Prílohy
napr.jpg
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Odpruzena pazba vyzera byt ako dobra investicia z dovodu, ze mas vsetko v jednom (redukcia, tubus ...) ale prave ten pridavok pruzenia je pre baby cize prijemnu strelbu.
Ja som to pred par rokmi dal dolu a nahradil kolmou posuvnou pazbou.
M4 tubusy maju velku nevyhodu pre nasinca.
Na ich dotiahnutie potrebujete "specialny kluc" a aj po jeho dotiahnuti sa pazba uvolnuje, pokial nie je podlepeny zavit.
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

Fab vyrába polymerový tubus pre AK bez odpruzenia za cca 25€ ... neviem preco to nevyrobia aj na 58cku...
Prílohy
fabak.jpg
fabak.jpg (10.16 KiB) 8590 zobrazení
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

problem je že tie redukcie robia že ta pazba je sikmo a to ja nechcem ja chcem v rovine s hlavnou
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

CSA vyraba dve varianty, sikmu a rovnu... treba to uviest do objednavky ... najlepsie je im zavolat kedze je dost problem naskladnit to ... takmer vsetko ide ( alebo ostava ) za morom...

predpokladam ze mas kolimator ... pretoze mierit z rovnej cez pevne je dost o huhu ...


"( ináč nemyslím si, že by bol problém upraviť to podľa potreby ... zverák, pilník ( "flexa" je barbarstvo ) a ideš :) )
Prílohy
varianta2.jpg
varianta2.jpg (9.95 KiB) 8535 zobrazení
varianta1.jpg
varianta1.jpg (10.66 KiB) 8535 zobrazení
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Aress123 napísal:problem je že tie redukcie robia že ta pazba je sikmo a to ja nechcem ja chcem v rovine s hlavnou
Aress vcera mi jedna dobra dusa poskytla na otestovanie rovnu pazbu s medzikusom, nahodim a dam foto

pokial viem tak aj medzikus s klbom od gunexpert parzbu drzi suoso s hlavnou :
http://www.sa58.cz/products/sklopny-paz ... ul-expert/
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

jj tu mám objednanú len čakám ako sa ku tomu postavy obchodník. A roman ďakujem za pomoc.

Rasťo ak to nevínde u gunexpres a bude vymýšľať tak potom zoberiem tú čo máš ty ale počkám čo odpíše obchodník.
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

sklopný modul, ak by si to chcel pichnut za redukciu, maju aj tu http://www.zbrane-mellivora.cz/index.ph ... dapter-714
inspiring_tesla

Príspevok od používateľa inspiring_tesla »

adapter od CSA... je tam mierny sklon a adapter posunie tubus o nieco nizsie nez je originalna pazba cize som to nemusel nijako upravovať a da sa tym pekne mierit pevnymi...
Prílohy
3.jpg
5.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "