Kde strielate v zime ?

Kde strielate so vzduchovkou cez zimu ? Alebo ked neni dobre pocasie ?

Doma - v bytovke
3
6%
Doma - v dome
2
4%
Na strelnici
6
13%
Vonku normal
15
32%
Pri dome, v zahrade a tak...
21
45%
 
Celkom hlasov: 47

inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

No mne sa už odrazila gulicka rovno do cela ked som strielal na plechovice :D

A potom ked som strielal ocelovou spicatou podkalibernou strelou na taky velmi pruzny plast a odrazila sa mi do hrude tak to bola bolest :D ...uz som len cakal kedy ma krv zaleje :x ale nakoniec nic z toho nic nebolo

Ja som sa uz takto poucil a na strielanie v miestnosti si davam SAKRA pozor :D
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

Ja chodim na strelnicu do klubu si zastrielat to mam v dedine :) Poznate sarisske michalany?
eager_hodgkin

Príspevok od používateľa eager_hodgkin »

NO ja mám vzduchovku slaviu 631 a cez zimu mám viac menej utrum v byte to by ma mamička zadrhla , len tak pred barakom strielat nemožem .., aj ked nejakych 5 km od sidliska mama rekreačnú oblast kamenáč taky lesík z chovnými rybníkmi ale v zime je to dost od ruky chodím raz do týždna na krúžok ale to je dost málo aspon pre mna mimochodom som z trnavy ..
eager_beaver

Príspevok od používateľa eager_beaver »

Kedysi, ked som strieľal súťažne vzduchovú pištoľ, trénoval som doma a strieľal som do lapača, z jednej izby cez kuchyňu do druhej izby.
Pri tej presnosti Tau-6 - ky nebol problém, kým niekto nechodil po kuchyni :D
Ked som ale požičal na vyskúšanie streliť kamarátovi, narobil mi dierky do steny.. lebo jedna vec je machrovať kecami a druhá je udržať pištoľ a trafiť terč na 10 metrov...
Vzduchovou puškou s puškohľadom by som ani nestrieľal na vzdialenosť menej ako 25 metrov, lebo načo je potom optika, keď sa strieľa na malú vzdialenosť?
Na 10 metrov aj bez optiky sa dá robiť s dobrým strelivom rozptyl okolo 1 cm, no nie?
Naposledy upravil/-a eager_beaver v 23 Jan 2010, 18:27, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Prosim co ta napadlo pouzivat zlte pismo?
SAk sa to na bielom pozadi neda citat!!!!
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

bielom? ja mam sede pozadie
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

skus sa kuknut do nadstaveni a nadstvit si to na normalne modro biele rozlisenie.
Vzhľad fóra: subSilver
Je to tak lepsie. :wink:
eager_beaver

Príspevok od používateľa eager_beaver »

Milox napísal:No mne sa už odrazila gulicka rovno do cela ked som strielal na plechovice :D

A potom ked som strielal ocelovou spicatou podkalibernou strelou na taky velmi pruzny plast a odrazila sa mi do hrude tak to bola bolest :D ...uz som len cakal kedy ma krv zaleje :x ale nakoniec nic z toho nic nebolo

Ja som sa uz takto poucil a na strielanie v miestnosti si davam SAKRA pozor :D
To kedysi, keď sme strieľali s kamarátom ešte súťažne, sme sa bavili doma tým, že sme strieľali vzduchovou pištoľou na krabičku položenú na balkóne.. Ale to ja som nevedel, že je plná malorážkovcov... no a kamarátovi sa podaril kapitálny zásah, keď trafil jeden long rifle malorážkový náboj akurát na okrajovú časť... Náboj vystrelil a jeho nábojnica trafila do hrudníka.. mal aj krvavú podliatinu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"