Rozdiel medzi k100 dynamic a target

inspiring_euclid

Rozdiel medzi k100 dynamic a target

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

vie mi niekto povedať ,aký je rozdiel medzi k100 dynamic a target :?:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

model Target má mikrometrický stranovo aj výškovo nastavitelný cieľnik, mušku s optickým vláknom, upravenú spúšť s krátkym chodom a nízkym odporom a tlačítko zásobníku s rozšírenou dotykovou plochou. Je určený na športovú streľbu a disciplíny praktickej streľby (IPSC, IDPA)

Tj: Mucha je asi 2x tak velka ako normalna kvoli vyskovemu posuvu mieridiel.
Mal by sa dodavat iba s 15 ranovini zasobnikmi, co je ale asi somarina.

Dynamic:
Kombináciou doplnkov je tento športový špeciál určený hlavne pre divíziu Production disciplín strieľaných podľa pravidiel IPSC. Mieridlá pozostávajú v základe zo športového mikrometricky nastaviteľného kovového cieľnika a športovej svetlovodnej mušky. Rám je osadený zväčšeným vypúšťačom zásobníku. Spúšťový mechanizmus je ladený.


Tj: tento model ma len stranovo nadstavitelne mieridla.

Inak ziadny rozdiel, tusim ze Dynamic dodavali s kovovimi dnami zasobnikov, ale dnes uz dna robia plechove nie plastove, tak je to uz jedno.
Tiez som sa na to dotazoval.
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

ďakujem :D
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Zaujímalo by ma či ma model Dynamic upravenú spúšť s krátkym chodom alebo len upravený odpor spúšte (18/22N) alebo ten skrátený chod je len u modelov s režimom SA. V štandardnom popise na ich stránke to nieje , takisto tam je napísané že spúšť je ladená ale v TTD je uvedené 25/34N. Tak ako je to s tým ladením?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"