Arrow PS-97

saro
občasný prispievateľ
Príspevky: 16
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa saro »

floyd napísal:
saro napísal:Na nejakom fore sa k tym praskajucim ramom na Arrowe vyjadroval podrobnejsie a hlavne odbornejsie :D aj J. Kuracina.
Nevieš poslať link??? :?:
No cital som original ale teraz som nasiel len citaciu na inom fore myslim ze to je to iste:
http://forum.armybazar.eu/kratke-zbrane ... -t174.html
saro
občasný prispievateľ
Príspevky: 16
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa saro »

vanto: myslim ze sa jk vyjadruje k obdobiu ked tam pracoval. To ze tie novsie verzie problem nemaju hovorili chlapci co menili ram. Mozno boli tiez blbo informovany.Tiez ma celkom zaujima ci to nejako vyrobca riesil. Vyroba skoncila a uz som to dalej nejako nesledoval.
Na tom linku co som hodil vyssie som nasiel celkom slusne informacie.
Naposledy upravil/-a saro v 19 Feb 2013, 19:08, upravené celkom 2 krát.
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

http://www.waffen.sk/novinky/rozkres-ps-93-97

rozkres tej pistole a popis suciastok.
saro
občasný prispievateľ
Príspevky: 16
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa saro »

Upratoval som , tak tu su nejake skeny:
https://docs.google.com/folder/d/0B8do4 ... VFNm8/edit
inspiring_gates

Príspevok od používateľa inspiring_gates »

Pred tym ako som si kupoval pistolku som rozmyslal co kupit. Nechcel som nic drahe, skor klasicky vzhlad. Zaujal ma vtedy jeden inzerat na predaj PS-ky. Zapacila sa mi, tak som si pozrel recenziu - sklamalo ma ze praskaju zavery. Ale precital som o nej vela stranok, od historie cez technologiu az po skusenosti roznych jej pouzivatelov. Nakoniec som sa rozhodol ju kupit. Je to velka klasicka celokovova zbran, relativne aj tazka. Na tych prvych PS-97-Arrow mali obcas prasknut zavery, ale az po urcitom zatazeni a odstrielani... Druha mala byt vyrabana pod nazvom PS-97-S v trochu lepsej kvalite ( udajne ma lepsiu vydrz a nepraskaju tie zavery ). Neviem to potvrdit, mozno povie niekto kto ma obe alebo ju ma dlhsie. Ja som kupil nepouzivanu - ulozenku, mam ju druhy rok, vystrielal som cca 1000 nabojov, nezasekla sa ani raz zo ziadnym strelivom, je presna, nekope, mozno male minus je vacsia vaha, ale ja ju pouzivam aj na bezne nosenie a v pohode. Povodna povrchova uprava nic moc (- pri aj minimalnom navlhnuti sa to hned prejavilo na povrchu ), ale som ju vybrusil a nanovo som ju "nastriekal" a aj tento problem bol vyrieseny.
Ak by mi niekto vedel objasnit lepsie rozdiel PS-97-arrow a PS-97-S pripadne ci bol niektory "rocnik" resp. seria vydarena a ktora nie, bol by som vdacny. Lebo mal som/mam este 4 pistole ale ziadna mi tak nesadla ako tato. Viem ze su ovela lepsie a kvalitnejsie zbrane, ale vzhladom na jej cenu je to dobra volba.
Nebiros
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Nebiros »

Keďže praskliny na Arrowoch sú ako Yetti alebo Messnerov brat - každý o nich počul ale nikto ich nevidel, tak pridám svoju skúsenosť.
Po vystrieľaní 5X5 rán (SaB 8g) a 3-4 zádržkach spôsobených neúplným vytiahnutím nábojnice z komory som si na zbraň posvietil a Yetti sa ukázal:
Prílohy
ľavá strana
ľavá strana
29112013154.JPG
pravá strana
pravá strana
Praskliny boli v skutočnosti až 4! 2 asi 5mm praskliny boli aj vzadu v drážke v smere od kohúta na oboch stranách, ale nebolo by ich na fotke vidno.<br />Zbraň bola klubová a mala už niečo za sebou 1-2 roky? + chýbala skrutka pažbičky. Je možné že praskliny tam už boli skôr, ale v prítmí som si ich nevšimol.
Praskliny boli v skutočnosti až 4! 2 asi 5mm praskliny boli aj vzadu v drážke v smere od kohúta na oboch stranách, ale nebolo by ich na fotke vidno.
Zbraň bola klubová a mala už niečo za sebou 1-2 roky? + chýbala skrutka pažbičky. Je možné že praskliny tam už boli skôr, ale v prítmí som si ich nevšimol.
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa bajec »

táto zbraň sa mi páčila na prvý pohľad...od včera som majiteľ vojenskej uloženky PS 97 S...hneď som z nej buchol prvú stovku nábojov a dojem bol super, aj keď sa mi zdá muška trošku vychýlená...trošku ma mrzí povrchová úprava, ale to časom doladím... zarazilo ma že sa dá zaistiť len s natiahnutým kohútikom...ale žiadna so zbraní z ktorých som strieľal mi nesedela v ruke ako táto...
saro
občasný prispievateľ
Príspevky: 16
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa saro »

K tomu úchopu sa pripájam. Mne tiež pasuje z toho čo som držal najlepšie (teda aspoň z krátkych zbraní :D ). Aj správanie pri streľbe mi príde napríklad oproti CZ alebo Glocku pokojnejšie a nebude to asi len hmotnosťou ale aj vhodným rozložením.
Tá zbraň mala smolu že sa začala robiť v takom zmätočnom období - na http://www.armybazar.eu je toho popísaného dosť.
Pre majiteľov s prasknutým rámom sa výhľadovo čosi rysuje:
http://forum.armybazar.eu/kratke-zbrane ... t1201.html
Možno by stálo za to zistiť záujem.
Naposledy upravil/-a saro v 29 Máj 2014, 21:02, upravené celkom 1 krát.
bublifuk
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 6 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bublifuk »

Ahojte, riesili ste niekto na to buffer?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"