ZKM 453 varmint alebo 455 varmint??

Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Moje skusenosti so vzduchovkami davaju za pravdu bujnemu. Iba by som zvyraznil slovicko "Ak je to SPRÁVNE urobené ...". Vyrobit SPRAVNY kompenzator, to urcite nie je vec nahody, na to su presne pravidla. V opacnom pripade pochybnost, ktoru ma scandium bude opodstatnena a jeho test je uplne na mieste. Zle skonstruovany kompenzator sposobuje akurat to, ze projektil opustajuci ustie hlavne zacne predbiehat expandovany plyn, ktory ho preplieska zprava, zlava, zhora, zdola, .... vzdy inym sposobom, co v konecnom dosledku sposobi velku nepresnost vystrelov. Spravny kompenzator dokaze tie plyny v spravnom case oddelit od projektilu a "poslat" ich inym smerom tak, ze uz nemozu ovplyvnit drahu letu projektilu. A ked Boh da, ze mas aj spravne cokovanu hlaven, tak z takej zbrane je s dobrymi nabojmi radost streielat ... :D

HADES, ta koncovka, co si nafotil vyzera na hlavni efektne. Ale ... no, poviem to tak troska diplomaticky, ak by si chcel aspon troska presnejsie strielat, z tej hlavne ju daj dole. Mam na mysli presnejsiu strelbu na vacsiu vzdialenost ...

PS: Aj spravne osadenie kompenzatora na hlaven je velmi dolezita vec.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

greenie ty si s fotografii vypočítal negatívny vplyv na dráhu streli ? :shock: :shock: :shock:
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Mna skor zaujala ta pasaz o bohu a cokovanej hlavni.

Mozes to prosim trochu rozviest? Vdaka
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

HADES, ked som zacinal, tiez som si zohnal nieco velmi podobne. Po odskusani mi to doteraz lezi niekde v sufliku. Doteraz som nemal to svedomie to niekou predat ...
Len zopakujem uz povedane, vyskusaj s a bez a sam najlepsie uvidis. Mozno, ze "motyka vystreli ... :D ".
Kazdopadne mozes skusit si na nete pozriet prakticke info o kompikoch. Je tam toho dost.

Miro389, co konkretne chces rozviest ?
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Ja som si o kompikoch toho prečital už dosť, prave preto ma udivuju tvoje zavery na zaklade fotografii , neviem aky a odkial si mal ty kompenzator ale ten moj som nerobil doma pilnikom ale vytocila resp vyfrezovala ho velmi presná CNC mašina .. preto som napisal ze po skuške dam info.. ale urcite nebudem robit zavery pred samotnym skušanim.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Ladili ste nejak spust na CZ 455 varmint?
Vymena pruziny na spusti?

NEjake info by som privital.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Uz od augusta vypisujem do CZ ze ako to je stou stavitelnou souštou na 455 a stale ma len posuvaju o dalši a dalši mesiac ze im to stale vyrobca nedodal. Dokonca ju aj stiahli zo stranky tak asi nic ine neostane len sa ju pokusiť nejak vyladiť.. ak skusiš podel sa o poznatky..
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Chcem dat na cz455vaarmint Nikon RIFLESCOPE PS2 TARGET EFR3-9X40AO M PR - ake kruzky pouzit?

V tomto som uplne novy - neviem vobec aku vysku - aby som nezavadil pakou zaveru o okular, ale zas aby to nebolo velmi vysoko.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Dvojdielna stredná montáž BKL 257MB 11mm prstenec 1"

- podla internetu najpouzivanejsie kombo - je troska vyssia, nizsiu som neskusal kvoli okularu, ktory by mohol drhnut o kluku.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

https://www.timneytriggers.com/shop/tim ... igger.aspx

Dovážajú sa takéto veci na Slovensko?
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Nie.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Tymney zozenies u susedov v Cechach.

https://eshop.bestpatron.eu/cz-kategori ... -0-cz.html

Uz som od tial objednaval spuste pre platformu AR aj pre Remington 700. Seriozny pristup.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Ďakujem za typ.
Spúšť som objednal, dôjde až v marci (dúfam) .

Dam potom vedieť.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Koncom januara som objednal spust s tym, ze bude koncom marca.
Marec nam skoncil a dostal som odpoved.
omlouvám se, máme s touto značkou trochu problém, který pan majitel řeší, ale v nejbližší době spouště nebudou. Moc se omlouvám za komplikace.
Takze zatial som na tovarenskej spusti.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Ja som im pisal vo february a rovno mi napisali ze neplanuju v blyzkej dobe objednavat spušte timney.. ale na IWA som si zobral kontakt na amika , a ze mam mu napisat a ze do eu to nejak niekam pošle... hovoril som mu ze u nas reso. V CR predajca ma poslal do pečka ked som chel ich spušť tak mozem posunuť kontakt popripade spolu objedname tna 455...
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"