Zastavujuci ucinok

Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

A co na to policajti?
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Štátni policajti to pochopili, ale nemohli nič, lebo som u vojska.. tak to odovzdali vojenským policajtom a oni začali voči mne trestné stíhanie za : Nebezpečné vyhrážanie.. Samozrejme som musel odovzdať zbroják až do verdiktu prokuratúry..
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

nuz, mal si smolu, ale vsetci ste zdravi
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Chvála sme.. No smolu majú teraz oni.. za krivé obvinenie a krivú výpoveď..
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

A ako sa podarilo dokazat, ze to nie je tak, ako tvrdili oni ?
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

viackrát opakovaný výsluch.. a zakaždým niečo priznali.. aj ten alkohol, aj tie nože a nakoniec aj to, že zbraň ani nevideli..
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Tak teraz musim vysetrovatelovi zlozit poklonu. Nech sa mu aj dalej takto dari .
Naposledy upravil/-a DUSO v 08 Aug 2009, 13:00, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

super, podla toho zaciatku, by som necakal, ze to takto dobre skonci.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Ďakujem vám, páni. Bola to pre mňa skúsenosť, že ako sa dá znepríjemniť život aj rečami, ale nakoniec, pravda vyšla, vďaka vyšetrovatelom, najavo.. :) Momentálne už fungujem naplno, zbrojáčik som dostal nový atrénojem, ako sa len dá..
krisztian
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa krisztian »

ako to pokracovalo? zaujamava tema
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Pokračovanie? No, keďže som dostal prísny zákaz / od šéfa/ im čokolvek urobiť a rôzne verbálne útoky /zo strany tých ožranov/ stále boli, tak sme radšej zmenili bydlisko.. Lebo by určite časom došlo aj k niečomu horšiemu. Ale dopadlo to dobre a to je hlavné. Najhoršie bolo, keď mi vojenský policajt povedal, že: ´´vytasiť´´ som mohol, až by mi otca dokopávali na zemi.. Absolútne nebral do úvahy, že mali bodné a sečné zbrane, že boli opitý a že boli v riadnej prevahe..
krisztian.. kde chodíš strielať?
inspiring_jackson

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

to sa mi nezdá....
mne by stačilo keby vytiahol nôž, ja nebudem čakať až ho blbec použije. Neznamená to že by som hneď strelil, ale nevylučujem to. veď to je otázka okamihu kedy opitý blbec bodne, na to mám čakať? je evidentné, že ten nôž nevytiahol aby si zastrúhal paličku na opekanie špekáčikov
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Som toho istého názoru.. a potvrdilo mi to kopec ludí, vrátane policajtov, len vojenský policajti /dvaja/ mali na to svoj pohlad.. a práve oni ma začali stíhať..
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

V takom pripade by som skor uzakonil povinnost tasit a teda pouzit hrozbu zbranou. Vtedy ma este utocnik sancu stiahnut sa. A ty tym das na javo, ze nechces strielat, len ked budes musiet. Zabranilo by sa tym utoku a aj nutnej obrane ci krajnej nudzi. Ten vojensky polis je blbec.
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

Ten vojenský policajt NIKDY neriešil podobný prípad a o zákone o zbraniach a strelive asi len počul.. dodrbal ho aj štátny policajt z oddelenia zbraní.. :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"