Zimné stretnutie Legis Telum (21. marca 2015)

Používateľov profilový obrázok
Legis Telum
prispievateľ
Príspevky: 187
Registered for: 13 years 6 months

Zimné stretnutie Legis Telum (21. marca 2015)

Príspevok od používateľa Legis Telum »

Vážení členovia, partneri a priatelia,
dovoľujeme si vás pozvať na tradičné zimné stretnutie, ktoré sa uskutoční v sobotu, 21.3.2015 od 10.00 do 16.00h v priestoroch strelnice Zbrane-Fraňo v Nitre.

Ako obvykle budete mať možnosť stráviť deň v príjemnej spoločnosti, zastrieľať si z vlastných zbraní ako aj tých v ponuke strelnice a tešiť sa môžete na už povestný guláš. Keďže nám na tento rok pripadlo 160. výročie narodenia legendárneho konštruktéra Johna Mosesa Browninga, chceli by sme mu týmto vzdať hold a predstaviť aspoň časť jeho tvorby odbornej verejnosti. V prípade, že vlastníte kúsky z jeho produkcie, prípadne iné dobové zbrane a chceli by ste ich ako vystavovateľ na stretnutí ukázať, kontaktujte nás prosím emailom.

Navigáciu na strelnicu nájdete na http://www.legistelum.sk/partneri/175-zbrane-frano.

Všetkým členom sme poslali pozvánku platnú pre 2 osoby, ak vám neprišla, kontaktujte nás na info@legistelum.sk

Tešíme sa na stretnutie.
Legis Telum, o.z
cross5
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa cross5 »

Zhanam odvoz na tuto akciu, nepojde niekto nahodou cez Senicu alebo Trnavu?PM
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Keď už budete v Nitre, tak sa môžete prísť pozrieť na M-SR v športovej streľbe zo vzduchových zbraní, ktoré sa uskutočnia 21.3.2015 od 9.00 hod. v Mestskej športovej hale v Nitre.
Používateľov profilový obrázok
kiwinr
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa kiwinr »

Bude sa zasielat potvrdenie o registracii ako tomu bolo zvykom v minulosti?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ku koncu stretnutia mi mne neznámy člen požičal spinkovačku na pripevnenie terčov, keď som dostrieľal, už tam ten člen nebol. Pýtal som sa aj Fraňovcov či nie je ich, ale nebola, čiže bola to zrejme spinkovačka toho člena. Spinkovačku som zobral, prípadny vlastník nech sa mi ozve do správy.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Dakujem vsetkym, kto sa pricinili k organizacii vcerajsieho stretnutia, Bolo to fajn, ako vzdy :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."