Ruger P345 .45ACP

PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Ruger P345 .45ACP

Príspevok od používateľa PyroSoul »

PRosím vie niekto povedat nejake skusenosti s touto zbranou? rysuje sa za velmi kamaratsku cenu, na co davat pozor a podobne. nikde o nej nic nieje
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Nemám osobnú skúsenosť, ale kamoš to mal. Zbavoval sa toho za polovičnu cenu dosť dlho. Ľudia čo z jeho pištole strieľali strašne pitchovali na dlhú a tvrdú spúšť. Pokiaľ je tá pištoľ za kamarádsku cenu z východu za pár šupov, možno je to tá jeho. Má údajne už tretieho majiteľa.
PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa PyroSoul »

Hm, no tato je z noveho mesta, kupovana povodne u malatau v NM (vraj) prvy majitel. moj nazor zatial..... velmi pozitivny, spust je ozaj dlhsia ale nemozem povedat ze by mi to nejako vadilo kedze je pomerne dost lahka. celkom novy neosuchany kusok to je vidno ze s toho nebolo ani riadne strielane. Prvy dojem 8/10. uvidime co povie na strelnici. co som cital americke fora celkom ju chvalia no necham sa prekvapit
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Osobne mam tuto modelovu radu od Rugera rad. Co som mal moznost strielat tak vyborna ergonomia a spolahlivost. Kvalita materialov a spracovanie na vyssej urovni. Spust neni zrovna SIG, ale zase to neni ziadna katastrofa. Sikovny puskar to dokaze pekne vyladit.
Pre mna je Ruger vyborna volba. Nevyhodou tychto pistoli je, ze ich ludia nepoznaju a preto pokial ich chce majitel predat tak velmi straca. Na druhej strane sa tak dokazes relativne lacno dostat ku kvalitnej zbrani.
PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa PyroSoul »

Po strelbe mozem vyhlasit ze z lepsou zbranou som sa osobne zatial nestretol. Maximalna spokojnost, a minimalne kope co je podla mna pri plaste, a 45ke kalibri skorej rarita. cize u mna na nosenie a na obranu ako stvorena
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"