Grip trochu inak

inspiring_pare

Grip trochu inak

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Uprava gripu na plastaku.
Skusal som navleky. Maju mizernu zivotnost, pouzivanim menia kvalitu povrchu.
Smirgel zodiera kozu a neposobi velmi vabne. Taktiez nesluzi naveky...

V aute mam volant potiahnuty kozou. Takmer denne pouzivany. Zatazovany slnkom a chemiou, v zime mrazom.
Je tam uz vyse 10 rokov. Kvalita povrchu vizualne aj hmatovo konstantna. Velmi prijemne sa drzi. Nevadia mu spotene ruky.

Skusal niekto grip pistole obtiahnut kozou? Videl som len obrazky pazbiciek potiahnutych kozou pre 1911.
Inak nic.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Kedy naposledy ti festovne zmokol volant ? Pravá vodou nasiaknutá koža vie pekne šmýkať.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Festovne mi zbran na skryte nosenie este tiez nezmokla (co ale nemozeme vylucit).
Su rozne impregnacie. kazdopadne, ten volant dostal zabrat poriadne a nesmyka sa so spotenymi rukami. V porovnani s plastom je to lepsie. A je lepsie, ze je to smyklavejsie nez navlek, ten prilis zdrsnel a preto musel ist dole. V pripade zleho uchopenia sa ruka nevedela dostat na spravne miesto.


EDIT: slepa vetva, skusil som, vyzeralo to zle. Je to blbost.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Fuego> ultimatnou odpovedou na upravu povrchu plastaku je Stipling. Miera agresivity povrchu sa da nastavit dle chuti kazdeho sudruha.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3081
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

el fuego: kúp si sadu na montáž autoskla. lepidlo + primer, rukoväť odmastni, napatlaj primerom a po zaschnutí nanes vrstvu lepidla v hrúbke do 5mm, nechaj pár hodín pritvrdnúť skús či ti sedí tvar na ruku a opakuj až do požadovaného tvaru. Získaš gumový návlek čo drží, na omak stredne tvrdá guma, dobre tlmí vibrácie a za mokra sa nešmýka, povrch ostáva s textúrou akú si pri patlaní vymodeluješ. Robil som tak grip na pracovný nôž a drží už tretí rok.

Obrázok
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

To vyzera dobre. Presne nieco take mi lietalo po rozume. Diki moc!
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"