Hunter Club Bratislava

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

kavu si zaplatime, robia dobru :D a cukor aj keks k nej dostanes.
Je mi to jasne, dal som to ako napad :D
eloquent_shockley

Príspevok od používateľa eloquent_shockley »

no ozaj by bola dobra ponuka napr 50hodin rocne za 250e. ono kludne aj bez toho hosta co maju v ponuke teraz, ved to neni az tak dolezite.

a s tym ze pekne by si clovek mohol sa zarezervovat online kedy chce strielat, niekedy aj 5hodin tyzdenne a inokedy ziadna. a ked by sa na nastaveny termin nedostavil tak by mu prepadol...

mozno ze dobre by bolo aj online dobijanie klubovej karty, ze napr cez internetbanking posle 250e a nabije sa mu ucet na dalsich 50hodin
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

No prave to je to, co mna este brzdi pri kupe klubovej karty. 50 vstupov za 250 € a nie jeden vstup tyzdenne. Ale tak beriem to realisticky. Aj Hunter Club musi z niecoho zit.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Tiez by radsej privital predplatene hodiny hocikedy, ako tie na tyzden ... v konecnom dosledku by som to mozno minul skor ako za ten rok :)
Myslim ze tam bude skor organizacny problem. Mas limitovany pocet stavov na limitovany pocet hodin. Ja uz kartu mam a bolo mi povedane ze nejake presuny navstev sa daju robit (dovolenka a tak).
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Mozno to netreba zbytocne komplikovat. Po dobudovani strelnice asi nemozno ocakavat, ze sa hned zakupi online rezervacny software, elektronicke dobijanie kreditov a pod.

Pokojne by stacilo, aby sa dalo kupit tych 50 hod za 250 EUR a kazdy by chodil ako doteraz - ak je miesto strielas, ak nie je, tak pockas. Ak si chces byt isty alebo vas ide viac, zavolas dopredu a rezervujes si miesto / miesta na konkretny cas.

Ale to platenie kartou by bolo fajn, neutracaju sa tam drobne. A aby som nezabudol, pacilo sa mi tam. :D
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Tiez som bol, skusil, a spokojny. Nebudem opakovat uz napisane, palec hore. Co sa tyka predplatenych vstupov, pre byvajucich v BA je pernamentka OK, pre vsetkych z okolia, pripadne v BA vyskytujucich sa sporadicky (niekedy 0 za tyzden, inokedy 2-3krat) je vsak problemovo vyuzitelna. Skratka prilis vela moznosti na prepadnutie predplateneho vstupu. Hovoril som s osadenstvom o tomto a budu zvazovat aj predplatene 20-30 vstupy (pripadne viac alebo menej). System jednoduchy tak ako vo fitkach, vlacikoch pre deti a pod. Mala tabulka a bud dierkovacom alebo klasicky krizikom sa odrata jeden vstup. Ja osobne by som si hned jeden takyto 30x vstup kupil a ako uz bolo pisane v prispevku predo mnou, do roka by som minul aj viac. HCB je na zaciatku ale su ustretovy a prokliensky orientovany, tam myslim ze je to len otazka casu.
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Ahojte, k platbe kartou - sme už aktuálne dohodnutí s bankou, bude zavedená v priebehu niekoľkých dní.

Systém čerpania predplatených hodín ešte plánujeme ladiť. Ako už spomínal aj Roman, sme ešte na začiatku a reálne nevieme vyhodnotiť vyťaženosť strelnice v budúcnosti. Systém sme nastavili tak, aby sme vedeli garantovať majiteľovi členskej, resp. VIP karty počet predplatených vstupov v priebehu roka. Sú záujemci aj o prenájom celej strelnice v pravidelných termínoch a tu by mohlo časom dôjsť ku kolízii v čerpaní voľných vstupov. Snaha z našej strany o doriešenie tu samozrejme je :)
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ja viem, že asi toho budem chcieť vela, ale pri tom systéme predplatených hodín, skúste prosím zvážiť aj nejakú alternatívu pre nás pol hodinových. To väčšinou bohato stačí (na pištol).
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Včera sme mali u nás vzácnu návštevu - Jozefa Gönciho, ktorý bol vyskúšať našu strelnicu. Bolo super vyskúšať si streľbu z pušky olympionika a podebatovať s osobnosťou, akých máme na Slovensku stále málo...
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

V Hunter Clube je uz aj moznost strielat na kovove terce od PATIP Steel Targets :!:
Je to veeelka zabava :!: Doporučujem. :wink:

Má to len jeden problem, veeelmi rychlo sa minaju naboje. :D :D
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Pekne! :)
Je to v cene napevno na kazdom stave alebo za priplatok? Alebo posuvne? :D
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Obrázok

Na základe postrehov našich zákazníkov sme vyriešili samostatné osvetlenie streleckých stavov.
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa calvin »

dnes prva navsteva strelnice, 25 m stav. vsetko tu bolo uz povedane, skvela strelnica, za mna palec hore.

chybalo mi akurat osvetlenie 25m stavov, ale podla vyjadrenia personalu sa ma montovat tento vikend. ak sa casom podari aj posun tercov po mensich krokoch, tak to potesi.

osobitne chvalim ochotny personal...
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

K tomu krokovaniu alebo zastavovaniu terčov na ľubovoľnej vzdialenosti. Bolo mi povedané personálom, že funguje iba jeden stav s takouto možnosťou, jeden z tých 45m, takže keby niekto mal vyslovene túto požiadavku a chcel cielene si nastreliť zbraň na vlastnú vzdialenosť, pýtajte sa na to personálu ktorý je to stav a kde sa to dá.
Aby to náhodou neodradilo strelcov od nastrelovania.
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Chcem Vám pripomenúť, že od 1.8. je u nás možnosť platba platobnými kartami.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"