Diabolky ci gulicky?

Co pouzivate

gulicky
5
10%
diabolky
44
90%
 
Celkom hlasov: 49

inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, to je snad jasný ????!!!!!!!!!!!
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

Prosím vás vyrábajú sa aj guličky kalibru 5,5?
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

andy kanec napísal:no, já broky nepoužívám vůbec, už kvůli tomu, že by mi to zničilo hlaveň....

Broky sou dobrý akorát tak na prorážení......
Dnes som sa zastavil v polovnictve pre municiu a pytal som sa predavaca ze co je pravdy na tom ze gulicky nicia hlaven. Povedal ze nenicia. Nicia iba ocelove ale olovene nie. Ze je to uplne jedno scim strielam, jediny rozdiel je ten ze gulicka ma mensiu presnost a vycsiu prieraznost.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:02, upravené celkom 1 krát.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, tak ty se hodí akorád tak do sbírky
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:02, upravené celkom 1 krát.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, ty na prvním obrázku jsou asi ty vůbušný a ty si bouchaj jak chtěj, a jsou samozřejmně nepřesné.Ty druhé nejsou o moc přesnější, ty ale nevybuchujou jsou to normální tvrdé diabolky 4,5, nebo 5,5
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:01, upravené celkom 1 krát.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, je to jak říkam do sbírky, nebo na zábavnou střelbu....
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

neviem preco ale gulicky mi nejdu tak presne
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, to je asi tim, že brok je prostě kulička, nepřesněji udělaná, špatně prochází hlavní a proto je nepřesná....
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

ako sa vam osvedcili sipky? strielate nimi niekto? ja ich mam vystrelil som jednu...minul ciel a tak neviem ake su......ale su dost drahe
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Ja som ich mal tiez zopar ale lietaju zle. Aspon tie co som mal ja, tusim ze to boli Umarex. Lietali ako klince z motuzom nakonci :D. Teraz ich mam stale na ociach pred domom v takom starom drevenov stlpe strelene :)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Šípky - oceľové telo s hrotom a chvostíkom zafarbených silonových štetín - podľa mňa vhodné tak na dedinskú púťovú strelnicu a na zničenie hlavne! Hej - ešte som ich videl u kamošky ako mini štetec na mejkap... :P
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Constantine... znacku neviem ale ked som si posledne kupoval municiu do 5,5 chlap mi polozil na pult diabolky aj gulicky :D
No ale keby si nemohol zohnat skus rozobrat brokovy naboj s 5,5 a mas :P
Ber to len ako posledne riesenie...
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"