Beretta 92 - Cierna alebo Strieborna ?

friendly_moser

Beretta 92 - Cierna alebo Strieborna ?

Príspevok od používateľa friendly_moser »

zdravim ... mam dilemu a neviem sa rozhodnut v akom prevedeni si mam kupit berettu 92. Rozmyslam medzi ciernou a striebornou.
Klady / zapory ... vas nazor diky moc.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dosť výrazný je aj rozdiel v cene. Čierna za 30 vs. strieborná za 40 litrov. Mne osobne sa niektoré strieborné kvéry páčia. Strieborná farba pekne zvýrazní ladné línie tradičnejších zbraní ako je 1911, CZ 75, či Berreta 92. Ale berča je krásna aj čierna. Čiže je to len na tebe a vyslovene len na tom, ktorá sa ti viac páči, keďže iné rozdiely tam nie sú.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

snad okrem toho, ze na ciernej nevidis pripadne znecistenie a nemusis ju z estetickeho hladiska pucovat po kazdej strelbe.

co by som si ja preveril je, akym sposobom je dosiahnuty efekt strieborneho povrchu. ak to je nejakym povlakom, ktory ma vacsiu hrubku oproti klasickemu cierneniu, moze dochadzat pri novej zbrani k problemom vplyvom vyssieho trenia(vid K100 a jej niklovany zaver) aj ked nepredpokladam, ze beretta si toto neustrazi.
friendly_moser

Príspevok od používateľa friendly_moser »

rozhodol som sa pre ciernu, aj koli cene a viac sa mi paci. Diky za rady
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Inak Hayzzel, potom skús kuknúť nejaké ponuky v ČR. Pár mesiacov dozadu ich Řehák a Řehák v Českej Třebovej mali v prepočte za 22 tisíc SK. A do Č.T. je priame spojenie z Blavy (stoja tam aj EC).
infallible_bassi

Príspevok od používateľa infallible_bassi »

Ja mam Berettu 92 Inox a som max spokojni,videl som jednu ciernu dost pouzivanu a bolo to na nej dost vidno a moju uz mam nejaky ten cas a mam ju stale u seba v puzdre fobus a jej povrchova uprava e stale nezmenena.
A este reakcia nato ze ked nechces aby ju kazdy videl tak si kup ciernu,to je kravina ta zbran je dost velka resp.dlha nato aby si ju dobre skoval.Napr.v lete ju mat na boku pod trickom tak to si mozes napisat na hlavu ze mas u seba pistol.
Co sa ceny tika mna stala cca 41.000.Ale len preto lebo som ju bral s Hermesu na splatky cez quatro.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"