Agresivita v ľuďoch- zvládanie útokov

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

je to asi podľa regionu, komu sa čo zadarí. Prejavy sily nerobili len tzv.mafoši. Práve naopak, takéto prejavy si často dovolujú orazení, presypaný mlaďasi, ktorými lomcujú hormóny. Niekomu ide karta v týždni a niekto má nutkanie cez víkendy.
Je pravdou, že veľa incidentov nehlásili ludia ani dávnejšie,ale ani dnes. To, čo sa dnes ohlási je dôsledkom vyššieho sebavedomia slušných ľudí, ktorí sa nechcú nechať utláčať primitívmi.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

MRBLUE: tiez sa ti moze zdat ze sa situacia zmenila lebo si nabral par rokov veku, v ine casy a na ine miesta chodievas.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Najvacsi vplyv na statistiky nema kriminalita ale ten, kto ich vypracuva ;-)
Krasne to vidiet na nebezpecnom vyhrazani, od istych udalosti sa "vsetko" radsej riesi nebezpecnym vyhrazanim. Churchill to povedal presne...
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Keď už ste odbočili tak poviem svoj názor. Podľa mňa a za tým si stojím, je veľa krát zbytočné volať PZ. Doplním aby ste mi rozumeli. Rozprávam o tom co som reálne zažil. Peterson ma určite viac takých prípadov za sebou a myslím že by aj mohol súhlasiť. Skratim to, reálne ak niekto niekoho napadne, zavolá sa PZ tí ich zoberú vypočujú atď atď. Vyriešenia sa ublizena strana nedočká. Dva krát som bol vedený ako poškodený, jeden prípad je premlcany a druhy ma myslím ešte rok a bude aj ten premlcany. Môj známy nazvime ho tak bol vedený ako páchateľ, môj druhý známy ako poškodený. Bolo tam dosť veľké ublíženie na zdraví. Takisto sú tomu tri roky takže žiadne riešenie necakajme. Takže takto ja vidím tuto problematiku. Nevinim v žiadnom prípade z toho políciu. Je to však veľmi smutné.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

A koho vinis? Malokto si uvedomuje, ze dokazy moze predkladat aj on sam. Policia pracuje len s tym, co jej povies. Ty ako poskodeny o tom vies spolu s pachatelom najviac. Ty sa musis najviac snazit, aby bolo vsetko v spise a niekedy robit veci aj za policajta resp. dotlacit ho ak sa jemu 'nechce', pretoze vsetci si prirodzene hladame tu najlahsiu cestu.
Zavolanim policie vec nekonci, naopak iba zacina a za svoje prava a pravdu sa treba bit.
Niekedy je samozrejme dokazna situacia na hovno, to je hold smola a s tym sa neda nic robit.
Naposledy upravil/-a inspiring_cori v 28 Máj 2016, 22:49, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Nevinim nikoho. Starám sa sám o seba. Iba poukazujem na to čo vidím ja... A mnohí ďalší. Inak s tebou súhlasím.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

No... ja by som v takej situacii tych policajtov vinil ;-)
elegant_bell

Príspevok od používateľa elegant_bell »

tych policajtov v takejto situacie treba iba vinit
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

takéto prípady sa myslím hodia práve do tejto témy.

http://aktualne.atlas.sk/slovensko/regi ... dakom.html
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

názov článku ako sa patrí... :evil: :evil:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Aké medium, taký titulok.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Novy Cas ma chorobne zname zavadzajuce titulky. Bezne v titulke provokativna otazka, tu zodpovedia negativne v prvom odstavci a clanok pise o nicom :D Odpad...
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Presne tak.... Názov článku a obsah čistý odpad...
Jednoznačná NO a to nie len pre policajta, ale aj pre civila... Ani ja osobne by som pri podobnej situácií nečakal kým dobehne na môj dosah... Aj keď sa od PC ľahko rozpráva...
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Nie je NO ako NO, nie je USA ako SK a nie je policajt ako civil. Cize postupovat na SK podla videa z USA neodporucam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"