Úpravy

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Hej ma, ten najpodstatnejsi. Ked v rychlosti prebijas zasobnik, nestane sa ti to, ze sa ti zavadi o tu dziru. Patka (len ta od glockmeister-a) sadne na svoje miesto tak, ze odstrani tento problem. Je to izr. design, presne na to, aby to dakto neschytal, kym prebija...Ja som sa mailom dohodol s chlapikom z mujglock.com , poslal mu prachy na ucet, patka bola u mna za par dni. Rozhodne si nekupuj inu. Davaj mu papat len to najlepsie :wink:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

BKSL : To rozhodne ano. Ked som sam videl a potom aj vyskusal puskarom lestenu stojinu a porovnal, so svojou, s tym, ako som si ju vylestil sam hehe, pochopil som... To ako sa ti stycne plochy otru same, sa z daleka nechyta na to, ako sa to da spravit. Kupil som si potom od toho puskara lestenu stojinu 2.5kg a neviem si ju vynachvalit.. spytaj sa electrona, on mal moje G v rukach prednedavnom.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Spherixis a vedel by si mi pomoct ziskat tiez takuto lestenu stojinu, aako mas ty od toho puskara? Priznam sa, ze sam lestit, nemam odvahu. Myslim, ze v zbraniach by sa mal rypat len ten, kto to vie, cize nie ja. :D Potrebujem 1x g17 a 1x g19.
Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Mam to od chlapika z americi, ktory robi prevazne Glocky. Paradna robota, superspolahlivy ochodnik. V priebehu casu som si objednaval 2x, stale prislo do max. 10 dni. Stojina stoji $24.95 aj s postovnym. Ak mas konto na eBay-i, tu je link. Mozem aj spravit take, ze to kupim a necham poslat na tvoju adresu a my sa uz vyrovname.

http://shop.ebay.com/merchant/1gottfried

Ma toho viacej a mozno si vyberies aj nieco ine. Btw., ak chces nico, co tam nema, urcite to zozenie. :wink:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Na eBay nemam konto, ale ak by si bol ochotny to pre mna urobit, bol by som ti zauzlovany ako snurka od topanok.
Ako som pisal vyssie potrebujem pre G19 a G17 5 poundovu stojinu. Nic ine zatial (co by som uz nemal) neponuka. Dakuejm. Posielam privat message s kontaktom na mna.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Stojina za 12 $ http://www.glockparts.com.
Pride to do 10 dni ako doporuceny list, platba aj cez kartu VISA.
Uz 2x som objednaval a ok.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Dakujem, ale uz to riesime so Spherixisom...
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Aimpoint pre Glocka:

Obrázok

Nie moc prakticke, ale vyzera to zaujimavo :)


Gunslinger
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Moja nechcena uprava spustovej poistky.
Najprv som jej trochu orezal kraj ktorym isti o ram ze nech sa to nezadrhava pri rychlom stlacani. Potom ze ten orezany roh ako je vidiet na foto trochu zaoblym a pozrime sa "akosi" to zacalo istit az kazdy 3-4 raz nespravneho stlacenia. Tak sa "moj" tunigovy team rozhodol k nechcenemu kroku - demontazi. Bol som to testnut na strelnici a je to o nieco lepsie len ta bezpecnost klesla :-(

Ale ako som sa dnes snazil dostat "split" co dosahuje BALISTIK a nie a nie sa dostat na tych 0,16s. Menej ako 0,21s som zo seba a mojej G26 nedostal :-(
BALISTIK ako to robis ? Viem ze nemam povolovat celu spust aby sa vratila a len stlacat nejakych 5-6 mm ale furt nic :-)

Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Poznam jedneho rakusana a ten tusim striela davkou ked pali na kyvacku. :lol:
Tiez mi o tak dobre nejde.
:cry:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

BKSL-keby si bol z bliššia tak zajtra ideme na strelnicu,predviest by som vedel :lol: Ide o to že furt ked mam čas si skušam natahovat zaver a puštat spust po reset.Na českom fore aj v časopise zbrane naboje som čital že sa da na Glocku upravit reset na 1mm-to by bolo :lol: Teraz ked je zima je to slabšie len tak0.16-0.18,ale zajtra to skusim,ale viem že ked sa oteplí bude to norma aspon 0.13,zajtra od 14hdo 16 sme na našej klubovej strelnici si vitany :wink: Mal som CZ 75 upravena spušt na 1.36N jednočinna,vybral som blokaciu udernika a pod 0-16som sa nedostal,u Glocka je to lepšie lebo mi vyrazne cvakne pod prstom spušť. :mrgreen:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Keby to nebolo tak daleko uz som davno u Vas. Ale isto pridem pozriet nejaku sutaz, ale nesutazne lebo na take "veci" nemam trening a posledny mozem byt aj v rade na kosiky v TESCO :-)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3128
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

BKSL: ako si dostal zo spúšte von ten jazýček ?
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

BKSL ziadny strach posledny nebudes este som tu ja :P
Neviem ako z G26 ale z G19 som uz dal dvojranu 0,14 a to bola zima :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"