strela ares 9-135 FPFB

eager_hofstadter

strela ares 9-135 FPFB

Príspevok od používateľa eager_hofstadter »

Caute chalani. Ma tu niekto skusenosti so strelou od aresu 135grs FPFB, komoly kuzel s drazkou. Chcem ju zacat prebijat. Ake AOL mam dat. Je dost dlha a bude tesne pod hranicou max. Nebude sa zasekavat? Budem ju strielat z Glocku17 a z K100. K 100 je dost hakliva na dlhe strelivo. Glock zozerie vsetko :D Dakujem
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa shot »

Ja ju občas používam. Ale: Treba bez zaškrtenia osadiť strelu do nábojnice bez zápalky a prachu a testnúť v obidvoch komorách. Dĺžku skracovať, kým nebude OK pre tú kratšiu/tesnejšiu. Zaškrtiť, odložiť pre nastavovanie osádzacej matrice. :) Ja mám COAL 1.160´´.
eager_hofstadter

Príspevok od používateľa eager_hofstadter »

to by malo sediet. Zajtra sa do toho pustim a skusim par skusobnych nabojov. Kolko zvyknes pod to sypat? Mam 020 a BA9.
eager_hofstadter

Príspevok od používateľa eager_hofstadter »

dnes som bol skusit par skusobnych ran.Vsetko v pohode,obtahovanie,rozptyl striel,ale nabojnice mam v z vonka strasne spinave ,zacmudene.Cim to je?
Dancek
občasný prispievateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Dancek »

Nízký tlak, ústí nábojnice se slabě přitiskne ke komoře, touto netěsností se plyny vracejí mezi nábojnicí a komorou směrem k závěru. Navíc při nízkém tlaku většina prachů nehoří čistě.
Příčinou by mohla být i volná komora, ale v tom případě by byly očazené všechny tebou vystřelené nábojnice, ne jenom přebíjenky.
eager_hofstadter

Príspevok od používateľa eager_hofstadter »

tak som urobil dalsich par striel ,pridal som prach a je to ovela lepsie. Ocmudenie je ovela mensie.Uz len na jednej strane z kraja,ale to mozno robi S020. Skusim este zmensit OAL a mozno to bude fajn
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Dátum registrácie: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Skus viac skrtit.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

s s020 som skrtil uz tak ze som mal pocit ze prebijam 45-70 ale nepomohlo, presiel som na iny prach. prestaly aj ohnostroje z hlavne ;)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Borat napísal:dnes som bol skusit par skusobnych ran.Vsetko v pohode,obtahovanie,rozptyl striel,ale nabojnice mam v z vonka strasne spinave ,zacmudene.Cim to je?
Bacha! K100 je citlivá na zasvinenie klznej plochy hlaveň-čelo záveru. Aby si zbytočne nenadával na Kuracinu, že po pár ranách sa jeho zbraň začne zasekávať - bude to iba blbou podlaborovanou muníciou. Tá pištoľ potrebuje plnotučné strelivo! :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"