1911 Para Ordnance

Používateľov profilový obrázok
neo250
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 13 years 7 months

1911 Para Ordnance

Príspevok od používateľa neo250 »

Ahojte,

mám dve veci k tejto úžasnej hračke:
1. bohužiaľ po X streľbách sa mi pokazil záchyt záveru. Dostalo sa do takého štádia, že už je to uvolnené a čakám kedy sa časti od seba oddelia. Je to najlepšie opraviť ako kúpiť nové? Ak opraviť tak kde by to bolo možné v okoli BA / MT?
Obrázok

2. Zbraň je už celkom opotrebená, rád by som si ju upravil. Drevené pažbičky, to nebude robiť problém. Otázka znie, neviem či sa správne vyjadrím, ale rád by som ju dal celú nanovo začierniť (najmä na matno) a niektoré časti + text na hlavni pochrómovať.
Kde by to bolo ideálne spraviť? poznáte niekoho? plus ak to niekto robil, tak cca aký odhad rozpočtu treba :)

Vďaka za feedback.

8)
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Zachyt zaveru by som kupil novy. Predsa len nestoji to vela a nikdy nevies, co ti tam vyleti pri tych tlakoch. V zasade je najlepsie objednavat z www.speedshooter.com. Je to asi najlacnejsia alternativa a veci su do 10 dni doma. Ak ho nebudes vediet nikde zohnat, tak chod do Viedne a kup ho tam. Je to sice drahsie, ale mas ho v ruke hned a nemusis saskovat so zhananim.

Co sa tyka ciernenia tak s tym by som bol opatrny. Nie je ciernenie, ako ciernenie. Originalna povrchovka je zväcsa kvalitnejsia. Ale s tym ti asi poradia skusenejsi ciernici tuto na fore. :) Ja osobne by som to nechal robit iba puskara.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Puškár doma nebude robiť lázeň na čiernenie. Odnesie to niekde do fabriky počierniť za pár centov. V PO čierni napr. ELZIN za 2€/kg. Puškári z okolia nosia veci čierniť k ním a pýtajú 20-25€. Pozri si na webe nejaké firmy čo to robia v okolí, zisti či ti to spravia na počkanie a či môžeš byť pri tom aby si splnil zákonné podmienky.
morap
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa morap »

Ak rozmýšľaš nad renováciou tak odporúčam Luxuryguns https://luxuryguns.sk/. Majú profesionálnu a nádhernú prácu a sú ústretoví, ale treba počítať s tým, že si to nechajú aj zaplatiť, ale stojí to za tie peniaze. Pred časom som si chcel kúpiť jazdenú Berettu 71 a chcel som si ju dať zreštaurovať k ním, ale nakoniec som sa rozhodol pre novú 87BB takže rekonštrukcia nebola treba.
Používateľov profilový obrázok
neo250
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa neo250 »

niko napísal:Zachyt zaveru by som kupil novy. Predsa len nestoji to vela a nikdy nevies, co ti tam vyleti pri tych tlakoch. V zasade je najlepsie objednavat z http://www.speedshooter.com. Je to asi najlacnejsia alternativa a veci su do 10 dni doma. Ak ho nebudes vediet nikde zohnat, tak chod do Viedne a kup ho tam. Je to sice drahsie, ale mas ho v ruke hned a nemusis saskovat so zhananim.
Dik za názor, tiež som viac naklonený na kúpu nového dielu. Dik aj za stránku lebo momentálne som nič dobré na to nenašiel.
morap napísal:Ak rozmýšľaš nad renováciou tak odporúčam Luxuryguns https://luxuryguns.sk/. Majú profesionálnu a nádhernú prácu a sú ústretoví, ale treba počítať s tým, že si to nechajú aj zaplatiť, ale stojí to za tie peniaze. Pred časom som si chcel kúpiť jazdenú Berettu 71 a chcel som si ju dať zreštaurovať k ním, ale nakoniec som sa rozhodol pre novú 87BB takže rekonštrukcia nebola treba.
Presne som mal na mysli renováciu. Je už obitá, doškriabaná - preto jej chcem dať nový šat. Dal si si aj naceniť Berettu?
morap
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa morap »

Bohužiaľ, nedal som si nič naceniť, lebo keď som sa rozhodoval či ísť do jazdenej 71-ky alebo kúpiť novú 87-ku, tak u mňa zvíťazilo hamúnstvo a rozhodol som sa investovať do najdrahšej 22-ky na trhu a kúpil som Berettu 87BB, samozrejme okrem streleckých špeciálov. No však vieš ako sa hovorí, keď musíš tak musíš.
Ak sa pohybuješ v BA tak skoč do obchodu majú ho vo Vrakuni najlepšie aj s Tvojou hračkou aspoň im budeš môcť povedať , čo by si si predstavoval, prípadne ich kontaktuj email aj telefón majú na stránke.
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"