CZ P-10 C

Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

co som pozeral videa na Youtube od amikov, je to kvoli tomu, ze na celnej strane zasobniku P07 chyba vyrez - okienko pre zachyt vypustaca zasobniku.

Tudiz bud do zasobnikov z P07 vypilit alebo pockat kym budu nove typy.

Sam som na ten zazrak z Brodu zvedavy :)
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Prid v sobotu 24.6.2017 do Martina a mozes si z nej aj zastrielat!
Dreno
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 6 years 9 months

Príspevok od používateľa Dreno »

Nebude v blízkej budúcnosti možnosť osahat si ju v okolí ba?
Lebo CZ si dáva na čas s uvedením na náš trh :(
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Podla dostupnych informacii na nas trh bude dodavana az na prelome 2017/2018. Zopar kusov bude dodanych teraz v lete na Cesky trh, ale ci sa aj k nam este nieco dovtedy dostane to netusim. Zatial viem iba o jedinej na Slovensku co maju chalani v Martine a na sutazi 24.6. ju maju prezentovat nazivo s moznostou zastrielat si z nej. Uz sa tesim jak maly chalan. :D
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Tak konecne som si bol z nej strelit. Zbran sa mi vcelku solidne drzi v ruke. Pri strelbe je na pocudovanie dost kludna a aj rychlo po sebe opakovane vystrely nebolo problem umiestnovat do gongov (cca 20 m). Zbran je este nevybehana, takze aj ten "drsny" chod spuste je na prste citit. Zbran spolahlivo strielala roznymi nabojmi-SB, ZVS Dubnica a ARES. Nezaznamenal som ziadnu zadrzku, alebo pochybenie pri strelbe a to ani v pripade kombinacie (na striedacku) vsetkych uvedenych nabojov v jednom zasobniku. Ak by som to mal zhrnut celkovo, tak milovnici "Glockovych" pistoli budu mat dost velku dilemu a prebdenych noci, ci kupit CZ P10, alebo investovat do Glocka. Zda sa mi , ze je to dalsia vydarena pistol tejto znacky. :)
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

ZAlex napísal:Podla dostupnych informacii na nas trh bude dodavana az na prelome 2017/2018. Zopar kusov bude dodanych teraz v lete na Cesky trh, ale ci sa aj k nam este nieco dovtedy dostane to netusim. Zatial viem iba o jedinej na Slovensku co maju chalani v Martine a na sutazi 24.6. ju maju prezentovat nazivo s moznostou zastrielat si z nej. Uz sa tesim jak maly chalan. :D
Maju ju v Trapperi v Boroch v BA. Dnes som ju tam videl.
Dreno
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 6 years 9 months

Príspevok od používateľa Dreno »

Pani, P10C otestovana. Ale co Vam budem hovorit, som laik a amater. pozical mi ju kamarat na strelnici a porovnaval som s mojou P07. Moj verdik znie ze sa pohodlne striela z oboch :)
V tolkom osiali som zabudol testnut ci pasuju zasobniky navzajom... snad to nezabudnem na buduce.
whisky1212
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 6 years 9 months

Príspevok od používateľa whisky1212 »

Chcel by som sa spýtať či neviete kde by sa dalo na ňu zohnať zásobníky (som už jednej majiteľ)
Janciak
občasný prispievateľ
Príspevky: 88
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa Janciak »

Nove p07 zasobniky do nej pasuju
Skus ich najst a ak budu mat v predu ten vyrez tak budu fungovat
whisky1212
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 6 years 9 months

Príspevok od používateľa whisky1212 »

No aký typ aj to že 07 mičkové budú pasovať viem, skôr som sa pýtal či niekto nevie kam už dorazili alebo či ich vôbec niekde majú
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

M-Hunt ako vyhradny zastupca v SR zasobniky nema. A kde kupit nove zasobniky P-07 netusim, vsetci maju len povodne.

Okrem toho, pri tych pre P-10C su dodavane standardne aj patky na +2 kapacitu, aspon tak pisu bratia cesi. Za tyzden je LOS Maraton a P-10C by som tam rad skusil naostro. Ale s 2 zasobnikmi to asi nepojde, kedze pistol je min. 40 ran
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

30 :-( Bohuzial len 30 ran z pistole.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

OK, ale i to je v kondicii 2 len 34/35 nabojov s rezervou 4-6. Mno, risknem to :)

Mimochodom, podarilo sa mi do 15+2 zasobnika natlacit 18 nabojov, podava to spolahlivo. Zasobnik defakto novy, celkovo mam z P-10 len okolo 450 nabojov.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

CZ ma na svojich strankach v eshope uz dostupne zasobniky pre P-10C. 1 ks aj s dopravou ma vysiel na 20 euro co je v pohode :)

Jasne ze neobjednavat 1 ks ale viac, kedze DHL vyjde na cca tych 300 Kc
Štefan252
prispievateľ
Príspevky: 147
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Štefan252 »

Nevie niekto o jednom voľnom, novom a funkčnom kuse na predajni v SR?
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"