CZ 75 SP-01 SHADOW

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Pasuju mal som ich v 75 B,rocnik 99.Fungovali super.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Super! Dakujem
eager_kowalevski

Príspevok od používateľa eager_kowalevski »

Pozeral som stránku : Zbraneprešov a ma tam CZ SP-01 SCHADOW ORANGE- písane dostupné.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pozeral som aj ja. Dostupny, neznamena skladom. U dostupneho tovaru je termin dodania 7-28 dni, v zavislosti od dodavatela. :) Cize CZ75 Shadow Orange, zrejme nebude ihned k odberu. Idealne bude zavolat tam a preverit si to.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

už nieje, nechávam si ho...
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Dobré rozhodnutie.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Otazka na majitelov Shadow 2012 Orange.
Ako ste s nim spokojni s odstupom casu? Ake je opotrebenie materialu? Poruchovost?
Kupili by ste si ho znovu?

Dakujem za odpovede.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Spokojny som, ale uz by som ho druhykrat asi nekupil. Vdaka znamostiam by som teraz riesil cestu - zohnat klasicky Shadow s minimalnymi bocnymi volami (ked vies ako a poznas par ludi, tak da sa) + nechal ho vyladit Rezkovi (spust + tenka svetlovodna mucha) + kupil mosadzne crienky.

Mal by som to iste, o nieco lacnejsie s o kusok kvalitnejsimi crienkami.

Co mi vsak maximalne vadi, su zasobniky. Po puhych cca 8000 prebitiach su zrele na odpis. Material z ktoreho sa vyrabaju je totalne blato a kazdy jeden som musel pocas sezony fidlikat pilnikom, aby som odstranil vzniknute kovove hrbolceky az hrbolce, ktore vznikaju pri otvoroch na zachyt zasobnika.


Co sa tyka prevadzky za rok

- cca 11 000 vystrelov
- 3 zadrzky, samozrejme vsetky na preteku ako inak, (skripnuta nabojnica) za sezonu
- opotrebenie hlavne je zatial nebadatelne
- zvecsenie bocnych voli je zatial nebadatelne
- opotrebenie crienok na spodku pri sachte na zasobnik je zrejme a hlinnik je zosmirglovany az hruza, ale to je dosledok treningu prebijania, hlavne zo zaciatku som sa sem-tam (no dobre castejsie ako sem tam) proste netrafil. Naplneny zasobnik G22 na ktory boli ruky naucene mal inu vahu
- presnost zbrane je stale lepsia ako moje ruky

- po tych 11 000 vystreloch je spustovy mechanizmus tak zasrany, ze nutne potrebuje kompletnu rozborku a vycistenie, Balistol+cistic brzd pomoze tak na dalsich 300-400 ran a potom je to tu zase. (odpor spuste pri pretlacanej rane stupol hadam aj o 1-1.5 kg. ).. chystam sa na to buduci tyzden.



PS: cca pred 2 tyzdnami som chytil do ruky G17 a na moje prekvapenie mi popre po prenasani cinkali jedna radost, rychlost prenasania bola tiez na moje prekvapenie velmi dobra az vyborna. Strelbu za chodze som neskusal, tam by sa asi predsa len vyhoda Shadowa prejavila.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Vdaka za info a cenne poznatky. :)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

opravujem zavady... Dneska pri treningu odisla spustova pruzina (cislo 8 na scheme). Pri prepocte na spustacie cykly mala za sebou +- 35 000 cyklov.
Naposledy upravil/-a cubitko v 22 Nov 2013, 21:36, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Ja som spokojný, jediný problém sa vyskytol s nedostatočne upevneným cieľnikom, ktorý sa uvoľňuje a budem ho musieť už druhý raz nastavovať.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Po 15 tis to začne :lol: shadow je výborná zbran ale až tvrdá záťaž IPSC strelcov odhalí čo vydrzi a co odchadza.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

Hoci ho mám pomerne krátko- rok, odstrieľané mám málo, je v stave ako po kúpe. Ako som už niekde písal, neriešim veci ako zádržky, neodpálenie či iné problémy.
Podstatné je že som kupoval čo sa mi páčilo bez ohľadu na to, že iný výrobca ponúka perfektný servis, alebo iný zadarmo mení pružiny...a že mám čo sa mi páči stále.
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

BALISTIK napísal:Po 15 tis to začne :lol: shadow je výborná zbran ale až tvrdá záťaž IPSC strelcov odhalí čo vydrzi a co odchadza.
Bohužiaľ, máš pravdu a ani rokmi nevyzerá, že by sa to kvalitatívne uberalo smerom ku lepšiemu. Škoda, veľká škoda
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

zaujimavé videá pre kutilov:Part 1, 2, 3
https://www.youtube.com/watch?v=WCb0_ntbkH0
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"