Náboje 9 Luger LIMIT

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Marabuniekd napísal:e tu na fóre som sa dozvedel , že miešať FMJ a Olovo mi odpíše hlaveň , len už akosi nik neudáva kedy... po 50 ?? 100 -tisíc vystreloch ??.. a má to potom ešte vôbec zmysel riešiť ?.. "ved nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne"..
Naopak olovo a potom fmj, ale len keď olovo zanesie hlaveň :D Mne stačí po olove pretiahnuť hada.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Prvych 200 Limitov od Petersona vystrielanych. Bez jedinej zadrzky.
Pocitovo bola rana slabsia ako SB 8g ci Geco 8g, ktore su zhruba rovnake na pocit. Preto som aj pisal ze ziadna zadrzka.
Dnes som strielal Glock 43 a vyhadzovalo a nabijalo bezproblemovo. Asi v utorok dam info ako sa to chovalo v G17 a SP-01 Shadow Or.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Vari si čakal nejaké zádržky? :mrgreen: Pustite to niekto cez hradla to viac napovie.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Nemam hradla, to bol len cisto subjektivny pocit co pisem. A ci som cakal zadrzky? Po tom co mi na sutazi dva krat neodpalilo mnou niekolko rokov ospevovane 8g Geco, tak uz zadrzky cakam vzdy. :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

pridavam skusenosť zo spoločneho LIMIT nakupu. 300ks prešlo hlavňou Beretty PX4storm, bez problemu.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Dnes som vystrielal dalsich 300 nabojov bez jedinej zavady. Strielal som 150 z Glock 17 gen.4 a 150 z CZ 75 SP-01 Shadow.
Pri vacsich zbraniach sa mi zdalo este vyraznejsie ze Limity davaju slabsiu ranu ako predtym standardne strielane Geco 8g a SB 8g.
Ak niekto mate moznost, skuste ich prehnat cez hradla, ako odporucal Bum. Myslim ze na vysledok je zvedyvych viac ludi.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

hradlá sú už vec pre športových strelcov, ktorí si sledujú faktor a tak podobne. Mám zato, že toto strelivo poslúži predovšetkým na tréning.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Nejde o nahananie faktora. Len by bolo zaujmave porovnanie s inymi vyrobcami, kedze sa objavili obavy z vysokeho vykonu Limitov.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

MRBLUE: nemyslim ze obavy boli z vysokeho vykonu streliva. Ten by nevadil keby bol vramci limitov. Tie obavy boli skor ohladom nekonzistentnosti streliva. Cize meranie ti tam nepomoze.

Skusenejsi strelci na to nepotrebuju hradla. Citia to v rukach.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

kedže viem, že Mr.Blue patrí k tej o dosť lepšej vzorke strelcov, jeho skúsenosť mi postačuje na vyslovenie spokojnosti so strelivom.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Prečo by mali byť nespokojný? Udaj z hradiel doplní len údaje ktoré výrobca nedáva. Zápalka, strela ,prach, dĺžka náboja je známa. Sú to prebíjane náboje tak je jasne že ma zaujíma na aký výkon ich prebíja ako mu kolíše rýchlosť. Mne ide len o porovnanie či to robí lepšie alebo rovnako ako ja. Ak budú ich údaje lepšie robím niekde chybu.
Zas ak niekomu sadnú , nebude mať problém urobiť si ich.
Napríklad ares ma všetky tieto údaje verejne ,načo robiť tajnosti
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Chlapci ak chcete mat cele ruky a zbrane nepchajte nikdy Limity do svojej zbrane. NIKDYYYYYYYYYYYY :!: :!:

Videl som desiatky znicenych zbrani kvoli tejto municii dokonca naj moja. Spravanie sa maitela Limitu ktory bol osobne na mieste kde sa to stalo bolo neopisatelne.
Mam krasne video ako mi buchcka vybuchla v ruke z headkamery a aj z normalnej na EEUO 2015. Niekolko srelcov som osobne stopol na stage kvoli tejte municii co im ostavali gule vhlavi. Katastrofa. Pozrite si fotky na AKADEMIE AEGIS kolko je tam rozobranych zbrani kvoli Limitom.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Pochopil som dobre, ostala ti strela v hlavni a pustil si ďalšiu? či?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Michal1 ty nadavas na Limity?? :shock:
Zhoris v pekle , budes oznaceny za onanistu a tvoj príspevok sa strati :D
Skoda ze sem uz nepise uzivatel, ktorému na LOSke Limit rozobral Glocka do ksichtu tyzden pred svadbou.

disclaimer:
Ja sa predajom nabojov nezivim, pre mna si do svojich zbrani strkajte co chcete.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

aspon ho to od tej svadby zachranilo?
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"