Ktorá vzduchovka je lepšia?

inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

ja by som aj tak bral HAMMERLI Hunter Force 750 pripada mi taka prirodzenejsia ako napriklad slavia....tie pakove su take moderne...krajsia je zlamovacka... ale je to na tebe
friendly_rosalind

Príspevok od používateľa friendly_rosalind »

No, neviem presne kde som sa dočítal, že Hammerli 750 je nejaký podradný šrot. Moc tomu neverím, ale mne sa viac páči spodný náťah. Pripadá mi to také robustnejšie :lol: Prosím vás, chcem sa ešte spýtať, čo obnáša pojem "nastrelenie vzduchovky". A ako sa to má presne robiť. (Ešte som to nevidel). Ďakujem.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ahoj,
ak ide o mieridla na vzduchovku tak tie by mali byt z vyroby nastrelene na 10 m.. ak ide o puskohlad tak sa da terc na povedzme 20 metrov(podla toho na aku vzdialenost budes najcastejsie strielat) a das terc ..cez DOBRE namontovany puskohlad ( nemoze sa hybat) namieris na terc a strielas ...a podla toho kde si trafil sa pozries na odchylku od miesta kde si mieril( mal by to byt stred terca) a nastavujes .. ak mas Walther 6x42 co asi heja tak zober srobovak a odkrut take dva kruhy na puskohlade a nastavuj.. hore dole dolava doprava ako potrebujes.............a aby bol nastrelene co nyjlepsie tak by si si mal pusku o nieco opriet lebo vlastnym rukam never trasu sa...a to nieco moze byt aj deka zrolovana, spacak a tak ale terce musi byt rovno pred tebou (ani nizsie ani vyssie ani do stran jednoducho na jednej ciare s tebou
friendly_rosalind

Príspevok od používateľa friendly_rosalind »

Diki za radu, vzduchovka je už nastrelená (tak asi na 12 metrov presne). Je dobrá, len trochu ťažká, ale aspoň je to ako reálna zbraň :lol: Ale vystrelil som už vyše 100 diaboliek a pozorujem jej menší odpor pri nabíjaní a silu. Dá sa k nej dokúpiť nová pružina? (alebo niečo čo tam ide) -ešte som to nevidel rozobraté.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

No ano sila je mozno mensia ale len o par metrov asi najviac o 10..ale este stale to ma dobru silu ja som uz z mojej vystrelil viac ako 1000 a ani sa mi to nezda a naozaj je to viac ako 1000 uz ked to tak teraz ratam. no a k tej pruzine.... nikde v ziadnom internetovom obchode som ju nevidel...takze ak praskne su len 3 varianty: 1, napisat Umarexu (vyrobca) nech posle novu( ked uz tak nech posle aj 3 a par nahradnich tesneni k tomu :) ) teda ak ma v ponuke ale mal by mat pozriem sa...2, nechat si vyrobit niekde na mieru pruzinu..3, napasovat tam pruzinu z nejakej inej vzduchny na vyber je napr. hatsan,gamo................no mozno ze som pozeral zle ale v Umarexe na eshope som nic nenasiel co sa tyka nahradnych dielov...tak neviem :?
inspiring_bhaskara

Príspevok od používateľa inspiring_bhaskara »

O Hamerli som pocul len samu chvalu na viacerich forach ale jeden moj znami ju ma ale dlhu zovotnost teda nema
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"