Zadná montáž WAR

ro.man
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa ro.man »

Drží to v pohode, dávam ho dole a čistím po každých streľbách a nástrel drží "fasacky"!
Držiak pružín som prehodil v pohode, žiadny problém ale s dlhšou pružinou som zápasil, kým som nedošiel na systém ako na to! :D :D Keby došlo na "lámanie chleba" a nedarilo sa, tak daj vedieť a pomôžem...
chicco1973
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa chicco1973 »

Ahojte chlapi, ja mám tiež Kinggun, ale zatiaľ mi to drží. Ak ti odišiel po roku, tak by som to riešil u predajcu ako reklamáciu. Predsa je na to 2 roky záruka a ak je pán Sladký fér chlap ( čo si myslím že je) tak bude celkom rád, že ak niekde spravil chybu a niekto ho na to upozorní aby predišiel ďalším takýmto výrobným faux pas.
Ale mám otázku: chcel by som skombinovať na mojej 58 toto:
http://www.unrra.cz/shop/files/pazba_G3.jpg
a zadnú montáž WAR. Myslíte, že to pôjde spolu namontovať bez nejakých veľkých a hlavne brutálnych úprav?
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

a co tak sa skusit obratit priamo na chalanov z WARu? ti asi poskytnu najfundovanejsiu odpoved...ten medzikus ma dve rozdielne vyhotovenia, tak nato treba pamatat
chicco1973
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa chicco1973 »

to ma nenapadlo :)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

ro.man napísal:... s dlhšou pružinou som zápasil, kým som nedošiel na systém ako na to! :D :D ...
Na navliekanie vratnej pružiny bol konštruktérmi Čermákovho tímu navrhnutý vyterák s namontovaným kúdeľníčkom. Ten sa otvorom zacvakne do predného dielu toho drôteného vodítka a máš dostatočne dlhú oporu na navlečenie trdohlavej pružiny. Potom už len zacvaknúť ten koncový cuplík. :lol:
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

WARacka montaz je dobra, keby som si vyberal montaz znovu kupim si opat WAR.
- vyborne spracovanie, kvalitne materialy, prepracovany design, priazniva cena, drzi nastrel.
(viac dojmov kedtak tu: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... 3&start=75)
ro.man
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa ro.man »

Igrlik: Dík za radu, netušil som, že to ide takto, na vojne som nebol (modroknížkar) :D , tak som šiel na to z iného konca a na samouka úspešne! :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

.. cez putko ktore je sucastou montaze sa neda prevliect origo remen na vz58 (putko je z nejakeho dovodu prilis uzke a ta zhrubnuta cast remena ktora je podsita kozou cezon neprejde).
- trochu ma to prekvapilo, predpokladal som ze putko bude dimenzovane NAJMA na povodne prislusenstvo
(povodny remen sa pouzit da, ale pre osadenie je nutne putko demontovat - tzn zvesit pazbu aj celu montaz, co je vzhladom na predpoklad ze bude osadena nastrelenym puskohladom dost neprakticke..)
..skoda.
Prílohy
IMG_20180811_134458-652x367.jpg
IMG_20180811_134443-652x367.jpg
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

.. demontaz putka zas nieje az taka sranda ako som si myslel (hlavne ked to ma clovek vsetko kvalitne podlepene), pretoze putko je istene dvoma capmi ktore su do tela montaze NATLCENE..)
- pusku som si rozobral a aj tak som nic nevybavil - aspon zajtra (na preteku :cry: ) zistim ako moc vplyva demontaz celej zostavy na nastrel ..
- taka dobra montaz, no toto nejak "nedomysleli" :( (ved stacilo urobit to putko o chlp sirsie)
Prílohy
IMG_20180811_141251-367x652-2.jpg
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..hodina zivota v prd€li ale problem vyrieseny
Prílohy
IMG_20180811_150606-652x367-2.jpg
IMG_20180811_151521-652x367-2.jpg
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

..demontazou a opatovnou montazou listy sa nastrel nemeni (puskohlad som z listy nesnimal)
(98/100 P135 na 100m a nepytalo si to ani jediny klik)
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "