Brass check - kontrola náboja v komore

Vlkodlak
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

Steff napísal:Pod pojmom šuflík myslíš trezor v šuflíku však.
Nie nemyslím trezor ten asi nikdy nebudem potrebovať :D , myslím uzamknutý šuflik :-)
Gabo.45 napísal:..som si naivne myslel ze vlkodlaci vidia aj v tme :mrgreen: (sry musel som)
Jasné že vidia v tme, ale nie keď sú rozospatý :cry: :lol:

erebos ak legislatíva kondíciu "Na knazka" umožňuje tak máš pravdu, ale ak nie tak pravdu nemáš :lol:

inak vyjadril som názor na brass check, ale mám pocit že ľudí tu zaujímajú asi ostatné veci okolo toho nesúvisiace s témou, ale nevadí :lol:
Naposledy upravil/-a Vlkodlak v 23 Mar 2017, 20:21, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Si to mal lepšie rozpísať aby bolo zrejmé že to strelivo máš uzamknuté v inom šuflíku.
Vlkodlak
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

Mesi napísal:Si to mal lepšie rozpísať aby bolo zrejmé že to strelivo máš uzamknuté v inom šuflíku.
Ďakujem Mesi skoro je to tak ako píšeš, ale kedže som v príspevku uviedol, že strelivo v šufliku našmátram tak ta zbraň musí byť logicky uzamknutá v samostatnej škatuli nachádzajúcej sa v tom už spomínanom šuflíku :lol:
Takže teraz je už hádam legislatívne všetko v poriadku a môžeme pokračovať v primárnej téme tohto vlákna :mrgreen: akurát sa ešte stále obávam, že nespĺňam 5-6ku, ale nemôžem byť dokonalý :lol: :lol:
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Vlkodlak napísal: Znovu ľavou rukou nasmatram náboj položeny v ľavom rohu šuflíka vložím ho do nabojovej komory a potiahnutim a nasledným vedením záveru ľavou rukou ho uzavriem, niekedy aj dorazim.
Toto by som nerobil. Neviem akú máš pištoľ, ale napríklad u 1911 si koleduješ o poškodenie vyťahovača.
Vlkodlak
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

bujny napísal:Toto by som nerobil. Neviem akú máš pištoľ, ale napríklad u 1911 si koleduješ o poškodenie vyťahovača.
Mám Glock 17 gen 3 tam je vyťahovač robustný a podľa mňa každý vyťahovač sa ti môže zlomiť alebo vyštiepit. Otázka času materiálu a spracovania.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"