Walther P 99+spust

elegant_swartz

Walther P 99+spust

Príspevok od používateľa elegant_swartz »

Zdravim vas! V najblizsej dobe si idem kupit Walthra P 99. len neviem s akou spustou si ho mam kupit. a ani neviem ako to funguje vie mi tu niekto prosim pomoct a poradit? Dakujem!!! na internete som nasiel ale nie po nasom.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

Cau, nemam P99, len som aml moznost s nou stielat. P99 ma antistres spust, co znamena, ze ma dlhy chod spuste do vystrelu. Ten chod je prijemny, hladky, len dlhy. da sa na to zvyknut
elegant_swartz

Príspevok od používateľa elegant_swartz »

Vdaka. a co to robi pri rychlej strelbe? funguje to stale ako ma?
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

no P99 ma 3 druhy spuste:

Anti-stress - v mode single aj double action je rovnaka dlzka spuste
DAO - klasicke double action only
QA - quick action, obdoba glockarskeho predpateho kohuta (kratsia, lahsia)

zdroj wiki
elegant_swartz

Príspevok od používateľa elegant_swartz »

Zdravim vsetkych! znami mi vravel ze je WALTHER P99 pri nizsich teplotach poruchovy! je na tom nieco pravdy?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Je to Tvoj známy, spýtaj sa jeho! On musí vedieť pravdu...

(Zhruba taká otázka, ako: "Kamoš mi povedal, že meďák pri nižšej teplote nenaštartuje - je to pravda?") :roll:
elegant_swartz

Príspevok od používateľa elegant_swartz »

pytal som sa len preto lebo ho nema a tiez mu to len niekto povedal. preto sa pytam viacerych mozno ho tu niekto ma a vie mi to bud potvrdit alebo vyvratit!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ako tak pozeram Komisara REXA tak tam šlape bez zavad za každeho počasia.Moc sa mi nechce verit ze by to tak bolo,možno kus od kusu,raz som bol na jednej strelnici bol tam maník čo mal P99 a Glock,vravel ako obchodny zastupca že su to najlepšie zbrane ake mal.Ja som mal CZ5,tak moi povedal že po viac ako 100ranach že sekalu...hm že sa mi to nestalo...netreba verit všetkemu čo niekto natara :roll:
inspiring_ramanujan

Príspevok od používateľa inspiring_ramanujan »

ja som sa tiež rozhodoval bud walter p 99 alebo hk p30 ale ked mam jedneho waltika tak pribudlo hk treba skusit ale poruchovosti by som sa nebal
eloquent_chaum

Príspevok od používateľa eloquent_chaum »

Zdravím Vás páni. Tak ja som si objednal v piatok svoju prvú zbraň Walther P99 AS a v stredu si ju pôjdem vyzdvihnúť. Dúfam že to bola dobrá voľba. Zisťoval som si či by bola možnosť aj QA verziu ale tá sa už rok nevyrába a musel by som na ňu čakať okolo troch týždňov, kým by mi ju doviezli z Nemecka, tam je ich zopár zabudnutých niekde na sklade. Inak rozhodoval som aj medzi Glockom 17 4 gen. a HS XDM 9. Ale Walther je Walther tak už sa teším aby som ho mal a bol s ním na strelnici, potom napíšem svoje prvotné pocity a reakcie.


___________________
Čakateľ na Walther P99
ZP sk. A
eloquent_chaum

Príspevok od používateľa eloquent_chaum »

Tak Walther P 99 AS je už doma v trezore už aby bola nedeľa a bol som s ním na strelnici sa moooc teším.


_______________
Walther P 99 AS
ZP sk. A
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak bol tvoj sen QA spúšť, tak mi tri týždne neprídu nejaká extrémna doba.
eloquent_chaum

Príspevok od používateľa eloquent_chaum »

QA spúšť nebola môj sen len som nad ňou horlivo uvažoval, no nakoniec som sa rozhodol pre ASkovú. Inak pri predaji mi predajca povedal že už sa mu stalo keď objednal zbraň a mal potvrdené 3 týždne a nakoniec sa s toho vykľuli 2 mesiace.



_______________
Walther P 99 AS
ZP sk. A
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Včera odhalená nefunkčnosť zbrane, ktorá sa dá odstrániť len výmenou tela zbrane. Zbraň mala nastrieľané maximálne do 500 rán. Tento malý ulomený kúsok spôsobil to, že spúšťou sa nedá uvoľniť úderník (vystreliť).
Obrázok

edit. terminológia
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"