Doplnky na GLOCK

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

abakan:
S tým že Sevigny majú ešte o milimeter a niečo sirší zárez cieľnika než Tactical-y, čo nafotil Siver. Myslím že je to .150" vs. .145".

Podobné ako sú tie nafotené mám na mojej 19-ke, ak by si chcel vyskúšať ten "zvlnený" tvar cieľnika. Akurát s bielo olemovanou tríciovou ampulou vpredu a dvoma nezvýraznenými ampulami vzadu.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Dakujem za namety.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

stretol sa uz niekto s tym? to naozaj za 99USD dostanem celu tu sadu co je na foto?...
http://glockparts.com/Detail.aspx?PROD=733654
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

prečo sa nespýtaš ich? Hmotnosť balíčka je tam udaná 0.03 lbs čo je slabých 14 gramov...
asi bude len jedna
A tu je lacnejšia
http://www.zahal.org/products/recoil-re ... ent=153433
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

jeden system s dvomi vonkajsimi pruzinami, tvrdsou a maksou.
treba to vybrat na konkretny typ zbrane. ja to mam na G19 a 23, ale vyhodil som to, dal som spat original.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ten zvlneny cielnik je urceny na sportovu strelbu IPSC a je to naozaj skvela vec. Sklon sikmych ploch by mal cca kopirovat sklon hran IPSc terca a naozaj to dost pomaha pre intuitivnejsie nahodenie na alfu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

To fakt?
Doteraz som žil v tom, že je to dizajn primárne určený na nosenie. Že jednak zmenšuje cieľnik pre lepší prehľad strelca čo sa deje pred ním a že menší profil a tie zvlnené boky sú menej náchylné na zachytenie sa napr. o odev.

Aspoň čo si pamätám, u Warrena je zvlnený práve "Carry" model, naopak športovejší model "Sevigny" je väčší a má len zaoblené hrany.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Yarco: mozno ze to povodne vzniklo na carry - z dovodov ake si napisal, ale velmi rychlo sa to domestifikovalo a upravilo pre IPSC. Ked si pozries najnovsie Target pevne mieridla na Shadow, specialy na K100 (pre Ernesta), cielniky strelcov co strielaju z GLocku etc.. takmer vsade najdes takyto design. Niektore presli od jemne skosenych hran, az po plne skosene hrany +- kopirujuce sklon hran terca.

PS: a fakt to pomaha + neuveritelne rychlo si na to clovek zvykne.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Objednávali ste niekto z http://www.ghostinc.com/ ?

Chcel som si odtiaľ objednať nejaké diely ale nevidím tam nikde možnosť registrácie, neviem či som slepý alebo áno. Tiež neviem, či posielajú aj na SK. Nejakú skúsenosti?
Bushido
prispievateľ
Príspevky: 114
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa Bushido »

Čaute, máte skúsenosť s kolimáčom ? Je to prežitok, alebo užitočný doplnok?
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Aky typ montaze chces pouzit? aky kolim? a naco to chces?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Bushido napísal:Čaute, máte skúsenosť s kolimáčom ? Je to prežitok, alebo užitočný doplnok?
už si aj premýšlal ako by si to nosil? Ale ide len o nápad na zábavu na strelnicu?
Aj s Glockom vieš s úspechom strieľať bez kolimu :wink:
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Ja som mal na svojom ten malicky kolim docter na montazi miesto cielnika s tym sa dal pohodlne aj nosit ale..... si myslim ze tudy cesta nevede :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Podľa toho cesta kam :wink:

Na šport tie minikolimátory na závere moc nie sú, resp. nemôžu súperiť s kolimom uchyteným na ráme.
Ale na nosenie prečo nie? Rozširujú sa pomaly hlavne kvôli cene, ale napr. pre ľudí s obmedzeniami zraku môže byť také niečo hotovým požehnaním. Majú svoje výhody aj nevýhody, ako všetko.

Tu som pred časom linkoval jeden zaujímavý článok na túto tému.
Bushido
prispievateľ
Príspevky: 114
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa Bushido »

50BMG napísal:Aky typ montaze chces pouzit? aky kolim? a naco to chces?
Myslel som práve ten mini kolim miesto cielnika. Cena je dosť vysoká, ale mal som pocit, že pri nosení by ma to moc obmedzovať nemalo. Nosím v komore takže, väčšinou nabíjam len núdzovo (závada, etc), takže si myslím, že aj natiahnutie záveru bude jednoduchšie keď tam budem mať niečo do čoho sa rukou zaprem, samozrejme ako som povedal, len núdzovo. Keď ho nebudem potrebovať nabiť rýchlo, tak určite by som sa kolimu ani nechytil. Samozrejme že úspešne sa dá strielať aj s fabrickými mieridlami, ale keď môžem získať pár stotín pri strelbe tak by bolo fajn. Jediný problém ktorý vidím ja je, že mať ho zapnutý nonstop ja asi hlúposť, takže je to nejak domyslené, alebo sú len dve možnosti? Mať ho zapnutý nonstop, alebo strácať zasa čas zapínaním ho pred/počas tasenia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"