Sig Sauer P226

Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Co to je za verzia 226ky ked sa smiem spytat Tactical ?
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

v US to volaju Tactical, nemci X-Five SO
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Aha dikes ja mám tu verziu oznacovanu Blackwater potom to premenovali na Tactical.
Teda aspon v štátoch. Ty si nemal k tomu tie Mecgar dlhé zasobniky ? Mne v kufri tuším tri dali 20 ranove.
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

ano mal som k tomu presne tie, len 2ks..ale mam nemecku vyrobu nie US
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

Aky je rozdiel (ak je) okrem krajiny povodu medzi P226 s railom a bez railu? Bez railu podla toho co som sa zatial docital, len ze je vyrabany od 90tych rokov.
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

Toto naozaj netuším. Viem len ze klasická
226 s touto mojou verziou nie je kompatibilna
V puzdrach. Blbo povedane ked chcem puzdro musím vyskúšať
To iste na zasobniky.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Rozdiel s railom a bez railu nieje ziadny pokial su vyrobene v EU.

Z US sa zacali prednedavnom dovazat niektore modifikacie ako napriklad "Scorpion", ktore maju rozdielne vytahovace, a ine vyrobne tolerancie. Tu vznika rozdiel (v destainach/stotinach mm) v rozmere zaveru a hlavne.

Laicky povedane, nemusi ti sediet US zaver s EU hlavnou a naopak. Takisto s puzdrami je problem. Ked som hovoril s Bohusom Plachym (BP Holster), tak mi povedal ze do puzdra kde vosiel EU sig sa US sig nevosiel.
Používateľov profilový obrázok
edusino
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa edusino »

Ahojte,

Praskla mi vratna pružina. 23€ za pruzinu sa mi zda veľa.
Kde zohnať lacnejšie? Ma zmysel investovať do DPM?

Vdaka
Používateľov profilový obrázok
bosvargos
prispievateľ
Príspevky: 129
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa bosvargos »

Kup si DPM dostanes dve pruziny vyberies si ktoru chces a mas par tisic ran pokoj zazraky to nerobi ale pomoze to
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Pani , vlastnim SigSauer P226 x-six (ca 3000 €) a mam zmiesane pocity. Na jednej strane je to vyborna zbran na tercovu strelbu,
ale niekde urobili sudruhovia s SS chybu. Po case (kratkom, este v ramci zaruky) som zistil ze ta cast hlavne , kde nabieha naboj do komory je "ozobany". Nemalo to vplyv na funkciu ale technik SS to uznal za reklamaciu s tym ze to robia aj ostatne x-six.
To ma samozrejme nemoze aj v ramci cenovej kategorie zbrane uspokojit. Teraz je zbran u vyrobcu uz 2 mesiace a nic.... Dalsi pripad x-six , kolegovi nedovieral zaver tak 2 mm aj ked dal dvojitu spruzinu. Reklamacia, dva mesiace a nic... dalsi pripad , kolegovi sa zacal spodok hlavne "zbrusovat do "spicky" ako kyl lode, reklamacia , 2 mesiace a nic. Tak som chcel nepisat email priamo vyrobcovy, na oficialnej stranke SS ziaden emailovy kontakt, tak som si ho zohnal pokutne , popisal problem poslal a dva tyzdne nic... Tak co si mam o tejto super firme mysliet? Odhliadnuc
od faktu ze podla pana velkoobchodnika (Frano) je zbran "uz na ceste, stale" .... A ja musim na sutaziach strielat z mojej starej dobrej CZ 75 TS, ktora mimochodom funguje absolutne bez chyb a stala 1/3 ceny SS x-six. Takze nie je vsetko zlato co sa blisti...

takze tak.....
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

mas nejake foto?
Som vazne zvedany kde by mohla byt chyba, v ulozeni hlavne, ale uzamykacom mechanizme....
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

To by chcelo makrofoto a ja zbran aj tak nemam doma. To chce asi niekde material ubrat alebo inde pridat.
Dovod mi nebol od technika SS objasneny. Mozno aj chyba navhu zbrane , ram, hlaven ci co.... Inac je mi to jedno chcem za tie prachy bezchybnu zbran... A tie ostatne nedorobky co maju kolegovia je tiez na uvazenie....
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

samozrejme ze za tie peniaze chce clovek 150%-nu zbran. Musim povedat, ze Sig aj mna nahneval niekolkokrat, ale to je uz napisane v teme o P232.

X-Six nepoznam, preto nemozem o koncepte pisat. Preto som ta ziadal o nejake fotky. Mal som dlhsie P226 a kedze X-six z neho vychadza, tak som bol zvedavy co sa mohlo pokazit - rad by som sa poucil.

Daj potom vediet co ti odpovedali priamo z SS (ak ti to vobec Frano povie) - kludne aj cez SS.
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Ozvem sa a ked budem vediet ako dopadli aj ostatne pripady ktore som v prispevku spomenul dam vediet.
Inac rozdiel medzi x-five a x-six je len v dlzke hlavne...
friendly_haslett

Príspevok od používateľa friendly_haslett »

Tak to je ona
Prílohy
To je ta potvora...
To je ta potvora...
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"