Pre všetkých "antiplynovkároch"

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nič proti, ale či je plynovka dobrá na sušenie zistíš potom čo tú skutočnú ostrú budeš mať. Ja som plynovku mal a skúsenosti s ňou ma nejako dopredu v streľbe neposunuli.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa vanto »

Ja prinos plynovky vidim hlavne v moznosti nudzovej signalizacie svetlicami.
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa bajec »

Zoidberg37 napísal:Nič proti, ale či je plynovka dobrá na sušenie zistíš potom čo tú skutočnú ostrú budeš mať. Ja som plynovku mal a skúsenosti s ňou ma nejako dopredu v streľbe neposunuli.
V podstate máš pravdu...plynovka bola ale prvá "zbraň" čo som mal v ruke, na zoznámenie so zbraňou, nabitie, základný postoj, vybitie a kontrolu zbrane či je bezpečná to stačilo...o streľbe sa nedá hovoriť vôbec, ak nerátam ten rámus...na kurze v R.D.A to bolo s ostrou a so strieľaním a bolo to o inom...
Používateľov profilový obrázok
angelus1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa angelus1987 »

centrino2400 napísal:ludia ako vas tak tu cítam tak ZP má každy vymetenec... to si teda fakt racej kupim ostrú... alebo si prerobim plynovku... co az taký problem nie je :-D staci sústruh vrtacka a ejhle ono to striela ostre :-D. len treba trosku projektil spilnikovat aby sa vopchal do zásobniku :-). toť vše...
Keď čítam túto tému nedá mi prizvukovať jednu vec a to, že už len za tento príspevok by mohol mať dotyčný človek vážny problém, rovnako ako všetci okolo neho. Pokiaľ tak totiž dotyčný naozaj urobí, dopúšťa sa trestného činu nielen nedovoľovaného ozbrojovania sa, ale písaním takéhoto niečoho na verejne dostupné fórum ešte aj navádzania na trestný čin. Zároveň sa čudujem (ak sa mýlim prepáčte), že nikto toto neohlásil na polícii nakoľko každý občan SR má povinnosť zo zákona, pokiaľ vie o úmysle spáchať trestnú činnosť alebo vie o páchaní tejto trestnej činnosti to bezodkladne nahlásiť na najbližšom útvare PZ. Aj keď v tomto prípade je to trochu diskutabilné, chalanisko by mal zvážiť čo napíše, je to minimálne na priestupok.

Ospravedlňujem sa, ak riešim niečo, čo bolo už uzavreté, ale pri čítaní diskusie som si všimol, že chýba tomuto právny rozmer.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

necropost roka :)
reagujes na dementa , ktory tu bol naposledy pred 5 rokmi
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Angelus, vzdy sa doplati docitat vlakno az dokonca a reagovat az potom. Nejde ani tak o to, ze je to ozaj tu uz rozoberane 100x, ale aj o to, ze by si sa zdrzal mozno nie najlepsie formulovanych viet.
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

Moja otazka znie naco sa vlastne plynove naboje potom vyrabaju , ked je to take a figu . Ked ta hned niekto zastreli mostrou a podobne Inak zaujimave debaty celkom .
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa vanto »

Su trebars krajiny, kde su to jedine zbrane, ktore moze clovek nadobudnut...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

tak napr. minule nejaký "hrdina" vyťahoval na usporiadateľov diskotéky takú zbraň a keď zavolali Políciu, tak ušiel preč...
Škoda-preškoda, že sme ho nečapli- absolvoval by poučnú skúsenosť na tému "keď som somár- nechodím medzi ľudí"
Takýto blbeček môže veľmi zle dopadnúť pri zadržiavaní, pokiaľ sa zle rozhodne...(napr.neuposlúchnutie pokynov či manipulácia so zbraňou)
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

Preletel som to trocha letom svetom tu a niektore komenty mi pridu zvlastne . Som drzitelom strelnej zbrane dokonca pracujen v bezpecnosti Ale zasa . Ten plyn zacinam coraz viac uznavat ako istu moznost v priestoroch kde smrtiace strelivo neprichadzq v uvahu . Dokonca akurat prednedavnom sme kupovali prvy kus p22 jky pre pouzitie v praci . Taktrocha som pozrel toto fórum ci nepochytime dake tipy na osobitosti taktiky pri pouziti a pod. Len pozeram ze sa to tu nedrzi v oblube .
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

to Peterson. O tomto sa nebavme rad by som sa bavil normalne na urovni s niekym . Rovnako by dopadol aj s ostrou pripadne s nozom alebo sa mylim . Nedavno nam v praci dosla vec neprijemna . Chlap s nozom musel byt pacifikovany kopom na stehno Nakolko napriek tomu ze kolega mal noz pri Sebe a Ja aj g 17 sme nic nepouzili boli okolo ludia . Nocny klub. Obaja sme Mali na Sebe vesty , Ale aj tak . Situacia neprijemna a bolo sa treba rychlo rozhodovat . Vo volnom case sa venujem celkxu om intenziv ne boxu a thajskemu boxu takze som konal tak ako som nauceny . Ale aj tak Chcelo to nieco nesmrtiace a a cim sa eventualmente da podrzat distanc .
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

venum: píšeš asi z mobilu, ale skús trochu zlepšiť zrozumiteľnosť textu

Chceš sa baviť s niekým na úrovni. To som celkom nepochopil. Hľadáš tu rady alebo chceš podebatovať v problematike? V iných témach je popísaných dosť skúseností ľudí zo života.
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

To Peterson . Ano z mobilu . Ospravedlnujem sa . Tak ako hovoris . O taktike pouzitia hlavne . Ucinnost Uz sme testovali na Sebe . Nikdy viac Inak . To nonivamid je pekny sajrajt .
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

peterson napísal:tak napr. minule nejaký "hrdina" vyťahoval na usporiadateľov diskotéky takú zbraň a keď zavolali Políciu, tak ušiel preč...
Škoda-preškoda, že sme ho nečapli- absolvoval by poučnú skúsenosť na tému "keď som somár- nechodím medzi ľudí"
Takýto blbeček môže veľmi zle dopadnúť pri zadržiavaní, pokiaľ sa zle rozhodne...(napr.neuposlúchnutie pokynov či manipulácia so zbraňou)
Minule leto robil "kamos" zlobu aj ked sme sa ho snazili ukludnit. Kopal do lamp, ziapal a podobne. Tak nabehla k nam PMJ a zacala sacovacka. Policajtovi som ukazal na vrecko a povedal som, ze mam v nom plynovu zbran a nech ju vytiahne radsej on. Bola to pre mna istota aby nedoslo k nedorozmeniu a tragedii.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"