Hlaven Glock Gen5

Používateľov profilový obrázok
magi3
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 8 years 11 months

Hlaven Glock Gen5

Príspevok od používateľa magi3 »

Ahojte, chcel by som sa spytat na jednu vec. Skusenosti s osuchanim povrchovej upravy hlavne nakolko ma prekvapila jedna vec mam G17 gen3 ma vystrelenych cez 15000 ran a na hlavni sa mi este len zacina objavovat “vysuchany polmesiac” a teraz mam novy G19 gen5 a tam po 1000 ranach je vyrazne vysuchany polmesic z hora aj z dola hlavne... Ci nastala nejaka zmena v povrchovke hlavne alebo co to sposobuje...
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Ahoj. Mam podobyn problem, ak to je vobec problem. Na G26 4.gen som mal pri cca 2000 vystreloch uplne neosuxhqnu hlaven. Pri G26 5.gen ktora ma sebou asi len cca 300 az 400 nabojov, tak uz sa sucha. Asi bude ina povrchovka.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Už som to tu písal: továreň prešla kvôli ekológii na iný proces karbonitridácie.
V podstate môžete aj machrovať, že aha koľko veľa strieľam, ved hen už je to skoro zodraté z farby :D
Deadfox
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 5 years 3 months

Príspevok od používateľa Deadfox »

Caute... nechcem otvarat novu temu a moja otazka je tiez o hlavni. Da sa na SVK zohnat hlaven Lone Wolf?
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Lone Wolf neviem ale skus IGB Austria - su to rakusaci a hlavne na Glocky robia tiez (a dobre).
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"