Glock 26

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

a tretia možnosť :
používať v G26 zásobníky, ktoré k nej máš a nešpekulovať :)
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Taaakže... :roll: mám Glock 26 gen 3 a Glock 19 gen 4 a predtým som mal Glock 19 gen 3 - zásobníky z Glocku 19 Gen 3 mi pasujú a spoľahlivo fungujú v Glocku 19 gen 4 a aj v Glocku 26 gen 3. Dokonca som tento týždeň kúpil do Glocku 26 gen 3 nový zásobník s pätkou (čiže 10+2) a ten mal vybratie na oboch stranách (čiže je pre Gen 4) a ver alebo never aj ten mi pasuje a funguje :wink: - mám dohromady 11 zásobníkov a mal som aj viac a nikdy som sa nestretol s tým, že by mi nejaký nepasoval či do gen 3 alebo do gen 4. Otázka je, si ľavák a máš prehodený záchyt zásobníku na Glocku 26 gen 4 a nepasujú ti tam staršie zásobníky z Glocku 17 gen 3 čo nemal vybratie na ľavú stranu? Lebo to jediné mi napadá, keď píšeš, že ti niektoré zásobníky nepasujú.
Používateľov profilový obrázok
karo82
prispievateľ
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa karo82 »

Je to ako písal Elektron v tom G26 čo som skušal bol zásobník ktorý mal v strede taký stvorcový otvor na zachytavanie.Ale kedže mne je to vlastne jedno či nový alebo použitý tak som tuto dilemu vyriešil tak žemusim kupit G26 tretej generacii a je to. :)
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Nekupuj G26 gen3 ale kup gen4. Prisiel by si o drsny uchop + chrbaty a vylepsene tiahlo spuste.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Elektron ma pravdu, ja som kupil dva 19 ranove zasobniky pre gen4 do mojho G17 gen3 a pasuju bez problemov. Mam klasicke vypustanie zasobnika na lavej strane.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

karo83:
Do zbraní s jednostranným vypúšťaním pasujú aj "obojstranné" zásobníky, opačne to nefunguje. Netýka sa to len generácií Glocka, platilo to napr. už aj pri 3. generácii (štandard vs. MB verzia).

IMHO vyber si generáciu G26-ky podľa toho, ktorá ti lepšie pasuje. Vyberať zbraň podľa 2-3 zásobníkov, ktoré už máš v skrini, je trocha divné.

Ak ti sadne G26 Gen3, všetko ok, využiješ zásobníky z G17-ky.
Ak kúpiš G26 Gen4, môžeš kúpiť nové G17 zásobníky a staré predať. Cenová strata bude minimálna a budeš mať zbraň, ktorú si si vybral bez zbytočného kompromisu.
inspiring_franklin

Príspevok od používateľa inspiring_franklin »

Dievcata a chlapci, mozno hlupa otazka, ale .. ako vyrvem pistol 26ku z noveho Fobus puzdra? Ani 2 rukami ani bohovi. Uz len vystrihat noznickami na plech ? :D
oci
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa oci »

Tak k tym zasobnikom....

Ak si pravak, tak si vobec nemusis robit starosti.... budu ti pasovat vsetky do vsetkych Glockov!!!!! Mam to vyskusane...

Jedine ak si lavak a na gen-4 si prehodis vypustac, nebudu ti uz pasovat gen-3 zasobniky.....

To je cela veda okolo zasobnikov do glocku....
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1317
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

martinr
Ja nemam G26,ale v podstate su tie puzdra rovnake pre vsetky 9Luger Glocky. Tiez som mal problem,tak som sa pozrel,kde to najviac kladie odpor a z vnutra som to orezal a zbrusil. Najviac drzi zbran ten prelis cez lucik spuste.
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Ked som prvy krat vyberal Glock z Fobusu, musel som roztlačiť plasty na mieste lučika vhodnym nastrojom... potom pomohol jemny smirgel 1000 a namazať konkorom. Po asi 50 namahavych vybratiach a vloženi to už ide pekne.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Ja som nic nerezal ani nepiloval.Staci par taseni a ide to potom v pohode.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

martinr:
Prešli si tým asi mnohí majitelia Fobusa - nový Fobus drží dosť ztuha a ak ho nemáš na opasku a vložíš doňho zbraň, trocha sa potrápiš. Mne sa na Fobusy osvedčil jednoduchý princíp - neťahám zbraň silou, ale trhom, prudko. Chyť jednou rukou zbraň, druhou poriadne puzdro a trhni.

Ako píše Maroš15, nič nepiluj, nič nebrús.

Moje riešenie - nahoď Fobus na opasok, dobre ho utiahni (ten opasok) a choď si na 10-15 minút zasušiť. Mne to fungovalo na oboch Fobusoch.
inspiring_franklin

Príspevok od používateľa inspiring_franklin »

OK, dik za rady, uz sa mi to podarilo parkrat prstami vyrvat, skusim to rozbehat, dufam ze z toho nieco neuleti.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 12 years

Príspevok od používateľa matus69 »

dakujem.
Naposledy upravil/-a matus69 v 11 Dec 2013, 10:14, upravené celkom 1 krát.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

toto je celkom kontroverzne ci to robit. jedna skupina hovori to co ty - ze to pomaha pri spatnom raze, ze je to priam na to stvorene tam dat prst. druha skupina tvrdi ze tam nemas davat prst, ze to na to neni urcene, dokonca je to nebezpecne...a vysledok? kazdy si robi to co mu vyhovuje viac, takze ak ti to pomaha a dobre sa ti tak striela tak to rob :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"