Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Dobra sprava pre nejedneho z nas:
Ochrana proti COVIDU
"Ak si doprajete týždenne 5 pohárov červeného vína, zníži sa podľa výsledkov štúdie u vás riziko nakazenia o 17% oproti tým, ktorí víno nepijú."

Tych 17% je sice menej, ako vyse 95% ochrana neviem ktorej vakciny, chraniacej neviem proti comu, no na druhej strane nepriaznive ucinky terapie s cervenym vinom uz viaceri z nas maju podrobne preskumane dlho – dlhorocnymi testovaniami … :-)
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

A funguje to aj kumulativne?
10 poharov 34%, 15 poharov 50% :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Zase prrr, lebo miesto covidového oddelenia môžeš skončiť na protialkoholickom...
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 422
Registered for: 4 years 4 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Ale no Jack ani v štúdii ani d-s nepíše o aký pohár(obsah) sa jedná niekto pije z "decaku" iný z pollitraka.....
Tak neviem aký obsah hneď napadol teba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nomed, predsa pohár na červené víno. Veď reč je o červenom víne. To sa z pollitráka veru nechlemtá ani v Magadane. Ale hlavne som vyjadril miernu obavu, aby to niekto nehrotil v snahe zaistiť si denne ochranu na 250 až 350 %.
:mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

greenie napísal:Dobra sprava pre nejedneho z nas:
Ochrana proti COVIDU
"Ak si doprajete týždenne 5 pohárov červeného vína, zníži sa podľa výsledkov štúdie u vás riziko nakazenia o 17% oproti tým, ktorí víno nepijú."

Tych 17% je sice menej, ako vyse 95% ochrana neviem ktorej vakciny, chraniacej neviem proti comu, no na druhej strane nepriaznive ucinky terapie s cervenym vinom uz viaceri z nas maju podrobne preskumane dlho – dlhorocnymi testovaniami … :-)
:mrgreen: :mrgreen: potvrdzujem klinickú štúdiu v prvej vlne som sedel celý deň v aute s kamarátom, volal mu syn, že je pozitívny, následne aj on na druhý deň :shock: okamžite okrem hygieny kloktanie ústnou vodou som zaklincoval kloktaním suchého červeného akostného odrodového neskorý zber :mrgreen: samozrejme aj zvnútra :mrgreen: následne 2 testy negatívne, odporúčam to už ako pikošku vyše roka možno náhoda, možno nie :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Heh, chlapi, trocha mi to pripomína film Patriot so Štefkom Segalom, kde sa "zázračný liek" tiež núkal sám od seba v prírode. Tak teda na zdravie!
:wink:
Btw, dúfam, že sa imunizujete červeným vínkom slovenskej proveniencie.
8)
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

:D, no ono keď budete chlapci "natrepaní" jak rakety každý deň, tak sa Vám vyhne všetko, nielen C19!
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 422
Registered for: 4 years 4 months

Príspevok od používateľa Nomed »

Heh Jack Morava je Morava.....ešteže existujú pendleri. :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nomed, moravské je skoro naše, to je v poriadku. A to naše... toľko skvelých SLOVENSKÝCH červených vín som oddegustoval za posledných päť rokov, že by som na zahraničné asi uvalil čo najvyššie clo. A to nie som vinár ani vinohradník.
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Zaujimave, po cca dvoch rokoch praxe ...:
Tisíckam Slovákov prišiel nepresný výsledok PCR testu
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

sedel som so susedom nedávno u neho v dielni, očkovali sme sa slaninkou a hruškovým extraktom, na druhý deň bol nejaký nemožný... Reku nejako ho zložilo, štandardne znesie rovnako ako ja. No ale teplota, zimnica, orosený jak dobré pivo, svaly sa mu odlupovali od kostí... Reku Danko, toto na opicu nevypadá, buď kvalitná chrípka, alebo kokovid. Spravil si doma antigén. Negat. Išiel na antigén do momky. Negat. Na tretí deň si zaplatil prctest. Negat. Na ďalší deň bol na prc čo bol objednaný cez stránku kovidu, pozitívny.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Že antigén... Kamoš musí byť srandista. :lol: Ag sme si doma robili naposledy, keď sa nám nechcelo hrať Stávky a dostihy. :mrgreen: Akože, Ag testy neboli žiadny zázrak ani pri predošlých variantoch, ale pri omikrone sú už vyslovene, že žart. Zvlášť, ak človák neni nejako výraznejšie infekčný.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Registered for: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

no práve, vravel som mu že si má urobiť tehotenský test, tam by mal väčšiu šancu na správny výsledok :D
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"