Faktorove strelivo 9mm Luger - Shadow 2

dusky
prispievateľ
Príspevky: 161
Registered for: 6 years

Faktorove strelivo 9mm Luger - Shadow 2

Príspevok od používateľa dusky »

Ako NEprebijac riesim faktorove strelivo pf128-133.
Strielam IPSC Standard a Production zo Shadow2.

Prebijanie v dohladnej dobe nevidim realne - preto by ma zaujimalo ako to riesia ini NEprebijaci.
Co (a kde) kupujete?

Ja aktualne strielam poplastovane Aresy 125gr. - ale nemam velmi kde zmerat PF. Seria co som mal bola prakticky bez zavad (ak som si nezabrzdil zaver sam).

Skusali ste aj tie tazsie Aresy na Shadow2?

Edit: ak je to tema blizsie do skupiny CZ Shadow2 - pokojne mozeme presunut.
Používateľov profilový obrázok
Maverix
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 6 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Maverix »

Na uvod uvediem ze som prebijac ;)

Neuvazoval si do Shadowa 2 skusit Aresacke 150gr subsonicke?
dusky
prispievateľ
Príspevky: 161
Registered for: 6 years

Príspevok od používateľa dusky »

Ad. prebijac, NEprebijac - len som sa preemptivne snazil vyhnut odpovedi "ved si to doma narob presne na svoju zbran a pruziny" :) Touto cestou teraz nemam priestor ist.

Cital som (nemam zdroj a preto poviem "niekde"), ze CZ Shadow 2 ma twist na hlavni pre 124gn strelivo.
Priebezne, ked sa pytam na sutaziach - vacsina z tych shadowov dava 124gn.
Minule to niekto spominal, ze mal aj problem s tymi subsonicmi s nabehom do komory pri "tuponosej" guli.

Vcera som prepocitaval tie aresy 125gn a malo by to vychadzat prave na 129-130PF.

Mam ich asi 2000 na povodnych pruzinach s malym bufferom - mal som asi 7 zavad (FTE), ale mam stale pocit, ze si to robim ja - bohuzial ziadnu sa mi nepodarilo spravit pri natacani tak, aby som si videl lavu ruku, ked sa mi to stalo. Cize az na tu vrstvu spiny, co po nich zostava boli dobre. V shadowe odporucam cistit vzdy zasobnik - ked je ofukany, stalo sa mi, ze tazko vypadaval ak som prebijal skoro prazdny.
Používateľov profilový obrázok
Maverix
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Registered for: 6 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Maverix »

jasne, to bol len taky pokus o vtip ;) viem ze kazdy nema chut/cas/moznost prebijat.

no to s tym twistom je zaujimava informacia.

co sa tyka spiny, Ares pouziva Vectan Ba9tku, ta spini viac.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"