Nonivamid 120mg

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eager_keller

Príspevok od používateľa eager_keller »

Tj, ale mě šlo o tu barevnost, mám doma 120mg wadie a maj právě stejnou barvu jako 45mg, takže pokud by prodejce přelepil popisku, tam nemáš šanci to poznat..tim nechci říct že to tak někdo dělá :D , ale špatně se to rozeznává.. navíc ty umarexy stojej o nějaké 3euro více, což je sakra rozdíl, už ty wadie nejsou zrovna levný :lol:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

thrash napísal: -kazdy hovori ze ked 120mg tak nech je koniec cerveny a to som nasiel len u tohto naboja
http://www.co2air.de/wbb3/index.php?pag ... 1e851497be

-to je umarex PV 120 mg - iba tu dokazem jasne povedat ze je to cervena farba

-takze ako to je? aj ten wadie pv 120 mg je ok alebo len ten "jasne cerveny" umarex pv 120 mg je ok?
Ano, ta nabojka (Cervene oznacenie) na obrazku je Umarex NV 120 mg. Ako oznacuje Wadie 120 mg NV netusim.
A este odporucam v zasobniku kombinovat NV a CS, kvôly lepsej ucinnosti.
eager_keller

Príspevok od používateľa eager_keller »

Dnes jsem otestoval Wadie 120mg NV a můžu říct že z toho létá stejné množství látky jako z 45mg.. Takže buď mě prodejce ojebal a opravdu zaměnil akorát etiketu, nebo mám asi špatné oči.. Na jednom videu na youtube de ze 120mg NV, takovýho plynu až jsem docela koukal, ale ty mé náboje takový oblaka nedělaj..ani poloviční.. Takže už jedině Umarexi s jasným červeným označením..
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

este k tej cene.. radsej si priplatit 3eura a mat lepsi pocit ze je to kvalita od umarex.. ako potom banovat :wink:

a ja mam:
blank- zelene..
CS-zlte.. (tie nestoja za nic) (asi ani na divu macku)
NV-120- hnede (najvyssia dovolena na ludi pokial mam spravne informacie)
NV-180- cervene (zakaz na ludi.. len zvierata)
PN-220- fialove (a ked do lesa uz poriadne tieto co mi ukazala teta ked som sa pytal na tie 180tky cervene.. a NV a PN podla toho co mi rozpravala bude sakra rozdiel) :lol:

tak tolko moje info o tomto co mam..
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

sorry, ale odkiaľ beriete tie "zákazy na ľudí"?
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

miro2851 napísal:sorry, ale odkiaľ beriete tie "zákazy na ľudí"?
no ja som prekutral toto forum kym som kupoval prvu.. a co som sa tu docital od "udajne" clenov zboru.. tak max cim mozes strielat na ludi je 120mg NV..

ja som tiez zastanca toho ze pokial utocnik nepochopi pohlad do hlavne ani varovny vystrel do vzduchu humanita bokom..

takze chces povedat ze ked ho "nakrmim" 220mg PN tak je to v sulade so zakonom??? o vzdialenosti na ktoru mozes strielat sa bavit nemusime to je jasne...
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Ukáž mi, kde a v akom zákone je uvedené, aké nábojky môžeš používať :)

Mne tiež ujo v predajni, keď som si obzeral Glock 19 IV. gen. povedal, aby som nemačkal spúšť, lebo sa lámu úderníky :)
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

a nechcel ti k tomu predat este stojan na policku a utierku ked ti to povedal? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale mile od neho ze ta varoval :lol:

no ved prave ze som to nenasiel v zakone o zbraniach a strelive..

takze s mojim kludnym svedomim mozem nosit hockam na hockoho/hocčo v zasobniku 1xBlank + 6xPN220mg..???
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Ja som ho nekupoval, len som chcel porovnať 4-ku s mojou 3-kou :) A spúšť som pritom ani nemačkal, len som obdivoval ten veľký vypúšťač zásobníka :D

No a k téme, podľa mňa nos aj ten PN220, aj keď som o tom nepočul
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

no vypustac na glockoch vyzera skutocne dobre ked sa donho nedivas z ruky niekoho ineho :D

a ja som si to rozdelil tak ze 1xblank (na varovny) a 6x NV120mg na bezne nosenie (cize prioritna obrana voci ludom.. konflikty so zvieratami v meste sa mi este asi nestali)
pripadne alternativa: 1x blank.. 4/5x NV120mg a naspodok 1/2 PN220mg

a do lesa 1xblank a 6x PN220mg..

trosku mam obavy z toho PN.. ked som cital te ucinky.. tak blby poryv vetra a mas sa poriti :D ale ked uz bude treba ten tak uz to bude asi BUD ALEBO..
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

daj nejaký link k tomu PN220..
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

mmt pohladam.. som v praci do vecera by som ti poslal foto obalu
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

je mozne ze to je toto.. aj ked by sedel objem aj farba.. zda sa mi ze tam bolo napisane nieco ine.. bo tu pisu slzotvorna latka CN a to co mi davala teta vravela ze je nervovo paralyticka latka

http://www.hermes.sk/e-shop/plynove/mfs ... all-start/
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

nasiel som to.. je to naozaj CN 220mg od WADIE.. tie maju jedine tmavo fialovu zaslepku
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa romanon »

hm zaujimave o naboji CN220mg som este nepocul, chcelo by to nejake recenzie...
Co sa tyka toho naboja NV120...smie sa pouzivat iba v nnutnej obrane alebo krajnej nudzi..
kdezto CS naboje mozes pouzit v pripade ohrozenia...
Rozdiel je v tom asi taky ze keby ma zenska naboje NV120 a dosiel by za nou bezdomovec s tym ze ci si nechce uzit tak by mohla mat problem keby to do neho napalila pretoze neslo o NO, naopak napriklad sprej/plynovku CS by kludne pouzit mohla..
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"