Nonivamid 120mg

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

:?: :?: :?: To máš odkiaľ :?: :?: :?:
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

no pri tom keby sa jej len pytal asi tazko by mohla nanho vystrelit hoc aj CSkom... to by asi len tak nevykecala... ale keby ju zacal tahat za rukav pripadne inak "napadol" resp javil znamky pokusu o znasilnenie tak by uz donho mohla kludne nadusit aj ten NV120.. ci sa mylim?
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

To je iné. On tvrdí, že Nonivanid môžeš požiť iba v NO/KN a CS kedykoľvek.
Všetko spomenuté môžeš použiť len v NO/KN
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

71jany71

suhlasim s tebou

aj ked mam len "plynovku" nastudoval som si zakon o zbraniach a strelive.. aj NO a KN.. nech sa vyhnem zbytocnym a vaznym problemom...
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

:roll: Keby sa tak zodpovedne správali všetci..... :wink:
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

no co uz.. :wink: nemoze byt kazdy ako ja aj ked tez obcas spravim somarinu ale nikdy nic vazne toboz nebezpecne... a studium zakona v tomto pripade je skor o tom starat sa o seba a neskoncit v base :lol: a ja som sice vybusny ale vecsinou ked mi blbne elektronika... v konfliktoch s ludmi mam az privelku davku trpezlivosti takze ked ja zacnem tahat zbran tak to uz musi byt fakt hranicna situacia.. ne ako niektori co som tu dnes precital za tych 12 hodin v praci.. mama moja.. fakt si nasetrim na zbrojak a ostry glock ked vidim jaki ludia maju plynaky a nekeri dokonca ostre :lol:
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

romanon napísal: Co sa tyka toho naboja NV120...smie sa pouzivat iba v nnutnej obrane alebo krajnej nudzi..
kdezto CS naboje mozes pouzit v pripade ohrozenia...
Prípad ohrozenia nie je hroziace nebezpečenstvo, prípadne hroziaci útok? Čo je predpoklad pre NO?

Fakt neviem odkiaľ beriete také informácie :roll:
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

romanon napísal: Rozdiel je v tom asi taky ze keby ma zenska naboje NV120 a dosiel by za nou bezdomovec s tym ze ci si nechce uzit tak by mohla mat problem keby to do neho napalila pretoze neslo o NO, naopak napriklad sprej/plynovku CS by kludne pouzit mohla..
Problém je v príklade, ktorý uviedol. :!:
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

presne tak.. za to ze ti niekto v parku povie nechces si somnou zatr***t nemozes donho nasipat CSko...
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Povedal som, že za ponuku na súlož môže slečna po niekom páliť? :-P

Ja som hovoril o prípade ohrozenia, nebezpečenstva, hroziaceho útoku, alebo si to pomenujte ako chcete :-)
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

ne ja som nepovedal ze to bol tvoj vyrok.. len sme sa v tom neak zamotali :D kaslat na to :D
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

romanon napísal: Rozdiel je v tom asi taky ze keby ma zenska naboje NV120 a dosiel by za nou bezdomovec s tym ze ci si nechce uzit tak by mohla mat problem keby to do neho napalila pretoze neslo o NO, naopak napriklad sprej/plynovku CS by kludne pouzit mohla..
toto som myslel.. co napisal romanon
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

romanon vyjadril svoj názor na použitie plynovky príkladom, ktorý bol nešťastný.
Len reagujem na jeho príspevok. :!: A vyvraciam ho z omylu.
V NO a KN ju môžeš použiť. Keďže sa bavíme o obrane voči človeku, tak ide o NO. NO je keď útok trvá, alebo bezprostredne hrozí :!:
Blbá poznámka na adresu slečny nie je útokom. Ak by sa pokúsil o niečo viac, tak áno .... :wink:
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

no myslim ze toto bola postacujuca formulacia aby pochopil kazdy kde nastal problem :D

tak vsetci zaistit a sadnut :P :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

dobre no, trochu som to zmrvil :oops:
takze NV/CS/CN iba v pripade NO/KN :)
vratim sa k tym nabojom CN 220mg

na e-zbrane.sk bola jedneho casu tabulka ucinkov rozneho druhu plynoveho streliva, konkretne tato

Obrázok

CN naboje tam hodnotia ako velmi neucinne i ked tu je uvedene strelivo so 120mg ucinnej latky, takza 220 by na tom mohlo byt o nieco lepsie. Ale teraz ma viac zaujalo upozornenie pod tym

Upozornenie: Nonivamid je možné použiť len na obranu proti
zvieratám!!!


WTF? neplati nahodou ze v pripade KN/NO mozem na obranu pouzit akykolvek dostupny prostriedok?
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"