Walther P22 9mm PA Nikel

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_joliot

Walther P22 9mm PA Nikel

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Chcem si kúpiť Walther P22 9mm PA Nikel - plynovú zbraň. Čítal som článok o plynovom strelive na e-zbrane.sk, kde boli uvedené dosť jasne účinky straliva - avšak pre všetky kalibre okrem 9mm ( doslova písali, že tento text sa netýka kalibru 9mm ). Neviete mi povedať prečo? Mám si kúpiť radšej menší kaliber?
infallible_ritchie

Príspevok od používateľa infallible_ritchie »

Ja som to v tom clanku nikde nevidel teda ak myslime na ten isty ( http://www.e-zbrane.sk/gasammo.htm )
Tiez si chcem kupit tuto zbran alev ciernom prevedeni... ozaj za kolko si ju zohnal??? :?:
vigorous_northcutt

Príspevok od používateľa vigorous_northcutt »

ja ju mam za 4 a pol a maximalna spokojnost
friendly_kalam

Príspevok od používateľa friendly_kalam »

ja ju chcem čiež stoji u nas v NR 4500 počujem same chvaly len nemam dosť penazi zatial .....
elegant_bardeen

Príspevok od používateľa elegant_bardeen »

caute, prave som ju pozeral v obchode a aj P99 a obidve maju v hlavni taku prekrizenu prepazku, ta sa pred prvim pouzitim odstrani, alebo sa jedna prave o tu zabranu, aby sa nedala pouzit na ostre...
lebo ked to tam ma ostat je to dost viditelne a uz ked by si to chcel vytiahnut na nejakeho hajzlika, ktrory nie je uplne blby, tak by hned videl, ze sa jedna o plynovku.
vdaka za odpoved
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:19, upravené celkom 1 krát.
elegant_bardeen

Príspevok od používateľa elegant_bardeen »

bum napísal::D ta prekazka tam ostava :D
dik
myslel som si, tiez to mohli trosku viac schovat :(
a ako su na tom ine znacky ?
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

moja bruni 96 ma tu mriezku viac vnutri ako kamosova walthera ale tak zas bruni je nekvalitny shit nespolahlivy takze si vyber, mne sa zas walther nepaci po vizualnej stranke ale to uz je vec vkusu.
elegant_bardeen

Príspevok od používateľa elegant_bardeen »

a este jedna otazka, ked mam v zasobniku 6 nabojov zasuniem ho lahko, ked pridam posledny siedmy, uz je treba ho poriadne dotlacit, ma to tak byt ???
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Zalezi od toho v akom mas stave strunu v zasobniku, ak je vypruzena/oslabena, tak to pojde dost lahko, inak byvaju same zadrzky u plynakov s plnym zasobnikom, spruzina ma priliz velky tlak a sa ti potom vzprieci naboj, hlavne ked mas vyvodky nedokonale, zakrivene a pod.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

to visna.

hej posledne dva uz idu dost tazko ale este som nemal zatial problem ze by sa mi zasekol aj ked natlacim zasobnik do plna
elegant_bardeen

Príspevok od používateľa elegant_bardeen »

to cobr4
to romanon

sorry, asi som sa zle vynadril, nemam na mysli, ze ide tazko napaskovat posledny naboj, ale to, ze ked napaskujem posledny, tak potom zasobnik musim dost pevne dotlacit do zbrane, so siestimi nabojmi to ide lahko....bude to asi tym, ze ked je zasobnik plny, pruzina je stlacena takmer na maximum a pri vlozeni zasobnika do zbrane v podstate naboj tlaci zospodu na zaver a je teda potrebne pouzit ovela vacsiu silu, pretoze uz nemaju naboje v zasobniku takmer kam sa posunut....je to teda v zasobniku, tak som chcel vediet, ako je to u vas majitelov p22...
inspiring_mayer

Príspevok od používateľa inspiring_mayer »

Mne by teda vyhovovalo, keby som bol v situacii, ked by som musel na niekoho mierit plynovkou, aby dotycny rozpoznal, ze nejde o ostru zbran. Ja svoju nosim jedine do lesa kvoli psom, ale i tak ju asi nejako farebne odlisim, aby bolo jasne, ze nie je ostra.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

to visna
tak s tymto teda problem nemam a pravdu povediac netusim cim to moze byt, lebo nic logicke ma nenapada, podla mna zasobnik by mal ist zasunut rovnako lahko prazdny ako plne napraskany...
elegant_bardeen

Príspevok od používateľa elegant_bardeen »

romanon napísal:to visna
tak s tymto teda problem nemam a pravdu povediac netusim cim to moze byt, lebo nic logicke ma nenapada, podla mna zasobnik by mal ist zasunut rovnako lahko prazdny ako plne napraskany...
tak som si dobre myslel, zrada bola v zasobniku...struna sa uz nedala viacej stlacit kvoli takemu skosenemu valceku, ktory bol zle vlozeny v tej kovovej hlavici v zasobniku, bol zaseknuty hore, tak som ho dal na dno a uz to ide tak ako ma...inak som s nou vystrielal zatial iba 20 slepych, no bez akychkolvek problemov...
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"