Aktuálna literatúra na získanie ZP

Mafto
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 1 year 2 months

Aktuálna literatúra na získanie ZP

Príspevok od používateľa Mafto »

Ahojte. Učím sa na zbrojak a mam knihu Zbrojný preukaz odborná spôsobilosť od Majorošovcov. Tú bielu. Novšia už nieje zrejme. Je to aktualizované? Niektoré otázky sa mi v porovnaní z aplikáciou nezdajú. Ďakujem vám
LAcike
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 1 year 11 months

Príspevok od používateľa LAcike »

Hej, zelenu minuly rok aktualizovali a vydali ako zelenu. Asi im doslo, ze to nebol najlepsi napad, tak potom to dotlacili v bielej. Novsia nema preco byt, nemenil sa zakon odvtedy.

A ano, aplikacia nesedi uplne voci knizke. Ak si dobre pamatam, raz bola spravna jedna, raz druha. Ak si pozries v appke suvisiace paragrafy, tak vies lahko urcit, ktora je spravna.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

LAcike napísal: 26 Feb 2023, 10:48Novsia nema preco byt, nemenil sa zakon odvtedy.
Zákon sa odvtedy menil ešte k 15.11.2022 (358/2022 Z. z.), ale len ohľadne prepravy zbraní a streliva podnikateľom.
Prílohy
Clipboard01.jpg
Mafto
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 1 year 2 months

Príspevok od používateľa Mafto »

Tak dnes mi prišla nová kniha z eshopu pre známeho. Hneď som ju porovnal na vonok s identickou bielou ktorú som mal z druhej ruky. Obe vydané 2022. Ta čo prišla dnes je doplnená o zákony takže tak :)
V tej starej napríklad v §4 ods. 2 zakázané zbrane nieje písmeno r. V tejto už áno
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"